Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brazil cacau hajegyenesítés Budapesten elfogadható áron fórum

Brazil cacau hajegyenesítés Budapesten elfogadható áron (beszélgetős fórum)


5. Kamillka (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2013. jan. 6. 14:46
Szuper! Köszi a választ
2013. jan. 6. 14:24

Annyira, hogy ha csak úgy hagyom magától megszáradni, úgy nézek ki, mint akinek frissen dauerolták a fejét...:)


Aki egyeneset és kezelhetőt szeretne, annak csak ajánlani tudom!

3. Kamillka (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. jan. 6. 14:06
Mennyire hullámos a hajad? Én is nagyon gondolkozom rajta
2. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Ancsii)
2013. jan. 6. 13:15

Kizárt dolognak tartom, hogy 10 000 körüli áron találsz fodrászt, aki megcsinálja neked. Esetleg más keratinos kezelést lehetséges, hogy találsz ennyiért, de a Brasil Cacau eleve egy nagyon drága cucc, plusz minimum 2 órát vesz igénybe a művelet.


Nem tudom, mennyire jön ki az órabéred, ha a havi fizetésedet elosztod a ledolgozott óráid számával, de ha ezen a gondolatmeneten elindulunk, gondolj csak bele, hány órát tudnál mással foglalkozni egy hónapban ahelyett, hogy a hajadat vasalgatod, szárítgatod. Én legalább is így gondolkodtam, mikor megcsináltattam, de az elsődleges szempont az persze az volt, hogy elég kezelhetetlen volt a hajam. Valóban nem olcsó mulatság, megértelek, de hidd el, megéri, akár kelopátra vagy, akár nem!

2013. jan. 6. 13:07
Sziasztok! Nem tud valaki olyan fodrászt Budapesten, aki esetleg 10 ezer körül csinál ilyen kezelést! Mivel nekem Kleopátra hajam van igy sokkallom a 15-20 ezret érte! Ha derékig érő hajam lenne megértem, de még a vállamig sem ér!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook