Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laptop töltő kábel kapható a nagyobb áruházakban? fórum

Laptop töltő kábel kapható a nagyobb áruházakban? (tudásbázis kérdés)


15. SF
2013. jan. 5. 18:40

Köszönöm mindenkinek. Nem nekem kell, de ennyi rábeszélés után biztosan eredetit vennék. Sajnos a barátnőmnek azonnal szüksége volt rá, hiszen mint mindenki, ő is meg akarja tartani a munkahelyét.

Még egyszer köszönöm mindenkinek.

2013. jan. 5. 17:59
Jah, nekem is volt vagy 3, 3 év alatt, nem kevés pénzért, nem olcsók ezek az univerzális bizbaszok se. :D Aztán az utolsót megtaláltam a vaterán, asszem akciósan 4ezer Ft.ért, ez már gyári volt, de addigra úgy tönkre ment az töltőcsati, hogy szétégett benne a dugó. Soha többé nem veszek univerzálisat az tuti, inkább kiadok egy rendesért kétszer annyi pénzt, de mondom a v.terán ki lehet fogni használhatóakat is, kis pénzért. :)
2013. jan. 5. 17:30
V-től függően kb 8 ezer ft-tól van a MM-ban. én kb 4 db 10 000 ft-osat fogyasztottam el,de nekem az alaplap tette tönkre a töltő dugóját. 8 féle csatlakozó van amúgy hozzá.
2013. jan. 5. 17:11
Utángyártott gyárit kellene vennie, az univerzális egy idő után tönkre vágja a gépet. Sehol nem ajánlják, és a vaterán elég olcsón hozzá lehet jutni egy ilyenhez..mármint ami az erdetivel megegyezik. Nekem egy Acert vágott haza az univerzális töltő, de annyira hogy zárlatos lett tőle a gépem, és ki kellett dobni a kukába. :(
11. SF (válaszként erre: 10. - Kristo_f)
2013. jan. 5. 16:35
Értettelek. Köszönöm ezt az infót is.
10. kristo_f (válaszként erre: 9. - SF)
2013. jan. 5. 16:27

Az adapter alján, oldalán, akárhol ott vab hogy 230V-DC/váltóáram és akármennyi AC/egyenáram vagy az is DC, tipustol függ

A második kisebb érték a mérvadó amira a szabályozható töltőt be kell álitani

9. SF (válaszként erre: 8. - Kristo_f)
2013. jan. 5. 16:21

Köszönöm. Ezek szerint jó irányba indult.


Úgy küldtem vásárolni, hogy vigye magával a régit. Mivel nem ért hozzá, az eladókat fogja nyaggatni, emiatt nem aggódom:-)

Azért kérdeztem általánosságban, mert a típust én se tudom. Az, hogy Toshiba... Sokféle van belőle, nem igaz?

Még egyszer köszönöm az információt!

8. kristo_f (válaszként erre: 6. - SF)
2013. jan. 5. 16:16

Azt irja egy hirdetés

"Eladó egy csere garanciás (Media Markt-ban vásárolt) HAMA eredeti laptop töltő, mely minden típusú laptophoz jó. Tartozik hozzá egy szivargyújtós töltő, 8 db különböző fej. Állítható feszültség 15-24 V-ig."


Ezek szerint igen


Azért ne általánosságban gondolkodj, nézd meg a töltő adatait és úgy állitasd be a feszültséget

ha olyan töltőt kap

7. SF (válaszként erre: 6. - SF)
2013. jan. 5. 16:12
A külső kábel ment tönkre.
6. SF (válaszként erre: 5. - Kristo_f)
2013. jan. 5. 16:11

Általánosságban töltő, amiből létezik univerzális is. SOS kell.

De már elindult a barátnőm a Media Markt-ba. Remélem, kap megfelelőt.

5. kristo_f (válaszként erre: 1. - SF)
2013. jan. 5. 16:09

Milyen laptop, milyen adatu a töltő?

A töltőkábel jellemzően egy ütt az adapterrel és csak a 230-as kábel huzható ki belőle, vagy az sem

4. SF (válaszként erre: 3. - Macika1957)
2013. jan. 5. 16:01
Igen, szerintem is, de biztosra kellene mennie:-(
3. macika1957 (válaszként erre: 1. - SF)
2013. jan. 5. 16:00
Szerintem kellene hogy legyen ilyen helyeken...
2. SF
2013. jan. 5. 16:00
Elektromos kábelre gondolok.
1. SF
2013. jan. 5. 15:59
Sziasztok. Barátnőm gépe nem tölt, hónapok óta rossz a töltő kábele (valószínűleg ez halt meg végleg.) Nagyon gyorsan kellene pótolni, mert egy halom munkája lenne a gépen. Szerintetek kapható töltő kábel a Média Markt-ban vagy az Euronics-ban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook