Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rendetlen férfi fórum

Rendetlen férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
143. G.Garbo (válaszként erre: 141. - 3f2a864951)
2013. márc. 4. 16:08

Véleményem szerint tanulj meg olvasni. Hol panaszkodtam ÉN a férjemre?

Hol írtam, hogy nem talál el a szennyeskosárig?


Hol írtam, hogy én nem dolgozom?


Hiszen "csak" pénzt keres? Aranyapám, te olyan egyszerű vagy, mint a lejtő. Eddig csak gyanítottam, de most már biztos vagyok benne.


Én elhiszem, hogy a magadfajta funkcionális analfabéták világába nem ereszkednek le a dolgozó, intelligens nők, de kíséreld meg elképzelni, hogy akadnak ilyen emberek a világban.


Jobban belegondolva, egy szánalmas kis figura vagy. Ha beszólogatni próbálsz, legalább tanulj meg olvasni, hogy kinek teszed! Nem akkora kihívás. Már akinek.


Te kis egyszerű lélek, te. Mókás kis világban élsz. Nevetnék, ha nem borzadnék.

142. 569a7df0cf (válaszként erre: 141. - 3f2a864951)
2013. márc. 3. 11:54

Az meg se forduljon a himsoviniszta agyadban, hogy egy parkapcsolatban EGYENRANGU felek vannak! Miert elkepzelhetetlen barmifele kompromisszum a ferfi reszerol?

Azt meg vegkepp nem ertem, hogy jon ide a szobatisztasag? Vagy neked azt sem sikerult megugrani?

141. 3f2a864951 (válaszként erre: 125. - G.Garbo)
2013. márc. 3. 11:40

Miss Garbo, olyan egyszeru! Valj el.


Nem talal el egy szennyeskosarig? Egbekialto bun, valas a megoldas. Hiszen csak penzt keres. Am a valas utan meg fogod tudni, hogy ez a buszke ontomjenezes nem sokat er, amikor magadrol es (esetleg) gyermekeidrol is neked kell gondoskodnod.


Persze van meg egy valasztasod: a pasascsere. Talan o haziasabb lesz, vagy beidomithato, mint egy kutyuska. Bar jobban belegondolva, talan egy kutyaval jobban jarnal, hiszen o szobatisztasagra nevelheto.


Igaz, nem keres penzt.

140. dianna830823 (válaszként erre: 138. - Megi04)
2013. márc. 2. 19:54
Milyen igaz :)
139. csengu
2013. jan. 26. 18:49

Az én práom olyan, hogy mikor itthon van, vagy alszik, vagy gépezik, játszik valami hülye lövöldozős játékkal... :/

Már elég unalmas

138. megi04 (válaszként erre: 137. - Zsupszi)
2013. jan. 26. 18:44

Ha "olyanom" van,akkor én is balhézom,persze!

Csak azt akartam mondani,hogy ettől még nem érzem úgy,hogy ez a pasi egy piszok dög,és nem kezdek a váláson,új párkapcsolaton gondolkodni.A "TÖKÉLETES" pasi ugyanis CSAK a mesében létezik!:)

137. Zsupszi
2013. jan. 26. 18:36

ÉN igazából Megivel értek egyet, mégha én nem is vagyok olyan szelid, mert nem mindig állom meg szónélkül, de ez függ a fáradtsági vagy elúszási szintemtől. Viszont az is igaz, hogy én sem vagyok tökélet és amiben leginkább nem, hogy amíg én a práom szemére vetem a tökéletlenségét (lustaságát), addig ő nem teszi ugyan ezt. Éppen ma nyugtáztam vacsi után, hogy ma sem jutottam sokra az itthoni terveimmel, pedig kiakartam takarítani az alsó vagy felső szintet. Erre mit mondott? Meghúzta a vállát és azt mondta na és. Hát ez a különbség. Ha ő igérte volna és nem tartja be és éppen olyan paszban vagyok akkor én nem mondom azt hogy na és, ő viszont akármilyen paszban is van ezt mondaná. Ha vendégeket várunk akkor sem az a lényeg számára, hogy pucba vágja/vágjuk a lakást, hanem hogy mit adunk enni, inni és bár mosogatni utál, azért a konyhát nem kerüli el, főzni időnként szokott.

Na én részemről itt le is zártam ezt az eszmefutattatást. Tudom, hogy nem fogok megváltozni, tudom hogy fogok még morogni a párommal a lustasága miatt, de igyekszem sokkal elfogadóbbnak lenni vele. Sokszor már az is sokat könnyít a lelkemen, hogy kiírom magamból ami bánt, dühít és rájövök, hogy nem is akkora ügy. Így van ez a rendetlen férfi tekintetében is és így van ez a naplómban is, amikor néha napján szídom a kedvesem, pedig tudom, hogy olvassa, ráadásul a szemébe is megmondom, de igazából akkor enyészik el a probléma ha leírom. :)

136. megi04 (válaszként erre: 134. - G.Garbo)
2013. jan. 24. 15:48
Egyszerű példának írtam,hogy szerintem,mindenkinek megvan a maga dolga.Nem jellemző,hogy együtt főzünk,viszont autót sem szerelünk együtt,fát sem vágunk együtt.Mindenkinek megvan a maga dolga.És ha mellé dobja a zoknit,akkor lehajolok érte,és beleteszem a szennyestartóba.Nekem,nem áll meg ettől a világ.Viszont van olyan ember,akinek (szintén csak egy példa!!!!!)aki egyszerű botlásnak nevezi,ha megcsalja a férje.Ez neki belefér,nem a világ vége.Nos...én a zoknit felemelem,és bele teszem a szennyesbe,de nekem,pl. a megcsalás nem minősül botlásnak.Kapcsolatmegszakadásnak minősül.Sokfélék vagyunk.Ennyi.:)
135. megi04 (válaszként erre: 133. - G.Garbo)
2013. jan. 24. 15:43
Így van.
134. G.Garbo (válaszként erre: 131. - Megi04)
2013. jan. 24. 14:48
És? És azt mondtad, hogy ő autót szerel, te meg házimunka. Erre írtam, hogy házimunka minden nap van, autószerelés meg ritkán-tehát jóval kevesebbet dolgozik egy ilyen férj.
133. G.Garbo (válaszként erre: 132. - Megi04)
2013. jan. 24. 14:47

... vagy lehetne a baltás gyilkos, de milyen jó, hogy nem az. Ez vicces.


Vagy olyan is lehetne, hogy beteszi a szennyesbe, mert képes rá vagy arra gondol, ne fáradj annyit és közben nem is játékgépezne. Ugyanis ez nem olyan megugorhatatlan szint.


Ha neked jó, jó. Az én véleményem pedig az, ami. Többet várok el és többet is adok ennél a házastársamnak. Más meg így él. Ő dolga.

132. megi04 (válaszként erre: 129. - G.Garbo)
2013. jan. 24. 14:14

Mégis sokan vagyunk,akik max. sóhajtunk egyet,beledobjuk helyette,és boldogan élünk VELE tovább..

Miután mindenkinek van hibája,inkább bedobom helyette a szennyesbe,minthogy.pl. játék gépezne,vagy k@rv@zna,de mindig rendet rakna maga után.Hol a probléma? Bosszantó,az igaz,de ettől nekem ez nem a világ vége!

131. megi04 (válaszként erre: 130. - G.Garbo)
2013. jan. 24. 14:11
Na és?
130. G.Garbo (válaszként erre: 128. - Megi04)
2013. jan. 24. 13:55

Favágás, autószerelés... a háztartás napi munka. Autót szerelni stb alkalmanként kell, nem évi 365 napon át, mindig, megállás nélkül.


Vagy: te direkt elveszed a keze ügyéből a szerszámot mindig, pedig tudod, hogy hol a helye? Fogadjunk, hogy soha. Ő viszon tudja, mire való a szennyestartó, de azért sem használja.

129. G.Garbo (válaszként erre: 128. - Megi04)
2013. jan. 24. 13:54

Nem az lenne a jó, ha a magyar nő is befogná a száját, annak ellenére, hogy legalább annyi elfoglaltsága van, mint egy férfinak.


Akkor lenne jobb, ha bizonyos férfiak felnőnének a a szennyesbe dobáshoz vagy egyéb ilyesféle, nagyon nehéz, képességeiket meghaladó feladathoz.


Vagy a szennyesbe nem dobás nem állandó veszekedést provokálna, hanem meg lenne kérve és másodjára önállóan képes lenne kivitelezni ezt a nehéz dolgot, egyedül, magától.


Mi értelme együtt élni? Azt mindenki maga tudja, neki mi. Aki együtt akar élni valakivel, aki módszeresen és csak azért sem figyel az ő munkájára, annak eredményére vagy kivonja magát valamiből, az tegye.

128. megi04 (válaszként erre: 123. - G.Garbo)
2013. jan. 24. 12:34

Bódiné is dolgozik...


És lehet,hogy sok magyar nőnek is így lenne jó,ha nem bujtogatnák őket folyamatosan,hogy a pasinak is kutya kötelessége..tudomisén mosogatni! Merthát az a helyzet,hogy én sem megyek ki fát vágni,autót szerelni,stb.

Abban igazad van,hogy nem törne le a karja,ha beledobná a szennyesbe a zokniját,de ha minden ilyen dologba belekötnék,akkor állandóan veszekednénk..Na és az vajon hová is vezetne???

Tökéletes ember nincs.Ha álló nap egymás hibáját sorolnánk,akkor nem lennénk túl boldogok ..Akkor meg mi értelme annak,hogy eggyütt éljünk?

127. megi04 (válaszként erre: 124. - G.Garbo)
2013. jan. 24. 12:27

De az a kettő annyit eszik,mint egy elefánt csorda!

És most ott vannak menyek,unokák is.

126. G.Garbo (válaszként erre: 111. - Zsupszi)
2013. jan. 24. 09:31
Így már értek mindent :))) Nyilván én vagyok a rossz, nem a férjed olyan, amilyen :))))
125. G.Garbo (válaszként erre: 119. - Zsupszi)
2013. jan. 24. 09:30

Látom, sikerült öltözködni, pedig senki nem mondta, hogy a te inged, mégis felvetted. :))))


Más is teljes munkaidőben dolgozik. Mégsem dobja a koszos fehérneműt a földre, ugyanis az ugyanannyi fáradtság, mint a szennyesig elvinni. Bizony. Nem hiszem, hogy hasra kellene esni valakitől azért, mert "dolgozik". Ki nem?

Attól még, ha nem veszi annyiba sem a másik ember munkáját, hogy nem talál el a szennyeskosárig, az tiszetletlen, nemtörődöm, bunkó a másikkal szemben.


Az pedig probléma. A problémának nem az a megoldása, hogy megsimizzük a buksikáját egy olyan helyzetben, ami számára nem jó, mert akkor minden marad a régiben s a helyzet továbbra sem jó. A problémákat megoldani szokás.


Lehet ebben valami, ha sikerült felöltöznöd.

124. G.Garbo (válaszként erre: 122. - Megi04)
2013. jan. 24. 09:26
(Összesen 2 gyerekük van. Hol az akkora család????)
123. G.Garbo (válaszként erre: 122. - Megi04)
2013. jan. 24. 09:25

Semmi köze a szerepeknek ahhoz, hogy legalább annyira odafigyelünk a másik munkájára, ha már másra nem megy (takarítás, rendrakás), hogy nem gányoljuk össze. Ez minimális tisztelet.


A szennyest a kosárba rakni nem egy fárasztó pluszmunka.


Bódiné hagyományos cigányasszony. Neki ez a jó. A mai nők azonban dolgoznak, legalább annyit, mint egy férfi, felelősségben és időben is. Akkor miért is kellene mosolyogva zoknit szedni a nemtörődöm férj után?

122. megi04 (válaszként erre: 112. - Zsupszi)
2013. jan. 24. 08:40

Nálunk kb. ugyan ez a helyzet..:) De...ha úgy nézzük,nekem is van hibám,amit lehet,hogy egy "pasi fórumon" ő is hosszan sorolhatna HA(!)olyan lenne..Ők,még abban a "korszakban" nőttek fel,amikor a konyha,a házimunka az asszony feladata volt.Viszont tény,hogy sokszor télen,hóban viharban,egy dög kamionnal,több tonna rakománnyal száguld,és örül,ha tud 3-4 órát aludni..

Persze,időnként én is kiborulok,hogy miért ilyen trehány..De..szerintem egyszerűen örül neki,hogy legalább itthon "kiszolgálják".

És igen...Lehetne munka kerülő,alkoholista,játék gép függő,stb.is...

Az a baj,hogy ..nagyon beleéltük magunkat,ebbe a fene nagy egyenjogúságba,és nem vesszük észre,hgy már a szerepek is felcserélődnek..:(

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy egy férfi nem segíthet otthon!!!!

De had írjak egy példát,ami ha bántó,akkor mindenkitől elnézést kérek!

Bódi Margó férje,Gusztika a lábát nem teszi a konyhába,mindent az asszony csinál,és Margó állandóan mosolyog...Természetesnek veszi,hogy Ő az asszony,ez egyszerűen az Ő dolga..Pedig akkora családra főzni..!Irigylem a nyugalmát.Pedig ő is dolgozik,ő is lehet fáradt..

És nem,nem mindig volt "autómata"konyhája..

121. Antigonia (válaszként erre: 114. - Zsupszi)
2013. jan. 23. 18:04
Nem kell ahhoz együtt élni, hogy kiderüljön a férfi hanyagsága. Több együtt töltött hétvége során simán szembesülhetünk vele.
120. EsztyMorgan (válaszként erre: 119. - Zsupszi)
2013. jan. 19. 23:04
Egyetértek. Úgy látszik Garbo csak ostoba és bunkó stílusban tud nyilatkozni, miközben mást nevez annak. Elgondolkodtató :)) amúgy az én párom se egy házi tündér de nem is várom el. Egy háztartást elvezetnie nem a férfinak kell, ugyanakkor úgy gondolom, hogy ha már egy fedél alatt élünk egy kis segítség jól tud esni egy nőnek/asszonynak/feleségnek.
119. Zsupszi (válaszként erre: 117. - G.Garbo)
2013. jan. 19. 15:58
Egy kicsit eltúlzod és lesarkítod a problémát. Attól, hogy pl. a párom nem házitűndér, attól nem munkakerülő, nem bunkó. Mióta befejezte az iskolát egy nap kiesése nem volt a munkából se azért mert munkanélküli volt, se azért mert beteg. Szóval az utolsó mondatodat én kikérem magamnak és a páromnak is, pláne hogy valakit ismeretlenül nevezzél bunkónak az pedig felháborító. Hogy ki a bunkó arról ne nyissunk vitát. Itt egy kulturált beszélgetés indult és nem csak páran vagyunk akinek a párja a házimunkában nem segít, vagy nem mindig, de attól még becsületesen dolgozik, sőt nem csak 8 órát esetenként. A fórum indítója szerintem lelki társakat kereset és egy kis vigaszt magának, mert a szerinted elítélendő ember is szerethető és szeretik, mégha olykor haragszanak is rá. Kifogást senki nem keres, a vidót én mulatságnak, gyógyírnak szántam, anno mikor ki voltam akadva nagyon a páromra akkor ajánlotta valaki.
118. felhőjáró (válaszként erre: 115. - Zsupszi)
2013. jan. 19. 13:43

Ez nagyon jó :-) még az uram is elkezdte nézni, mert nem tudta min szórakozok ilyen jót.

Köszönet érte.

117. G.Garbo
2013. jan. 19. 10:17

Ennek nincs köze az agy szerkezetéhez és a működéséhez.

Aki nem egy igénytelen, tohonya, lusta, munkakerülő disznó, az nem hanyagolja el a környezetét.

Aki tiszteli a másikat, az nem szarja le a munkáját, nem bámulja nonsztop a tévét, számítógépet.

Aki nem egy nemtörődöm, igénytelen alak, az nem hagyja kint direkt az ételt, hogy megromoljon s utána több pénzbe kerüljön megvenni satöbbi.


Egyszerűen undorító, hogy tohonya, igénytelen, munkakerülő, családjukra sz..ró bunkóknak még kifogást is kerestek!

116. 481d4f8a5c (válaszként erre: 1. - Dianna830823)
2013. jan. 19. 10:16
Lusta, igénytelen, trehány ember. Az ilyenek üvöltenének, ha a lustaság fájna. Biztos megvan a szomszédoknak is a véleménye róla.
115. Zsupszi
2013. jan. 19. 10:12

Ez az a video. :DD Ajánlom mindenkinek, utána kicsit jobban fogjátok magatokat érzeni. :DD


[link]

114. Zsupszi (válaszként erre: 113. - Antigonia)
2013. jan. 19. 10:03
Senki nem tudatosan választja. Egyrészt amíg össze nem házasodtok és nem éltek együtt egy ideje addig lehet ki sem derül, másrészt az évek, no meg az elkényelmesedés is rápakolnak egy lapáttal. No meg pasik, akik teljesen másként látnak, véleményeznek dolgokat, más az értékrendjük és ezt nekünk nőknek nagyon nehéz el fogadni, pedig elkéne. Erről van is a hálón egy videó. Egy pap (azt hiszem) beszél a női és a férfi agyról, agymükődésről. Miközben nagy igazságokat mond jókat nevettem rajta, pedig nem túl mulatságosan élem meg.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook