Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom megnézni a régebbi adóbevallásaimat? Önadozó vagyok, ügyfélkapun küldtem. fórum

Hogyan tudom megnézni a régebbi adóbevallásaimat? Önadozó vagyok, ügyfélkapun küldtem. (tudásbázis kérdés)

11. Júlia* (válaszként erre: 10. - Mmacus)
2013. jan. 6. 15:10

Megtaláltam, köszönöm mindenkinek a segítséget.

Végül a KR mappát sikerült társítanom.

:-)

10. mmacus (válaszként erre: 7. - Júlia*)
2013. jan. 6. 14:15
Gondolom, amikor elkészítetted az ÁNYK-ban a bevallást, utána mentetted és archiváltad. Akkor most szerviz menüpont-> nyomtatványok visszavétele az archivumból, aztán meg tudod nyitni és megnézni, ott lesz a megnyitható dokumentumok között a kitöltő programban.
9. Júlia* (válaszként erre: 8. - Szilvamama)
2013. jan. 6. 14:10
Köszönöm.
8. Szilvamama (válaszként erre: 6. - Júlia*)
2013. jan. 6. 14:04
Feladom :) Ennél mélyebben én sem értek hozzá, csak használom. Remélem kapsz "hathatósabb" segítséget nálam! :)
7. Júlia* (válaszként erre: 3. - Bmarcsi83)
2013. jan. 6. 13:39
Ez nagyon érdekes, a tartós tárban megvan az összes, de 0 dokumentum van az aBEV szolgáltatásoknál.
6. Júlia* (válaszként erre: 5. - Szilvamama)
2013. jan. 6. 13:23

Mind ott van a KR-ben, de nem tudom megnyitni őket.

Nyavalyog, hogy a Windows nem tudja megnyitni.

A kitöltő programom a NAV szerint megfelelő.

5. Szilvamama (válaszként erre: 4. - Júlia*)
2013. jan. 6. 13:16
Mi Mozilla böngésző alatt használjuk ezeket a KR dokumentumokat, úgy próbáltad?
4. Júlia* (válaszként erre: 2. - Szilvamama)
2013. jan. 6. 13:06
Tartós tárba helyeztem, itthon is elmentettem, meg is van, de valamiért nem tudom megnyitni. :-(
2013. jan. 6. 12:34
Természetesen meg tudod nézni. Ebev szolgáltatások- szolgáltatások-bevallás (dokumentum) lekérdezés
2013. jan. 6. 12:27
Ha nem nyomtattad ki, és nem tetted el, vagy a magyarorszag.hu-n nem helyezted át a tartós tárba, akkor sehogy. Sajnos a beérkezett mappából 30 nap után törlik a doksikat :(
2013. jan. 6. 12:18
Hogyan tudom megnézni a régebbi adóbevallásaimat? Önadozó vagyok, ügyfélkapun küldtem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook