Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kamatmentes részletre komplett számítógépet + internetet lehet vásárolni? fórum

Kamatmentes részletre komplett számítógépet + internetet lehet vásárolni? (tudásbázis kérdés)


12. hamyka (válaszként erre: 11. - Hamyka)
2013. jan. 7. 06:38
és csak nézelödök hogy milyen lehetőségek vannak, hogyha arra kerül a sor tisztában legyek vele :D
11. hamyka (válaszként erre: 10. - Kristo_f)
2013. jan. 7. 06:37

látom félre értettél no se baj :)


nem fizetésből élek :D így már értesz ?

10. kristo_f (válaszként erre: 9. - Hamyka)
2013. jan. 6. 19:17

LED tv!

Azt irtad hitelképtelen vagy a kevés fizetésed miatt.

Aztán megy a sírás majd.

50ezerért már tökéletes használt asztali gépet kapni, még játékra is jó + monitor persze.


Ha nem vagy valaemly műszaki, vagy aukciós oldalon, akkor mindenki megbizhatatlan lesz számodra

Azt kell nézni ott, ki milyen régen regelt, aukciós oldalon meg mennyi az eladott cucca, a pozitiv értékelése

9. hamyka (válaszként erre: 5. - 130454e42d)
2013. jan. 6. 15:06
Ja és a t-homnál van Led tv, kamatmentes részletre :) igaz van kezdő részlet, de utánna 4100 ft/hó két évig :)
8. hamyka (válaszként erre: 5. - 130454e42d)
2013. jan. 6. 14:52

tudsz megbízható helyeket ?


bár használtat venni szerintem kockázatos nem? nem tudni miken ment keresztül

7. hamyka (válaszként erre: 5. - 130454e42d)
2013. jan. 6. 14:51

ez csak egy ötlet hogy komplett számítógépet+internetet egy helyről, hogy hátha kapok egy nagy kedvezményt :D


bár sajnos itt ahol én lakom, jobban csak thome van/


illetve részbe optanet, illetve invitel,


mobil netről amiket hallottam elgondolkodtató

2013. jan. 6. 14:39

Jaaa.,már értem a kérdést.:)

De miért nem veszel használtan gépet?

5. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. jan. 6. 14:37

Szerintem nincs, egy vállalkozó nem szívesen vállal ilyen kockázatot, főleg, ha a jövedelmed alacsony. Először szerintem nézz használt gépet, és gyűjtsd össze az új árát

Használtat már nagyon olcsón lehet venni, ami netezésre jó.

2013. jan. 6. 14:36

Már miért ne létezne?


[link]

2013. jan. 6. 14:35
Az egyik bank jóvoltából kamatmentes részletre vettünk tv-t,azóta is bombáz a leveleivel, hogy térjünk vissza. De hogy internettel valamelyik szolgáltató? Talán, de annak valahol bevasalják a kamatait.
2013. jan. 6. 14:35
Mekem ez magas. "-.-
2013. jan. 6. 14:27

sziasztok :)


Én arra lennék kíváncsi hogy létezik-e olyan hogy :


komplett számítógépet+internetet kamatmentes részletre? csak úgy elkezdett foglalkoztatni hogy egyáltalán létezik-e ilyen :D


Buktatója szerintem nincs a dolognak mert nekem nem adnak hitelt ( a jövedelem miatt illetve nem is számít annak :D )


ötleteket,tanácsokat várok :)


előre is köszi és üdv: Hamyka


ui: búék mindenkinek az ágyalá :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook