Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek, hogy kapjak GYED-et? fórum

Mit tegyek, hogy kapjak GYED-et? (tudásbázis kérdés)

2013. jan. 6. 14:45
Igen ráadásul amiatt is izgulnom kellett, de a vizsgálatok eddig nem mutattak rendellenességet.
3. tavaszilány (válaszként erre: 2. - Fmagdi78)
2013. jan. 6. 14:43
Sajnos, terhesen szinte esélytelen munkát találni. Tudom, hogy ez nem tartozik a témához: terhesen lettél már bárányhimlős?
2013. jan. 6. 14:40

Mihez kezdjek most?


Szeptember végén hoztam egy döntést, és otthagytam a biztos munkahelyemet egy közelebbi kisebb cég miatt. Van egy 3 éves (még) bölcsis fiam, és azért volt jó döntés a munkahelyváltás, mert nem volt mindegy, hogy mennyi idő megy el a munkahelyre-bejárással.

Októberben elkezdtem az új helyen dolgozni, 3 hónap próbaidőm volt.

Az első két hónap elég jól alakult, de november végén a fiam és én is betegek lettünk, később rajta és rajtam is bárányhimlősek lettünk. 3 hétig táppénzen voltam.

Október végén azt is megtudtam , hogy terhes vagyok. Arra gondoltam, hogy megpróbálom a terhesség bejelentését januárig elhúzni, hogy ne a próbaidőre essen, mert akkor kirúgnak.

Aztán amikor Karácsony előtti héten mehettem volna végre dolgozni a hosszú táppénz után, valahogy úgy éreztem, hogy el kell mondanom a terhességet is. Vittem a táppénzes papírt, és a hírt, mire persze egyből az elbocsátás volt a válasz.

Most munkanélküli lettem, terhesen nem vesznek fel sehová a mai világban. A szakmámmal(varrónő) vállalkozni nem éri meg, pedig jó lenne.

Az álláskeresési járadék március végéig tart ki. A szülés júniusban várható.

Mit tegyek, hogy kapjak Gyedet?

Keresem a munkahelyet, de félek, ahogy kimondom a terhességemet, nem vesznek fel.


Ha van ötletetek, írjatok! Köszi!

2013. jan. 6. 14:40
Mihez kezdjek most?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook