Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Társasjáték ajánló! - A ti csemetéiteknek melyik a kedvence? fórum

Társasjáték ajánló! - A ti csemetéiteknek melyik a kedvence? (beszélgetős fórum)


2016. dec. 3. 17:42
A fiamnak is az UNO kártya volt a kedvence régen (22 éves de még sokszor mai is játsszuk családilag) és a Monopoly.
19. reload (válaszként erre: 16. - Tweetyke80)
2016. dec. 3. 17:40

Nálunk a Mysterium és a Cluedo, Cacao és Activity,

kártyából az UNO, SOLO megy mostanában ebben a korosztályban.

2016. dec. 3. 17:05
Bogyó és Babóca.... esküszöm, mi is szeretjük :D
2016. dec. 3. 16:11
8 éven felülieknek ajánlom a Monopoly Star Wars társast.
2016. dec. 3. 14:31
8 éves kislánynak milyen társast tudtok ajánlani?
2013. febr. 3. 22:14

Most minden nap a Találd ki extrával játszunk a lányommal.

Megunhatatlan:D

2013. febr. 3. 21:58
Nagyon jók a Logico-k és a MINILÜK-ök is, bár nem kifejezetten társasjátékok. Az jutott még róla eszembe, hogy lehetne cserélni vagy jutányosan átadni egymásnak a már kinőtt, de jó állapotú játékokat: kártyák, memóriák, logikok, társasok, esetleg fejlesztő PC-CD-KET.
13. virgilius (válaszként erre: 1. - Benibubu)
2013. jan. 4. 13:44
A Lotti Karotti ovisoknak való. A Labirintus szerintem nagyon jó, a sima, nem junior változat is mehet kis gyerekeknek is nyugodtan.
2013. jan. 3. 19:08
Az 5 évesem is imád minden társast. A Dohány Toys Games cégtől van egy csomó társasunk. Viszonylag olcsók, egyszerű játékok, amiket gyorsan is le lehet játszani. Karácsonyra Click-clack-ot kért. Aranyos játék, de annyi pénzt nem ért! Dominózni ő is nagyon szeret és a sakkal is már elboldogul.
11. jooeva
2013. jan. 3. 06:38
Memória kártya, dominó, Találd ki! Nálunk most ezek mennek, 5 és 8 évesek a gyerekek. Legújabb a Gazdálkodj okosan, imádják. A 8 évesem most póker szettet szeretne.
2013. jan. 3. 06:36
Halli-galli, Jenga, Tik-tak bumm...7. évtől, Ügyes boci.
9. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Benibubu)
2013. jan. 3. 00:36
Nekem 4és fél éves fiam a Ne nevess koránt szereti.Dobókockán már feismeri a számokat és tud is lépni.Imád vele játszani,ráadásul a mostaniak olyanok,h műanyag tábla,kocka középen "lezárva",bábuk mêlyedésben,nem tudnak leesni.Nekünk Angry birds-ös van,mert az a kedvence -ismeri telefonon-de sokféle van,közben tanul számolni
2013. jan. 3. 00:30

Ja igen,kifelejtettem az Uno társast-imádjuk.

Pörgetni kell a kerékkel,és megfordulhat a kör,vagy kicserélődhet a pakli-azaz fordulhat a szerencse:D

2013. jan. 3. 00:26

Mi kártyázunk, az UNO kicsit-nagyot egyaránt leköt.

Társasjátékban új favorit a Piramis kincse.

2013. jan. 3. 00:18
Megnéztem-a Blanko junior 5-12 év közötti korosztálynak ajánlott.ismerkedik a betűkkel,és nagyon szórakoztató-vannak feladatok is benne.
2013. jan. 3. 00:16

A labirintus nagyon jó.Szeretik a gyerekek-meg a felnőttek:DD

A lego társassal nem játszik a fiam,egyedül a Minotaurusz kötötte le,egy ideig.

Lehet kapni a kicsiknek Activity-t,-nem kell olvasni,képek vannak a kártyákon-azt kell lerajzolni,elmutogatni.5 éves lányom kedvence.

6 évesen már játszott a fiam a Blanko -val-keresztrejtvény kicsiknek.imádtuk:)Junior változat.

2013. jan. 3. 00:09
A Lotti karotti nagyon aranyos.A Carcasson már kicsit komolyabb.
2013. jan. 3. 00:06
Újabban lehet kapni lego társasjátékokat.
2013. jan. 3. 00:05

A felsoroltak közül csak a Gazdálkodj okosan!-t ismerem. Az tényleg jó. :)

Az én fiam még nagyon kicsi, de nekem anno gyerekkoromban a Combi Color volt a nagy kedvencem.

2013. jan. 2. 23:53

Bár a boltok polcai roskadoznak a társasjáték kínálat alatt,de mégis elég nehéz igazán jó játékot találni. Gondoltam itt megoszthatnánk,hogy a gyerekeiteknek melyik társasok jöttek be igazán.

Én amúgy 5 és 7 éves fiúcskáknak keresgélek. Ami nekünk eddig bejött:

- Gazdálkodj okosan

- Zingo

- Figurix

- Bogyó és Babóca úton az oviba


Most ezeket nézegettem nekik. Vélemény,tapasztalat esetleg?

Lotti karotti

Make"n"break

Carcassone junior

Labirintus junior

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook