Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Könyv: A rák egy gomba? fórum

Könyv: A rák egy gomba? (beszélgetős fórum)


7. 5146e98818 (válaszként erre: 6. - Jency83)
2013. jan. 6. 21:08

A sugárterápia lényege, hogy elpusztítja a sejteket. A rákos és az egészséges sejteket is. De a rákos sejteket egy kicsivel jobban pusztítja.

Először Szilárd Leó alkalmazta, saját magán, ezzel gyógyítva meg hólyagrákját.

Azóta számos klinikai teszt, statisztika igazolja a hatásosságát.

Tüdődaganat műtét után pl. 10%-kal növeli a gyógyulás esélyét, ami nem sok, de több a semminél.

6. jency83 (válaszként erre: 5. - 5146e98818)
2013. jan. 6. 12:10

Egy nagyon fontos részt kifelejtettem:

a hit nagyon sokat számít! Édesanyám hitt a hagyományos orvoslásban, az orvosokban... De mi a helyzet a sugarazással? Hogyan lehetséges az, hogy még mindig használatos módszer, amikor többet ártunk vele, mint használunk? Köztudott, hogy sugárfertőzésben meghalhatunk, mégis ez egy gyógyító módszer??!! És nagyon jól tudom, hogy mi van az érem másik oldalán (az egészségügy oldalán), mert ápolónő vagyok...

5. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - 1658b43594)
2013. jan. 6. 12:03

Simoncinit a bíróság első fokon csalásért és gondatlanságból elkövetett emberölésért 3 év börtönre ítélte, eltiltották az orvosi hivatás gyakorlásától, az olasz gazdasági versenyhivatal 50 ezer euróra büntette félrevezető reklámért és tisztességtelen piaci magatartásért, illetve megtiltották módszerének reklámozását.


[link]

4. jency83 (válaszként erre: 3. - 1658b43594)
2013. jan. 6. 11:48

Igen, valóban így van, ahogy mondod. Azonban sajnos nekem van ennél több "tapasztalat" is, mert Édesanyám immáron több, mint 5 éve daganatos megbetegedésben hunyt el és tudom, hogy nála is a lelki "megborulással" kezdődött minden. Talán pont ezért foglalkoztat a téma, bár nem lettem megszállott, csak érdekelnek az új kutatások ezzel kapcsolatban. Rákgyógyító csodagyógyszerekben nem hiszek, csak lelki harmóniában és megfelelő - egészséges - táplálkozásban. Rám legutóbb ez a könyv volt nagyon nagy hatással, lehet, hogy neked is tetszene:

Peter Jentschura - Josef Lohkamper

Teljes megtisztulás - A méregtelenítés kézikönyve

Konkrétan a daganatokról nem ír, de arról igen, hogy miként gyógyíthatjuk meg magunkat, miként segíthetjük elő a fogyást, és, ha már a gyógyításnál tartok, akkor megjegyzem, hogy olvastam arról is, hogy a szódabikarbóna illetve a lúgosítás is segíthet a gombásodás és a daganatos sejtek leküzdésében. Úgyhogy végeredményben most vissza is kanyarodtunk a candidához...:))

3. 1658b43594 (válaszként erre: 2. - Jency83)
2013. jan. 6. 11:29
Egyszerűen hihetetlen hogy mennyi minden függ össze. Nagyon sok irodalom született már a rák lelki hátteréről és akinek nincs semmi baja a világon annak is nagyon érdekes olvasmány lehet és a megelőzés mindenek előtt! Án most a Wayne W Topping könyvét olvastam és nagyon megdöbbentem mert a leírtak sajnos a lelkületemre igen hasonlítanak, de mindig van hova fejlődni, változni végül is ez az élet.
2013. jan. 6. 11:24
A könyvet nem olvastam, de hallottam már a dologról több helyről is, illetve több kutatótól. Évekkel ezezlőtt folyamatosan nőgyógyászati problémáim voltak (itt megjegyzem, hogy tartós párkapcsolatomban!) és a candida gomba szinte mindig kimutatható volt, aztán több alkalommal is p3 lett a citológiai eredményem, és mintavételre szorultam, de szerencsére nem volt daganatos elváltozásom. Mindamellett, hogy változtattam a táplálkozásomon, életmódomon, nagyban hozzájárul a daganatos elváltozások elkerüléséhez - szerintem -, a lelki egyensúly. Ma már úgy gondolom, hogy a probléma forrása a lelki egyensúlyom felborulásával kezdődött!
2013. jan. 6. 11:16
Dr Tullio Simoncini onkológus írta, aki évtizedekig gyermekrák osztályon vizsgálta a daganatokat és azokat felvágva azt tapasztalta hogy mind fehérek. Feltette a kérdést magának - ahogy azt már oly sokan tették de pontos válasz nincs- hogy mi is az a rák és mi is az az áttét? És miért fehér belülről? Aztán arra jutott hogy a daganat csak egy tünet és a rákot a Candida albicans gomba okozza. Olvasta valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook