Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lactiv kapszulát lehet kisgyermeknek úgy adni, hogy kiszedem a port a kapszulából és csak a port adom be? fórum

Lactiv kapszulát lehet kisgyermeknek úgy adni, hogy kiszedem a port a kapszulából és csak a port adom be? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 6. 19:40

Mindegy, hogy hol szívódik fel, a kapszula maga csak egy tok, az adagolás pontossága céljából. No és jobban feloldódik, mint egy tablette.

Ha a gyerek nem bírja lenyelni, akkor a benne levő port nyugodtan beveheti. Az ízre figyelni kell, mert elvileg a kapszulában levő anyagot nem kell ízesíteni ugye. No meg száraz se legyen. :D Nem lesz semmi baja tőle.

2013. jan. 6. 19:34
Nem, mert a gyógyszer nem a gyomorban, hanem a vékonybélben kell, hogy felolvadjon. Én így tudom.
9. Kolibri (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2013. jan. 6. 18:15
koszonom
2013. jan. 6. 16:40
A szóközt vedd ki a linkből. (A számok között van.)
2013. jan. 6. 16:39

Értem! Mekkora a picurka?

A neten nem írják határozottan, esetleg az összetételét ha megmutatod a gyerekorvosnak...


[link]

2013. jan. 6. 16:28
Betegseg utan adnam,de kulfoldon elunk,itt semmi ilyesmi nincs,ezert az orvos sem nagyon mond ra semmit.Csak ez van nalunk,nem tudunk hirtelen mast beszerezni...
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Kolibri)
2013. jan. 6. 16:22

Én nem szedem, azt hittem, valami konkrét okból adnád a kicsinek.

Kérdezd meg a gyerekorvost. Én nem merek csak úgy tippelni.

4. Kolibri (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2013. jan. 6. 15:50
Koszi!Vegulis a kapszula ia mar a gymorban szetolvad,nem?Ezt naponta lehet bevenni?Vagy kura szeruen szokas?
2013. jan. 6. 15:44
Szerintem próbáld meg, csak keverd el valamivel, nehogy túl száraz legyen.
2013. jan. 6. 15:37
A kapszulat nem tudja lenyelni,csak ez van keznel.
2013. jan. 6. 15:37
Lactiv kapszulát lehet kisgyermeknek úgy adni, hogy kiszedem a port a kapszulából és csak a port adom be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook