Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétában mi jobb utolsó étkezésnek? Sovány túró vagy fehérjeturmix? fórum

Diétában mi jobb utolsó étkezésnek? Sovány túró vagy fehérjeturmix? (beszélgetős fórum)


14. Chiron
2013. jan. 7. 10:00
Hali, ha úgy akarsz vacsizni, hogy jól akarsz lakni és mégis fogyni szeretnél akkor én ajánlok egy ételt - jól lehet vele lakni, nem tartalmaz sem szénhidrátot sem kalóriát csak vízben oldódfó rostokat. Ez egy tészta, egy ballasztanyag amivel annyi kalóriát viszel be a szervezetedbe amennyita szósz vagy feltét tartalmaz. És ha azt jól választod meg akkor bátran eheted. szenhidratmentesteszta pont hu és a facebook oldalukon is van egy rakás minden. Sok sikert a diétához.
13. b1e131b6d7 (válaszként erre: 8. - 6422ab0c81)
2013. jan. 6. 01:11

Ne legyél már lüke, idd meg, nehogymá' kidobd :)


Az a kb. 5 gramm plusz szénhidrát, amivel ebben adagonként több van, mint mondjuk a legdrágább fehérjében, semmit nem fog csinálni, se lefekvés előtt, sem máskor.

12. AlBundy (válaszként erre: 1. - 6422ab0c81)
2013. jan. 5. 19:42
Fehérjeturmixból vegyél gyors felszívódású tejsavófehérjét. Este lefekvés előtt meg egyél sovány túrót. Szerintem teljesen felesleges ezért külön kazeint venni.
11. 6422ab0c81 (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2013. jan. 5. 19:36

köszi :)


tudom, hogy gáz, hogy ilyen szakaszosan diétázom, de a legutóbbinál, ami tulajdonképpen az első volt, 100wpp-t használtam, azt nagyon szerettem, edzés után ittam, csak most ugye ezt kaptam, aztán mondom akkor már elhasználom, ha pedig legközelebb veszek, szerintem ismét azt

10. emagdi (válaszként erre: 9. - 6422ab0c81)
2013. jan. 5. 19:24

aha, értem:)


hát én ilyen tízórai-uzsonna helyett enném, de nem lesz semmi bajod akkor sem ha a vacsorát váltod ki vele, bár elég sok benne a szénhidrát :)


figyi, nyugodtan egyed ha már megvan, csak szerintem legközelebb ne ilyet vegyél, ennél sokkal jobb összetételű készítményeket tudsz venni (most teljesen mindegy, hogy melyik gyártótól, kb mindegyiktől)

2013. jan. 5. 18:47

" Lassú és gyors felszívódású fehérjék egyaránt megtalálhatók az Ultra Loss Shake protein-mátrixában. Ez azt jelenti, hogy a shake-ben található kiváló minőségű fehérjék azonnali és folyamatos energiát biztosítanak izmaidnak."


Jajj... Ha lassú és gyors felszívódásút is tartalmaz, akkor mitévő legyek? :D

8. 6422ab0c81 (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2013. jan. 5. 18:43

Hát ez lesz, köszi.


Amúgy ezt a csomagot ajándékba kaptam, dehát most nemtom mit csináljak így a fehérjével. :/ Lehet nem is a legjobb.

7. emagdi (válaszként erre: 5. - 6422ab0c81)
2013. jan. 5. 18:24

hát edzés után gyors felszívódású fehérje kell.


meg megint más lenne ideális arra, hogy egy étkezést helyettesíts.


de én nem vennék ilyeneket "csomagban", meg kb semmi olyat ami nagyon rózsaszín dobozban van.


a legegyszerűbb, ha bemész egy táplálékkiegészítős boltba, ott elmondod mit szeretnél, és segítenek.


a legjobb meg az, ha utánaolvasol, és eldöntöd te magad hogy neked mi kell :)

2013. jan. 5. 14:57
nekem mindegy, azaz bármelyik jó nekem. esetleg sovány sajt is, vagy "gépsonka"
2013. jan. 5. 14:39
Köszi! Azért kérdeztem, mert láttam egy ún. diétás csomagot, ami tartalmaz fehérjeport is, és azt javasolja utolsó étkezésként. Namármost én azt edzés után szoktam inni, esetleg ha megyek valahova és nincs lehetőségem szilárdat enni vagy ha van, akkor az nem éppen diétabarát...
2013. jan. 5. 14:36
könnyű megjegyezni, azért kell lassú felszívódású, mert hosszú az este, alvás közben nem eszel, ezért olyan fehérjetípus kell ami kitart reggelig (lassan szívódik fel).
2013. jan. 5. 14:35
Túró édesítővel, citrom aromával. A savanyú íz után már nem kívánsz enni. A por nem adja meg azgynak az étkezés élményét és hűtőrablás a vége. Tapasztalat
2013. jan. 5. 14:35

túró.

vagy ezt helyettesíteheted lassú felszívódású fehérjeporral (kazein).

2013. jan. 5. 14:29
?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook