Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon visszajön még? fórum

Vajon visszajön még? (beszélgetős fórum)


21. tellme (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. jan. 3. 23:10

Szerintem próbáld meg másra terelni a gondolataid, mert így csak a saját helyzeted nehezíted meg. Én ugyanezen megyek keresztül, pont két hónapja, csak itt én vagyok a srác. Mi is keveset tudtunk úgy együtt lenni, ahogy szerettünk volna, mert én sokat dolgozom, Ő pedig még tanul. Nála ellaposodtak a dolgok, és mire észbe kaptunk, már nem akart változtatni/tenni érte.


Ha nem akar találkozi, nem valószínű, hogy szeretne még bármit is. Próbálj meg magadra figyelni, csinálj olyan dolgokat, amik régen feldobták a napodat, olvass, fórumozz, igazából mindegy, csak tudatosan tereld el róla a gondolataid. Egy idő után azt veszed majd észre, hogy egyre jobban leszel a bőrödben. Ha pedig mégis jelentkezne, akkor még mindig visszaengedheted az életedbe. De ne várj erre, jobb ezt minél hamarabb feldolgozni. Szerintem az smseire sem kéne válaszolnod.


Ha gondolod írj privit, szívesen leírom,h én mit csináltam, h jobb legyen, de akár segíthetek megfejteni, h mi járhat fiúként a fejében.

20. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. jan. 3. 22:00
De azt a választ sem kaptad hogy szeret...ezek szerint.
19. 1dc16653d6 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. jan. 3. 20:50
Szerintem mondd meg neki,hogy akkor keressen ha veled akar lenni és folytatni akarja.Egyébiránt lehet menni amerre lát,mert így csak magadat emészeted fel...Te vágysz valamire(kapcsolatra) ,mert szereted,ő nem arra vágyik jelen állás szerint.Így minden sms-ben, megkeresésben a reményt ülteted és vágyakozol...ez így neked nagyon nehéz.Ha nem keresne,akkor egy ideig lenne csak rossz,aztán szép lassan tovább tudnál lépni.
18. aa84065182 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. jan. 3. 19:19

Nekem az a véleményem, hogy hintáztat. Tisztában van vele, hogy neked ő többet jelent, mint fordítva (ha eddig nem tudta, rájött akkor, amikor rákérdeztél a dolgokra), és ezért szeretne tartalékban tartani. Vagy mert van közben valaki más, vagy mert szükség esetén még jól jöhetsz. Ha nyíltan és egyenesen megmondaná a szándékait, elküldenéd a búsba. Így viszont fenntartja az érdeklődésedet, a kíváncsiságodat azzal, hogy nem hajlandó értelmes, egyértelmű kérdésre értelemes és egyértelmű választ adni.

A rád ír és hasonló dolgok szeritnem elég kevesek egy kapcsolat újraépítéséhez, ennél sokkal több kéne, pl. ő _akarjon_ találkozni veled, méghozzá nem is egyszer, de hol van belőle ez az akarat?

2013. jan. 3. 18:43
Egyik egyetem sem könnyű, főleg a ki nem mondott központosított idei buktatási arányokról ne is beszéljek. Fontos a suli, de ha igazán szeretne, a hétvégéit szabaddá tenné Need, legyen neki bármilyen órarendje. Én még az órámat is eltusolnám érte, ha olyan és nem katalógusos. Ésszel, előre gondolkoda nagyon is ügyesen meg lehet szervezni az összefüggő szaadidőt, amit a pároddal tölthettek. Kivétel persze van, amiko két hét alatt 9 nagy ZHm és vizsgám volt ami miatt azt mondtam, figyi szivem, ez a hétvége nem jó kivételesen mert feszített a tempó. Ha korrekten megbeszélitek, akkor baj nem lehet. Terezés, előrelátás, időbeosztás és megértés szűkséges 200km esetén is.
16. Kamillka (válaszként erre: 7. - 526d586c57)
2013. jan. 3. 18:29
A vizsgaidőszak nincs 2 hónap. Ennyit még akkor is Ki lehet bírni, ha nem találkoztok. Nem lehet, h van valaki, aki megtetszett neki, de azért téged is bent tart a dobozban, ha éppen nem jön össze a másikkal, akk legyen hová visszatáncolni? Ez a tanulás duma elég tré, főleg h csak miattad tette. Egyik sem ilyen szamaritánus.
15. 3f2a864951 (válaszként erre: 10. - Trapiti)
2013. jan. 3. 18:03

Szerinted van olyan, hogy tipikus ferfi?


Ez csak egy a noi sztereotipiak kozul.

14. trapiti (válaszként erre: 13. - A ferj)
2013. jan. 3. 17:54
Ha jól értem, szó sem volt arról, hogy a lány odaköltözne. A fiú még tanul, gondolom vagy kollégista, vagy a szülei fizetik az albérletet. Egy látogatásról volt szó, amire a fiú nemet mondott. Nincs miről beszélni szerintem.
13. a ferj (válaszként erre: 12. - Trapiti)
2013. jan. 3. 17:38
úgy értettem amikor szó volt róla h ő megy utána akkor hol laknának.
12. trapiti (válaszként erre: 11. - A ferj)
2013. jan. 3. 17:36
Soha nem mennék senki után ha nem hív!!!
11. a ferj
2013. jan. 3. 17:32
ez sántít, nem kicsit. pláne ha te is utána tudnál menni. együtt laknátok ott?
2013. jan. 3. 17:20

Nem mondja ki kerek perec, hogy kiszállt, vagy mert nem akar megbántani, vagy mert gyáva (ez a valószínűbb). Nem akar jelenetet, nem akar kiborulást, szépen lelépett, hátha elül a dolog... kerüli a konfliktust, tipikus férfi.

Kár futni utána, feltehetőleg már nem férsz bele az életébe - tipikus. Hagy menni, heverd ki és keress egy olyat magadnak akivel együtt is tudsz lenni, nemcsak a távolból álmodozni róla.

2013. jan. 3. 17:20

Nekem az a véleményem,hogy több mint két hónap elég hosszú idő ahhoz,hogy az ember el tudja dönteni magában,hogy fontos-e számára annyira a másik ember hogy vissza menjen hozzá.

Nekem kicsit furcsa ez a nem akar neked rosszat,és megmérgezzük a kapcsolatot szöveg.Ha szeretek valakit,megoldom úgy az életem,hogy menjen a tanulás is,de együtt is tudjunk lenni.

Ez nekem csak valami mondva csinált ürügynek tűnik.

Még annyit hogyha valóban szeretek valakit akkor nem bírok ki egy hetet se hogy ne lássam.


De lehet hogy én gondolom rosszul ... :(

2013. jan. 3. 17:20
Válasz megvan. Üres kifogás! Lépj egy nagyot!!!!
7. 526d586c57 (válaszként erre: 6. - A ferj)
2013. jan. 3. 17:19
mentem volna, de ő lebeszélt, hogy azért nem jön mert sokat kell tanulnia és ha ott lennék nem tudna velem törődni úgy ahogy akarna.
2013. jan. 3. 17:16
te nem tudsz ő hozzá menni?
2013. jan. 3. 17:15
Biztos hogy nem jön vissza. ha hiányoznál neki, keresne. Lépj tovább.
4. 526d586c57 (válaszként erre: 2. - A ferj)
2013. jan. 3. 17:15
120 km Nem sok... de inkább az időhiány ami jobban betett
2013. jan. 3. 17:15
Tudom idióta kiírás meg topik, és biztos unjátok az ilyet... de képtelen vagyok továbblépni így. A durva hogy ezt neki is mondtam hogy így hogy fogalmam sincs mit érez meg nem is mondja én nemtudok továbblépni. De nem jött értelmes reakció. mintha azt akarná hogy majd még később együtt legyek vele
2. a ferj (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. jan. 3. 17:14
nem fog, hacsak te nem mégy utána. mekkora távolságról van szó?
2013. jan. 3. 17:09
Több mint 2 hónapja szakítottam a barátommal, akivel jóban maradtam. Egy ideje nem működött a kapcsolat mivel ő másik városban tanul és a sok vizsga miatt nem tudott hazajönni, itthon meg nemtudott sose tanulni. Ez a kapcsolatunk kárára ment sajnos, de végülis azt mondta hogy nem azért szakítunk mert nem szeret,hanem mert nem akar nekem rosszat és ha tovább együtt maradunk csak megmérgezzük ezt az egészet. Azóta próbáltam trükkös módon kiszedni belőle hogy szeret-e nem szeret még, próbáltam nyíltan de nem kaptam rá azt a választ hogy "kihűlt" vagy hogy "nem szeret" ... Pedig azért szerintem egy ember másfél-2 hónap után csak bevallja őszintén ha nem szeret vagy nem is szeretett. Karácsonykor is rám írt, és utána való nap is, szinte minden héten ír valami apropóból. A találkozót viszont nem vetette még fel. Nem is találkoztunk szakításunk óta. Segítség... mit jelent ez ? Jó tudom, nyíltan kérdezzek rá, de a bökkenő , már megtettem, és nem lettem okosabb. A távolságot eltekintve és az időhiányt leszámítva teljesen jól megvoltunk ! Nem merek újra ebben a témában vele beszélni, egyrészt mert nem akarok hülyét csinálni magamból, másrészt ő ment el én pedg mivel szerttem elengedtem. De vajon visszajön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook