Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Pap Péter plasztikai sebészről vélemények?Ár? Mellnagyobbítást szeretnék. fórum

Dr. Pap Péter plasztikai sebészről vélemények?Ár? Mellnagyobbítást szeretnék. (tudásbázis kérdés)


3. koharyfanni (válaszként erre: 2. - Krisztamás)
2015. jan. 9. 21:17
Sziasztok! én is szeretném megcsináltatni a mellemet,és én is Dr. Pap Pétert "néztem ki". a jövő héten hívom fel,h időpontot kérjek konzultációra! Kedves Krisztamás. Kérhetném a "segítségedet",mivel te már előrébb vagy,h miként zajlott a konzultáció,mennyibe került a konzultáció,és h ha nem vagyok indiszkrét,milyen jellegű,mekkora implantátumod lesz és h kb. mennyibe fog kerülni? Tudnánk itt tartani a kontaktot,hisz nagyon érdekelne h mi-miként fog zajlani,mert remélem h kb. 1-1,5 hónap múlva én következem! :-) Köszönöm előre is a válaszokat,a segítségedet! :-)
2. Krisztamás (válaszként erre: 1. - NutellásPalacsinta)
2014. dec. 28. 21:07
Szia!Én még csak annyit tudok mondani,hogy most voltam nála konzultáción, január 28.-án lesz a műtétem! Nekem nagyon szimpatikus volt, kedves, és mindent részletesen elmagyarázott! :) Ajánlás útján kerültem hozzá.Üdv
2012. dec. 29. 19:35
Dr. Pap Péter plasztikai sebészről vélemények?Ár? Mellnagyobbítást szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook