Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresőzés a kapcsolatban....lehet ezután még bízni valakiben? fórum

Társkeresőzés a kapcsolatban....lehet ezután még bízni valakiben? (beszélgetős fórum)


2008. júl. 15. 19:40

Látom jó régen volt már téma, de akkor is leírom a véleményemet. Édesanyám is társkeresőn találta meg a párját, körülbelül 2 évig voltak együtt. De a pasi folyton kavart a társkeresőkön és randizgatott is. Ez az ember rengeteget hazudott anyunak, a nőknek. Gyakori probléma nála, hogy mindig ugyanazt mondja minden nőnek. Szem rebbenés nélkül hazudik, és folyton kikapcsolta a telefonját amíg nálunk volt. NA erre tessék figyelni! Ami engem nagyon bántott benne, hogy 1-2 hónapja képes volt egy új "szerzeménynek" olyat írni, hogy ez előző kapcsolata (nyílván anyu)azért ment szét, mert nem bírtak megegyezni a gyereknevelésben.(Na most, már nem vagyok gyerek, és elég ha anyu figyelmeztet, ha kell.) A pasi azt mondta a nőnek, hogy "nem kellene egy ilyen fiatal lánynak naponta mással ágyba bújnia" - anyu azért védte, mert ez az egész hazugság csomaggal együtt járt. Bár én nagyon magamra vettem, és szerintem nem is baj. Ez a pasi akárkinek a lányáról akármit írhat. Azóta anyu megismerkedett mással is, de az is csak hazudik és titkolózik, volt hogy egy hétig nem írt rá, miután randiztak... ebből szerintem az jön le, hogy a társkeresőn 1 férfi sem őszinte. Mindenki csak szexet akar és szórakozni. Nem foglalkoznak azzal, hogy ez mennyire fáj a nőknek.


Nem azt mondom, hogy biztos amit mondok, és egy sem őszinte, de nekem nagyon az jön le.Azt nem tudom hol keresgélhetnének őszinte és hűséges férfiakat az elvált hölgyek, de remélem nem sokan járnak úgy, mint anya. Anyu most is össze van zuhanva és nem tudom, mivel vígasztalhatnám. :(((

2008. febr. 18. 12:34
Én is voltam ebben a cipőben, de igazából engem nem zavart, mert már rég regisztrálva volt amikor összejöttünk, és ő pl azzal magyarázta hogy sokmindenkivel ismerkedett meg és csak ott tud tovább beszélgetni velük. Azóta már szakítottunk, de ennek a témának köze nem volt a gondoknak. Ja, és szerintem ha egy pasi meg akar csalni, úgyis megfog, függetlenül a társkeresőktől, úgyhogy szerintem a féltékenykedés is felesleges mert csak ront a helyzeten. Én nem mondom hogy engem nem zavart, tettem rá megjegyzéseket, de sosem lett belőle sértődés.(részemről)
2008. febr. 13. 01:36
Egy pár hónapja én is regisztráltam magam egy ilyen oldalon csak érdeklődési szinten. A párom is reg.magát ugyanott. Egyszer kaptam az egyik sráctól bókot, a páromnak ez nagyon rosszul esett és összevesztünk ezen. Majd én töröltettem magam. Ő azóta is fönn van és "nézelődik", akkor én mit szóljak???
7. Vaja (válaszként erre: 5. - Sylvee12)
2008. febr. 12. 17:18

Igen

elmondtam neki

most törölte magát

na de a kétségek azért fentmaradtak bennem

azt mondta én fontosabb vagyok és törli magát

regisztrálta is magát még azelőtt hogy megismerkedtünk

én nem is tudtam hogy fent van, mert nem ott ismerkedtünk meg

2008. febr. 12. 16:45
Bocs, kétszer ment el.
5. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Vaja)
2008. febr. 12. 16:44

A párommal mi az interneten, egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg. A 3. randi után, mindketten töröltük magunkat a társkeresőről. Az viszont biztos, hogy pillanatok alatt elzavartam volna, ha bármilyen ürüggyel "fent marad", és tovább szemlélődik.

A te párod regsztrálta is magát, vagy csak nézelődik külsősként? Elmondtad neki, hogy ez neked rosszul esik?

4. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Vaja)
2008. febr. 12. 16:44

A párommal mi az interneten, egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg. A 3. randi után, mindketten töröltük magunkat a társkeresőről. Az viszont biztos, hogy pillanatok alatt elzavartam volna, ha bármilyen ürüggyel "fent marad", és tovább szemlélődik.

A te párod regsztrálta is magát, vagy csak nézelődik külsősként? Elmondtad neki, hogy ez neked rosszul esik?

3. Vaja (válaszként erre: 2. - Cskata)
2008. febr. 12. 16:08

Köszi...beleolvastam

de nem lettem okosabb

2. cskata (válaszként erre: 1. - Vaja)
2008. febr. 12. 14:38

van már egy tök ugyanilyen fórum, "Együtt élünk, mégis társkeresőn van fent" címmel.

[link]


sztem ott találsz bőven olvasnivalót a témáról..

1. Vaja
2008. febr. 12. 14:33

Egy pár vagyunk ő mégis társkeresőzik, mondván, hogy unatkozik mikor sokat van otthon, de nem akart sose megcsalni...

Volt már hasonló valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook