Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy kell használni a cickafark és a palástfűteát ? fórum

Hogy kell használni a cickafark és a palástfűteát ? (tudásbázis kérdés)


10. Provence13 (válaszként erre: 9. - Kiss babat szeretnek)
2013. jan. 5. 11:43
Hmmm, nem egyszeru. Mi is kulfoldon elunk, de munka miatt hazajarunk gyakran. Nekem az inzulin itthon derult ki, mert nyugat eu ban tojnak az ember fejere ez ugyben, foleg ha nincs az embern 100 kilo tulsuly. Igazabol meddosegi kozpontba kene menni, mert azert van egy kivizsgalasi sorrend... Petevezetekatjarhatosagot neztek? Persze lehet, hogy tenyleg ismertlen erdtu a meddoseg csak annyi apro dolgon tud elcsuszni a dolog azet tippelgetek. Nem ajanlottak fel az inszeminaciot? Lehet hogy a nyakod kinyirja a spermiumokat es akkor az inszem a megoldas...
2013. jan. 4. 15:54
szia igen voltunk mar orvosnal es aszt montak minden rendbe van.(habar megecer el kellene menni, mert mikor voltunk a kivizgalason elsonek el tuntek a papirok es mikor masogyara vissza mentunk aszt monta a no hogy minden rendbe ugy hogy nem tudom csak ra monta vagy tenyleg igy van) de legsziveseben otthon (Magyarba) menek el csak sajnos az nem jon ossze mert itt kint nem tugyuk a munka jehet hagyni meg stb.... es azert gondoltam hogy ijeneknek utana nezem mita cickafark tea mert aszt ki tugyak nekem kuldeni :) csak remenykedni tudom hogy ecer sikerulni fog :) nektek meg sok szerencset kivanok es remelem nektek is ossze jon majd :)
8. Provence13 (válaszként erre: 6. - Kiss babat szeretnek)
2013. jan. 4. 14:46
Szerintem ket ev utan mar nem a hazi termeszetgyogyaszati dolgokat kene nyomatni... Voltal mar orvosnal? En ezt az elso evben csinaltam, de a progihianyom mogott inzulin rezisztencia allt. Ferjednek volt mar spermavizsgalata? Nalunk O ment eloszor, mert az a legkevesbe kellemetlen vizsgalat es ki is derult, hogy gaz van. Lombikoznunk kell. Csak a joszandek vezerl, kerlek ne huzd fel magad :-)
7. opi1
2013. jan. 2. 17:13

bármelyik gyógyszertárban lehet kapni, nem is drága, pár száz forint.

Van filteres és ömlesztett is.

2013. jan. 1. 02:22
koszi provence es meg aszt tudod hogy hol lehhet kapni patika ???
2013. jan. 1. 02:20
es hogy hogyan kell hasznalni mit iszok eloszor vagy magaba iszom kell bele cukor vagy satobbi....
4. kiss babat szeretnek (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. jan. 1. 02:19
2 eve szeretnenk a paromal kis babat de sajnos nem jon ossze es ugy hallotam hogy ez a kep tea seggit. es erre lennek kivancsi hogy kinek mi a velemenze errol??????
2013. jan. 1. 02:17
A cickafarkat ovulacioig, petesejt serkentesre a palastfuvet a ciklus masodik feleben erdemes a beagyazodas segitesere es a terhesseg megtartasara. Kb naponta egy ket csesze eleg, de az adagolasban nem vagyok annyira otthon.
2013. jan. 1. 02:04
Mire szeretnéd használni?
2013. jan. 1. 02:02
hogy kell hasznalni a cickafark es a palastfu teat es mi a velemenyetek rola?????? es hol kaphato ??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook