Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megkaptátok már az Elosztóhálózat-használati szerződést a FŐGÁZ-tól? fórum

Megkaptátok már az Elosztóhálózat-használati szerződést a FŐGÁZ-tól? (beszélgetős fórum)

2013. jan. 4. 09:50
Még mindig nincs a témában senki, akit levélben, vagy személyesen megkerestek volna.
2013. jan. 3. 23:06

[link]


Ezt kellene aláírni,de ha nem vagyok új fogyasztó, nem végeztem átalakítást, nem cseréltettem órát stb. nem értem miért kell. És maga a szinte fenyegető magatartás, ami nagyon nem tetszik.

8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2013. jan. 3. 22:52
jah! Akkor meg pláne nem hallottam róla!.... gőzöm sincs, h mi lehet, és minek.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - C1e9612cd3)
2013. jan. 3. 22:50
Ez 2013-ra kell.
2013. jan. 3. 22:42
m nyáron írattuk át a nevünkre a dolgot, de én nem emléxem iylenre.... vagy csak páromnak nem tünt fel, h aláírt egy ilyen papírt is?.....
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Katinkaboszi)
2013. jan. 3. 22:27
Nem tudom, de nem is értem.....senki nem is hallott róla??
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. jan. 3. 22:22
Talán mert most már lehet több szolgáltató között választani és biztosak akarnak lenni, hogy tényleg őket választod :)
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2013. jan. 3. 22:21
A honlapot még nem néztem, én személy szerint nem kaptam még meg, de azt mondták, ha valaki személyesen megy az ügyfélirodába nekik ott alá kell írni. Én meg valahogy nagyon bizalmatlan vagyok. Végül az van ezen a papíron ők szolgáltatnak, a fogyasztó meg vételezze tisztességesen. Idáig is így kellett, minek a felhajtás??
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 9b10f3d7ff)
2013. jan. 3. 22:17

Valahol, valamilyen formában, esetleg régebbi számla mellett nem biggyesztettek oda erre való utalást?


És a FŐGÁZ honlapján? Nincs semmi?

2013. jan. 3. 21:42

Régi fogyasztója vagyok a FŐGÁZ-nak. Másodszor kellett bemennem személyesen intézkedni egy ismerősöm ügyében (természetesen meghatalmazással) Ő még régebbi ügyfelük, és a kezembe nyomták másodjára a fent említett szerződést, hogy írjam alá, mert amennyiben nem megbüntetnek. Nem értem , ha nem változott semmi akkor minek kell nekem új szerződés, kapásból gondolom,nem nekünk fogyasztóknak fontos ez.

Arra vagyok kíváncsi, hányan kaptátok meg, és visszaküldtétek-e már? És van-e ötletetek miért jó, a szolgáltatónál nem kaptam értelmes választ...csak kell, muszáj és kész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook