Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyálmirigy gyulladás fórum

Nyálmirigy gyulladás (beszélgetős fórum)


11. hoxás (válaszként erre: 10. - Bözsi néni)
2017. nov. 27. 12:54
köszönöm! :)
2017. nov. 19. 20:04
Szopogass savanyú cukrot; hogy bőséges nyálképződés legyen, nem engedi bekövesedni.
9. hoxás (válaszként erre: 7. - Georgina319)
2017. nov. 19. 18:20
Nekem is hasonló gondom van. Fáj a tágítás? Hogyan végzik? És kicsoda? Szájsebész?
2013. jan. 6. 10:22
kicsit lejjebb ment, de ez a csomó ahol ilyen kőkemény olyan mintha lejjebb nem akarna menni , na remélem érthető voltam :) bár annyira nem is fáj, egész jó kinyitom a szám, szóval nagyon bízom ez a nagyon kemény valami is engedni fog és elmúlik most már, de még mindig kicsit parázok
2013. jan. 6. 09:25
Ha szerencséd van, egy szondával kitágítják a nyálkivezető csatornádat, és lefolyik a váladék, de ha nem, tényleg műtétre lesz szükséged. Bocsi, de nem figyeltem, hogy terhes vagy, ezért kérdeztem a RTG-t.
2013. jan. 5. 20:21
Elfelejtettem írni hogy az ügyeletes doki csütörtök éjjel azt mondta hogy gyulladás pénteken a hazidoki hogy nyalko de nekem nem a számba van belül nem is fáj pl nyelv alatt hanem kívül van mint egy nagy toka. Remélem tényleg gyulladás és elmulik
2013. jan. 5. 20:14
Preselnem én de olyan kemény mint a kő:( mivel terhes vagyok sok mindent nem csinálnak velem bízom a szemicilinbe de nem sok minden történt eddig ;( doki azt mondta ha egy hétig nem javul irány szajsebeszet és műtik
2013. jan. 5. 20:00
Fokozd a nyálképződésedet, igyál sokat, és próbáld meg kipréselni a váladékot a mirigyből. Ha ez nem megoldható, fordulj orvoshoz ezzel a kéréssel. Borogasd állott vizes ruhával. Mit mondott az orvos? Nincs véletlenül nyálköved? RTG felvétel készült?
2013. jan. 5. 16:09
Szia köszi szépen most kicsit megnyugodtam. Igen első éjjel borzasztó volt :( plusz láz . Ez a csomó idegesít hogy ennyire kemény. Nem volt még soha ilyenem először megijedtem azt hittem allergia. Sőt talán beteg is évek óta nem voltam. Várok türelmesen remélem elmúlik
2013. jan. 5. 15:45

Szia!


Nekem volt többször is, megjegyzem egy durva autoimmun betegség egyik tünete is lehet. Remélhetőleg nálad nem erről van szó. Nekem antibiotikum (augmentin) 3-4 nap alatt teljesen levitte, tudom miről beszélsz, én konkrétan aludni sem bírtam annyira fájt. Ne félj, műteni csak akkor fognak, ha évente többször kiújul. Ami még jó, ha citromos vizet iszol, mert az jól kimossa, meg beindítja a nyáltermelést. Sima vizbe nyomj bele egy egész citromot, és ezt iszogasd, segíteni fog. Ha többször előfordul, keress fel egy immunológust, mert mint mondtam autoimmun is lehet.

2013. jan. 5. 15:22
Sziasztok! Volt valakinek ilyenje? Mit csinált, hogy elmúljon? Két napja brutálisan fel van dagadva az állam alatt, olyan mintha egy hatalmas tokám nőtt volna! Kaptam rá szemicilint és algopirynt, és ezüstöt iszom, de nem igazán akar hatni, mintha egy ici picit lejjebb ment volna, de ami ott van csomó az már szó szerint kőkemény ! El fog az is tűnni? 7 hetes terhes vagyok és akármit nem szedhetek! Nagyon félek, nem megy lejjebb és szájsebészet és műtét lesz a vége :(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook