Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új év, új élet, de semmi újévi fogadalom fórum

Új év, új élet, de semmi újévi fogadalom (beszélgetős fórum)


2021. dec. 31. 10:53
😊🍀Búék🍀
2013. jan. 3. 09:35
Jó lenne, ha jó lenne ez a fórum, most még agyilag zizi vagyok, de majd bedobok valami kis csevegős, vitatkozó témát :)
2013. jan. 3. 09:06

Szia, nem feltétlenül kell ezt a két témát tartani, azért ezeket hoztam fel, mert engem ez foglalkoztat jelenleg :)

Ami tegnap felhúzott, hogy enni akartam, vannak tartalékaim a fagyasztóban (sajt, kész ételek, gyümi) illetve a spajzban (nutella) és most, mikor fel akartam élni, észrevettem, hogy a főbérlőm kidobta őket a megkérdezésem nélkül, minden előzetes figyelmeztetés nélkül. Úgy gondolom ez túllépi a tolerancia határát, így szóvá fogom tenni. Fel nem foghatom, hogy az én saját 2 rekeszemben a fagyasztóban, miért zavarta az eprem, a meggyes pitém, meg a sajtom.

2013. jan. 2. 20:40

Szia!


Engem érdekel a téma,első körben a fogyásos, utána pedig a megsértődös:-)

Én is néha elég hisztisnek érzem magam, vagy néha talán túlságosan érzékeny!? De a lényeg,hogy vissza szeretném fogni magam:-)

Valamint elég pörgős,és sokszor nyugtalan vagyok, nekem ezekre kellene még megoldásokat találnom.:-)

13. b4d40997c0 (válaszként erre: 12. - N.diamond)
2013. jan. 2. 20:32

Igen, én is ezt veszem észre... meg a folytassuk xy betűvel a feladványt, meg persze Joe klubjának is akad mindig olvasója. De bezzeg ha valaki értelmes témát akar indítani, az már nem megy...


Pedig direkt fórumot indítottam, hogy mindenki hozzá tudjon szólni, lássa... én fórumokat gyakrabban nézek, mint klubokat... De úgy látszik ez se tetszik az embereknek...


Lehet témát kell váltani... beszélgessünk arról, kin milyen színű bugyi van éppen...! -.-'

2013. jan. 2. 15:15

Hali !

Új címmel megint egy kétszemélyes baráti társaság lesz :( ?

Mi a csudáért nem megy szerinted? A fogyitéma sokakat érdekel, de gondolom nem csak ezt akarod kibeszélni.

Bezzeg a "milyen szinű zokni van rajtad" nem áll le, igaz nincs is benne semmi tartalom.

11. 342402de6d (válaszként erre: 10. - B4d40997c0)
2013. jan. 2. 13:26
Vannak akciós bérletek,az jó ha sikerül egy olyat kifogni,nem érdemes ilyet venni,mert tényleg nagyon drága,de ha eljársz valahová az is lehet egy kikapcsolódás.
2013. jan. 2. 13:22
Azt a gond, hogy ez drága is lehet (egy fillért nem tudok most költeni a szükségesen kívül) és nagy is... Tehát csak ingyenes módszereket vehetek számba (pl youtube videó :D)
2013. jan. 2. 12:22
8. 342402de6d (válaszként erre: 7. - B4d40997c0)
2013. jan. 2. 12:20
Akkor a flabélost ajánlanám a figyelmedbe,annál kényelmesebb és hatékonyabb szerkentyű nem létezik a világon,ráadásul gyorsan van látható,érezhető eredménye:)
7. b4d40997c0 (válaszként erre: 6. - 342402de6d)
2013. jan. 2. 12:16
Ejj-ejj... igazad van, viszont ahhoz meg méginkább mozgás kell, mint a kaja megválogatása... Pedig a mozgás a mumus számomra... :D
6. 342402de6d (válaszként erre: 5. - B4d40997c0)
2013. jan. 2. 12:12
Végül is lehet igazad van,de nem minden a karcsúság,lehet ha egy kicsit gömbölyűbb vagy,de feszesebb mindenhol az szebb,mint a lötyögős bőr,mell meg ilyesmi,szebb ha egy nő feszes formás,és ez nem feltétlen jelent vékonyságot.
5. b4d40997c0 (válaszként erre: 4. - 342402de6d)
2013. jan. 2. 11:56
75 vagyok, még 60nal se éreztem olyan jól magam 10 évvel ezelőtt, de már elégedett lennék vele. Ezért a 15 :) 164hez sok a 75 kiló :(
4. 342402de6d (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2013. jan. 2. 11:51
Miért pont 15 kilót szeretnél leadni?Nincs is rajtad annyi,még a fele sem.
2013. jan. 2. 11:49
Ti is írhatnátok, hogy mit terveztek, mit tesztek, hogy valami vigyen előre az életben :)
2. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2013. jan. 2. 11:45

Benne.:)


Sok sikert a céljaid megvalósításához!

2013. jan. 2. 11:42

Sziasztok!

Gondolkoztam, hogy klubbot indítok, de valahogy nem igazán akarnak egyhez se csatlakozni az emberek. Ezzel a fórummal 2 célom van. Egyik, hogy összehozzunk egy baráti társaságot, egy állandó csapatot, illetve hogy segítsük egymást, tanácsot adjunk egymásnak.


Nekem karácsonykor kicsit megváltozott a szemléletem, szeretnék változtatni magamon, szeretném elérni a céljaim.


1) Szeretnék lefogyni 15 kilót, életmódváltoztatással, mozgással, anélkül, hogy feladnám, ha nem mozdul a mérleg.


2) Szeretném leadni a hisztim, hogy minden apróságon megsértődöm, és túlreagálok sok apró dolgot, ahelyett, hogy megbeszélném őket.


3) Szeretnék érteni a webfejlesztéshez profi szinten, végre befejezni a weblapomat.


Ezek a legfontosabbak, amikből talán adódik a többi másodlagosan fontos dolog (pasi, pénz, korlátlan autókázási lehetőség).


Azért is indítottam a fórumot, hogy ti is tudjatok bíztatni, remélem akartok is, úgy gondolom nem vagyok gyakorlott párkapcsolat terén, mi az, amit egy jó pár elnéz, mi az, hogy támogatni, mellette lenni. Könnyen feladom a fogyást, nem mozdul a mérleg, ráhagyom, számomra a torna szenvedés.


Szeretném, ha kialakulna egy baráti társaság, ahol a többiek is leírják a gondjaikat, beszélünk róla, bíztatjuk egymást.


Benne vagytok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook