Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maternity-s tapasztalatod van? fórum

Maternity-s tapasztalatod van? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. dec. 1. 19:55

Sziasztok!


Dr.Rigó Barbarával kapcsolatban van tapasztalatotok?

2020. nov. 18. 15:52
Sziasztok! Dr. Belicsnél szült valaki a Maternity-ben?
2018. dec. 27. 14:12

Sziasztok!

Dr. Vida Gaborral van valakinek tapasztalata?

2018. jún. 28. 09:10

Sziasztok!


Van köztetek olyan aki a Maternity-ben szült de Győri vagy pápai fogadott orvosa volt?


Ha igen írj.


Köszi

51. 1e454498dd (válaszként erre: 50. - Orsolya1012)
2018. máj. 28. 18:15
Szia! Küldtem privát üzenetet!:)
2018. máj. 28. 14:53
Sziasztok! Esetleg van valakinek úgy tapasztalata a Maternity klinikán, hogy lombik programon keresztül lett terhes? Szeretnék ott olyan orvoshoz kerülni, aki ebben is jártas. Előre is köszönöm a válaszokat.
49. Mery83
2018. márc. 11. 22:45
Szia szerintem ne bízd rájuk magad én dr Kőrösi Tamást ajánlom Győrbe.....de a Budapesti Kaálit kerüld....
48. Mery83
2018. márc. 11. 22:42
Én személy szerint átkozom a napot mikor átléptem a Magánklinika ajtaját 1 millio forintomba került egy félrediagnosztizált nőgyógyászati probléma ami nem is létezett....természetesen erre meg is operált dr Gozár Tamás...ennek az elcseszett műtétből kifolyólag egy másik orvoshoz küldtek aki ujjabb beavatkozásokra(inszeminációra)a Klinikán akart rábeszélni.....ez már maffia az egész kezdem azt hinni.
2018. márc. 6. 11:41
Nagy reményekkel látogattam el az ország egyik legdrágább és legnevesebb klinikájára, hogy megmondják, hogyan lehet méhfejlődési rendellenességgel biztonságosan gyermekem a jövőben. Két orvos is tovább küldött, és két hónap alatt nem jutottunk egyről a kettőre ugyanis 3 különböző véleményt is hallottam (úgy gondolom, hogy ha egy orvos nem tudja megoldani a problémámat és továbbküld valaki máshoz az nem az én felelősségem lévén, hogy egy intézmény alatt dolgoznak, mégis én fizettem meg, hogy 3 (különböző véleményen) lévő orvos megvizsgáljon több mint 80 ezer forintért. Majd mire arra jutottunk, hogy egy rutinműtétre adom a fejem, semmilyen részletes tájékoztatást nem kaptam erről. Amikor a doktor úrnak írtam levelet az aggodalmaimmal visszahívást ígért de azóta sem keresett. Aki egy kis ígéretet nem tud betartani, annak a kése alá nem szívesen fekszik egy fiatal nő, a kollegák egymásra mutogatásáról ne is beszéljünk. A magánszférában, abban is az egyik, állítólagosan legmagasabb színvonalú klinkán, minősíthetetlen szolgáltatást kaptam.
46. Ivett_Fuszi (válaszként erre: 45. - Mkiki)
2015. nov. 9. 16:38

Sziasztok,

Lehet, mar nem aktualis, en egy Betti nevu szulesznonel szultem ott, es nagyon kezdo volt szegeny. Nekem nagyon nehez volt igy -kvazi lelki tamogatas nelkul-, szetszurkalt venaval a vajudas. Nem beszelve arrol, hogy komplikalt szules ellenere total turelmetlen volt velem es hideg.

A hely ennek ellenere eleg profi, szulesig. Utana mindenkeppen ra akartak beszelni a tapszerre, nekem ez is nagy minusz pont, de az orvosomban, aki ott van, tovabbra is feltetel nelkul bizom. Legkozelebb kifizetem a szulesznot, mert a ctg-ken mindenki szimpi volt (csak Bettivel nem hozott ossze a sors).

X

45. mkiki
2015. ápr. 6. 18:20
Sziasztok, májusban fogok szülni a kórházban, szeretnék szülésznőt fogadni, tudnátok segíteni a választásban, van esetleg valakinek tapasztalata? Előre is köszönöm!
44. Kittyna1990 (válaszként erre: 43. - Adriennbozsik)
2015. febr. 2. 12:52

Szia!

Szívesen segítek én is bármiben mindkét kisfiamat Pap Professzornál szültem mind kettő császár második programzott. Az elsőél nagyon izgultam de a második már tea délelött hangulat volt :)

43. adriennbozsik (válaszként erre: 42. - Viktoria.h)
2015. jan. 14. 15:39

Szia, ha esetleg zavarhatlak privátban azt nagyon megköszönném :)

Papp professzornál fogok szülni áprilisban programozott császárral és nagyon-nagyon sok kérdésem lenne.

Köszönöm

2014. júl. 7. 19:11
Sziasztok! Én két hete szültem a Maternityben, csak jót tudok mondani róluk de ha van kérdés szívesen válaszolok rá:). Programozott császárral született a kisfiúnk 4000gr és 57 cm el, Burkus Enikő volt a szülésznő és Dr Papp. Zoltán volt a doki és nem utolsó sorban az anesztes Dr Hupuczy Petronella volt! Itt valóban élmény volt a szülés :)))
2014. júl. 7. 19:06
Sziasztok
40. SGPHA
2014. febr. 26. 08:03
Sziasztok! Ha esetleg van infomrációtok. Ha nem a maternityben végeztetném a terhesgondozást, de császárt ott szeretném csináltatni, annak vajon van akadálya? Mivel az a 38.hetet követően azonnal lenne jelen állás szerint, akkor azokat a vizsgálatokat, melyeket a szülési csomag tartalmaz, vajon korábban elvégzik (ezek a honlapon az ún. 38.heti vizsgálatok). Intézte valaki hasonlóan esetleg a szülését? Van belőle hátrány, hogy csak "erre" fogadnék orvost? Teljesen meg vagyok ugyanis elégedve a jelenlegi dokimmal, de a kórházi körülményekkel annál kevésbé - és hezitálok...Válaszotokat előre is köszönöm!
39. Kittyna1990 (válaszként erre: 38. - Barjaka)
2013. nov. 27. 20:53

Szia!

Nekem mind2-ő császár volt. Volt fogadott orvosom is de ha nem lett volna az se lett volna baj. Nagyon nagyon meg voltam elégedve mind2 alkalommal.A terhes gondozással is a szüléssel az utána ott töltött napokkal. Még így hogy császáros voltam még így is bőven elég volt a 2 nap.Tisztaság volt kedvesek voltak mindig már családtagként fogadtak minket. Mindig volt pár kedves szava mindenkinek a takarítóktól kezdve a csecsemősökig mindenki precíz és nagyon emberséges volt. Nem futószalag szerű semmi. Igazából azt kapod amiért fizetsz. A szakmai háttérrel is maximálisan elégedett voltam. Én világ életemben féltem a hasi műtétektől de az első császárnál nem volt bennem semmi félelem teljesen biztos voltam hogy jó kezekben voltam. Számomra mondjuk ez megfizethetetlen hogy nem féltem egy percig sem. tudtam hogy a babám és én is a legjobb kezekben vagyunk.Én maximálisan megvagyok elégedve és a 3.ik babánkat is biztos itt szeretnénk világra hozni.Szívből ajánlom!

2013. nov. 27. 19:57

Szia Kittyna, az jó lenne :-) Minden érdekel, Volt-e fogadott szülésznőd, mennyire törődtek Veled a szülés alatt és után? Elég volt a 2 éjszaka bennt alvás?

Előre is köszi!

37. Kittyna1990 (válaszként erre: 36. - Barjaka)
2013. nov. 26. 22:27

Szia!

Én májusba szültem ott a második babámat terhes gondozásra is mind 2 ükkel oda jártam. szívesen mondok véleményt tapasztalatot.

2013. nov. 26. 15:07
Sziasztok! Mostanában szült valaki a kórházban? A terhes gondozási tapasztalatok is érdekelnének és az, melyik szülésznőről milyen tapasztalataitok vannak?
2013. júl. 30. 14:29

Gratulálok a babához és örülök, hogy a kórház is bevált! :)


Mi végül nem a maternity mellett döntöttünk, de az még elválik, hogy megbánom e vagy sem. :)

34. Durciful (válaszként erre: 33. - Kismaja77)
2013. júl. 16. 09:01
A tapasztalataim nagyon jók. Mi nem tervezünk több babát, de mindenkinek ajánlom, hagyja az állami kórházakat, ha megteheti szüljön itt. Profi szakmai ellátást kap az biztos. A szülés gyors volt - sajna császár - bár a végén kiderült indokoltabb volt, mint gondoltam - fájdalmam az egyszer sem volt, még a császár után sem, a babám egészséges (ez a lényeg)és emberként kezeltek mindannyiunkat. Nagyon röviden és szárazan, ennyi.
33. kismaja77 (válaszként erre: 24. - Durciful)
2013. jún. 3. 14:34
Szia, túl vagy már rajta? Mik a tapasztalataid?
32. Kittyna1990 (válaszként erre: 31. - Ritus1985)
2013. máj. 18. 21:39

Szia.Igen második babánk születik itt.

650-700kb max.Én pl a labor vizsgálatokat azt TB-sen csináltam.Mondjuk én vidékről is járok be.De igazából a terhes gondozás menete is fenn van a honlapon még ki is tudod számolni szinte.Megmondom őszintén egyik gyereknél se számoltam ki hogy mennyi volt összesen mert minden egyes forintot megért.

31. ritus1985 (válaszként erre: 30. - Kittyna1990)
2013. máj. 18. 20:07

köszi a vélaszt,ezt a honlapon én is láttam,de én arra lennék kiváncsi,hogy ha ott csinálnám végig a terhességet a 40 hét összes vizsgálatát,akkor úgy kb mennyibe kerülne?Te ott szültél?

köszi

30. Kittyna1990 (válaszként erre: 29. - Ritus1985)
2013. máj. 17. 15:07

Szia!

450 ugyan úgy csak 38.héttől kezdődik a szülési csomag.Onnantól a vizsgálatokért nem kell fizetni van benne egy uh a másnaponta ctg-ért és a nőgyógyászati vizsgálat illetve az aneszteziológussal való konzultációért.

Amikor megkötitek a szerződést akkor 80.000Ft kell előre fizetni a többit majd szülés után.

2013. máj. 16. 07:02

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék Tőletek,hogy nagyságrendileg mennyibe kerül a Maternityben egy szülés,ha a terhesgondozásra és az összes vizsgálatra a 40 hét alatt oda járnék?

a válaszokat előre is köszönöm!

28. jucie (válaszként erre: 27. - Durciful)
2013. márc. 28. 22:11
Volt hozzá 'szerencsém'. Elsõ este konkrétan kitépte a katéteremet, pedig a saját szülésznõm csak reggel akarta kivenni. Hazajövetelkor pedig úgy rángatta a gyerekemet öltöztetés címszó alatt, h a párom nem bírta és elküldte. Ô az egyetlen, akit nagy ívben elkerülnék. Sztem nem százas.
2013. márc. 28. 18:40
Ismeri valaki a Maternityben Keszeg Éva szülésznőt?
26. lilibe
2013. márc. 27. 09:27
Amikor nekem kellett választanom két kórház között (nem Bp), akkor én aszerint döntöttem, hogy hol lehet a baba közelében maradni akkor is, ha valami fertőzés miatt esetleg a gyermekosztályra kerül. És nagyon jól döntöttem, mert sajnos fertőzést kapott, de mivel helyben volt (3 emelettel feljebb), így 3 óránként fel tudtam hozzá menni már a kezdetektől fogva szoptatni. A másik kórházból el kellett volna szállítani másik helyre, akkor el lettünk volna választva egymástól.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook