Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudok medszabadulni a körmömön látszó nikotintól?? fórum

Hogyan tudok medszabadulni a körmömön látszó nikotintól?? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 19. 18:53
Leszoksz a dohányzásról...
2008. máj. 31. 12:15
Ha a cigit nem szívod el csonkig,akkor nem sárgúl meg.Talán rosszúl tarod.Én 10 évig kemény cigis voltam,de soha nem sárgúlt meg.
2008. máj. 19. 09:17
NE CIGIZZ
15. esztella100 (válaszként erre: 14. - Mamoca1234)
2008. ápr. 27. 07:47
Műkörömre is lehet használni?
2008. márc. 19. 20:11
CITROMLÉVEL
2008. febr. 14. 15:28
ugy hogy leszokunk a cigirol
12. Bridgeeet (válaszként erre: 11. - Bridgeeet)
2008. febr. 14. 11:20

Akkor itt egy pár ötlet (Google barátunk ajánlata :)):


1.

Oldj fel vízben egy fogfehérítő tablettát. Áztasd benne a körmeid pár percig.


2.

Áztasd a körmeid pár percig frissen préselt citromlében. Végén moss kezet és használj kéz és körömápoló krémet.


3.

Készíts kenőcsöt sütőporból és citromléből. Tegyél belőle mindegyik körmödre. Lágyan dörzsöld (nem találtam jobb szót) rá, majd moss kezet és használj kéz és körömápoló krémet.


4.

Készíts kenőcsöt evőkanál sütőporból és egy evőkanál 3%-os hidrogén peroxidból, vattával kend a körmödre és a körmöd végén a köröm alá. Hagyd rajta 5 percet, majd mosd le.


5. megelőzési ötletek:

- ne cigizz (bocs, nem hagyhattam ki, ezzek kezdik mindenhol :)))

- körömlakk alá használj "alap bevonatot", ezt nemtom hogy fordítsam, biztos van valami szer amire van szakszó magyarul, nem értek hozzá, angolul: "base coat"

- aceton tartalmú szerek is okozhatnak sárgulást, használj olyat amiben nincs aceton

- cigizés közben ne a kezedben tartsd a cigit, hanem tedd a hamuzóra

11. Bridgeeet (válaszként erre: 10. - Anna Kedves)
2008. febr. 13. 08:38

Tudsz angolul?


google: How to Whiten Yellow Nails


[link]

[link]

[link]


Ha nem tudsz angolul szólj, és pár szóban lefordítom a lényeget. Nagyjából mindegyuk ugyanazt írja.

10. Anna Kedves (válaszként erre: 9. - Bridgeeet)
2008. febr. 13. 06:00

Aranyos vagy, de én nem akarok leszokni! Nem vagyok rá büszke, sőt!!!!!!

Nemdohányzó helyen dolgozom, csak akkor gyújtok rá, amikor "szabad", a cigit én írányítom! Mint mindennek az életemben, annak is vannak szabályai! Csak az esti munka, ami nem megy nélküle.

Tudod, nem is attól "kaptam fel a vizet" amit mondtak, hanem ahogy!! Azért, mert nem cigiznek, kioktatni nem kellene másokat!!

Köszönöm, hogy Te másként tetted!!!!

9. Bridgeeet (válaszként erre: 8. - Anna Kedves)
2008. febr. 12. 21:22

Nem kell felkapni a vizet :). A leszokás is megoldás a problémádra, úgyhogy mindenki a kérdésedre válaszolt.

Szerintem tudtad te, hogy iulyen válaszokat kapsz.

Megkérdezhetem, hogy hogy csinálod hogy a hajad és a ruhád illatos legyen? Az enyém attól is füstszagú lesz ha keresztül megyek a folyosón ahol cigiznek. Ez nem ápoltság kérdése.

2008. febr. 12. 20:38

IMÁDLAK BENNETEKET!!!!!!!

Olyan érzésem lett, mintha az Édesanyám mellettem ülne!

Ez a baj a világgal különben! Nem arra válaszolnak sokan, amit kérdeznek, hanem osztják a tanácsot!!! BOCSI! DE NEM LESZOKNI AKARTAM!

Különben neem vagyok büdös, sokan a környezetemben csak a körmömön veszik észre, hogy cigizek!!!

Hajam, ruhám, illatos, a fogaim sem sárgák!!!!

Azért mert cigizek, nem vagyok elhanyagolt!!!!!

Viszont nem iszom, nem káromkodom, nem csalok, nem verem a gyerekem, nem utálom az anyósom......!!!!!!!!

Aki a kérdésemre válaszolt, és adott tanácsot, KÖSZÖNÖM!!!!!!! Ki fogom próbálni!!

2008. febr. 12. 10:01

Én a helyedben nem csak a körmöm miatt aggódnék!!!!

A Világ legnagyobb baromságának a dohányzást tartom!

2008. febr. 12. 08:25
Szokj le a cigiről! És igen áztasd citromos lébe
2008. febr. 12. 08:09
Elképzeled, hogy ha ez van a körmödön, akkor mi lehet a tüdődben és leszoksz a bagóról :). Arról nem is beszélve, hogy a szagokat másképp nem is lehet eltüntetni ( lehet hogy a bagósok nem veszink észre magukon, mert megszokták, pedig messziről érződik a füstszag).
2008. febr. 12. 08:00
áztasd citrom kifacsart levébe miután kicsit megcsiszoltad a körmöd felületét
2008. febr. 12. 07:52
na én ezért is szoktam le róla.....szivtam 12 évig...aztán elég lett!büdös volt a ruhám ,a hajam,a kezem,és sárga volt a fogam is ....mostanra hófehér a fogam,pedig nem csináltam vele a mosáson kivűl semmit.
2008. febr. 12. 07:40

Körömlakk lemosó lehozza!!

Ha műköröm van akkor aceton mentest kell használni!

2008. febr. 12. 07:36
Hogyan tudok medszabadulni a körmömön látszó nikotintól??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook