Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után vissza lehet-e fogyni az eredeti súlyúnkra? Milyen gyorsan lehet és melyik a legjobb "módszer"? fórum

Szülés után vissza lehet-e fogyni az eredeti súlyúnkra? Milyen gyorsan lehet és melyik a legjobb "módszer"? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 21. 22:27

Az egyik barátnőm most kezdi a Karcsú Anyu programot. 3 gyerek után van, és ő kifejezetten valami kímélőt keresett. Neki leginkább a combjával vannak gondjai. Arról szinte semmi nem ment le és már annyira narancsbőrös, hogy szégyenli, tükörbe sem néz, meg ilyesmi. Szurkolok neki nagyon, nagy reményeket fűz ehhez a programhoz.

Egy másik ismerősöm meg annyit fogyott a szoptatás végére, hogy most már azon van, hogy inkább visszajöjjön neki pár kiló. :) Pofátlanul irigylésre méltó az alakja! :) Mintha nem is szült volna.

13. Ayna
2013. jan. 8. 14:34
Nekem is sikerült. 26 kilót híztam terhesség alatt, közel egy év alatt fogytam vissza. Norbi Update és Rubint Réka. Ja, és ki ne felejtsük az elején Cindy Crawfordot. Ő volt a bemelegítés. :)
12. Lidércke35 (válaszként erre: 10. - C1be9e6e0c)
2013. jan. 3. 10:05

Én 5 hónap alatt fogytam 16 kilót, de szinte minden nap tornáztam és mellette csakis update 1-es kajákat ettem!

A végén már soknak éreztem a fogyást, mert bár lementem 57 kilóra aminek tökre örültem, de emiatt nagyon ráncosodott a hasamon a bőr, ami elég csúnya volt.

Most 64 kiló vagyok a 160 cm-hez, amivel tök jól elvagyok, és decemberben volt egy hasplasztikám is végre.

Ja de a diétát, csak a szoptatás elhagyása után kezdtem, vagy is 2 évet kellett várnom, mert addig szoptattam:)

2013. jan. 3. 07:23
Nekem sikerült,pedig közel 30 kilót híztam terhesség alatt.Igaz ez szerintem nagyrészt genetika is.
10. c1be9e6e0c (válaszként erre: 9. - Lidércke35)
2013. jan. 2. 23:18
Félek nekem is nagy meló lesz, nem szoptattam és tornáztam a terhesség alatt mégis utána 10 kilóval voltam több és utána felcsúszott még kb 5 kiló. Engem zavar mert előtte vékony voltam szeretnék legalább közel úgy kinézni.
9. Lidércke35 (válaszként erre: 2. - Arer)
2013. jan. 2. 22:40

Ez így van!

A húgom cérna vékony, 1x szült, és pikk pakk vissza fogyott, nem diétázott!

Én mindig is husibb voltam, én 2x szültem, de nagy meló volt mire lefogytam, amit most is tartok.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2013. jan. 2. 22:39
szülés alatt is = természetese szülés előtt :))
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - C1be9e6e0c)
2013. jan. 2. 22:38
Szerencsére jó pár nőnek sikerült. Vigyázz a táplálkozással, igyekezz tornászni szülés alatt is , ha nem vagy veszélyeztetett terhes, és szülés után meg főleg. A szoptatás is sok kalóriát eléget.
2013. jan. 2. 22:36
szülés után 8 nappal 1 kg-mal voltam kevesebb mint teherbeeséskor. De a szoptatás alatt híztam elég sokat. Most azt nyomom lefele:(
2013. jan. 2. 22:36
Én mindkét szülés után egy héttel ugyanannyi kiló voltam, mint mikor teherbe estem, tehát minden lejött rólam fogyókúra és miegymás nélkül. Aztán a másodiknál szoptattam, és ezzel még 6-7 kiló lejött, mondjuk ezek a szoptatás abbahagyása után visszajöttek.
2013. jan. 2. 22:34

Szia

szerintem ez nagy részt genetika is, ill. hogy ki mennyit szoptat-e, és eszik, iszik, s mit

Linám 6hós volt mikor annyi kg lettem mint amivel teherbe estem, 8hóig szopizott, és olyan 10hóra álltak vissz a cicik, meg úgy a husik vissza a csípőmön pl, de én nem csináltam semmit, azon kívül hogy átalában napi 1-2órát szoktunk sétálni (persze nem minden nap, de többnyire), s bizony nem sokat eszem áltlagos napokon, csak amennyit muszáj, míg szoptattam és terhes is voltam akkor is tudatosan kellett figyeljekk a kajára, hogy biztos jusson babámnak is tápanyag

3. megi04 (válaszként erre: 1. - C1be9e6e0c)
2013. jan. 2. 22:34
Mindenkinek más jön be.
2. Arer
2013. jan. 2. 22:34
Alkati kérdés. Nekem nem sikerült. :( Teljesen megnyúlott a hasam bőre. Sajna csak a plasztika segítene már rajta.
2013. jan. 2. 22:31
Érdekelnének a tapasztalatok ezügyben a válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook