Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Audacity program kérdés fórum

Audacity program kérdés (beszélgetős fórum)


4. puritan (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. dec. 30. 17:12
Szia Zsu, nem a temp könyvtárba menti, hanem az audacitynek van egy olyan könytára, ahol ideiglenesen tárolja ezeket a félkész fájlokat, hirtelen nem tudom a nevét, mert pár éve használtam ez a programot, keresd meg az audacityt a program filesban és ott keresgélj a könyvtárak között, megtalálod valahol.
3. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. dec. 30. 07:35
Ha rányomsz a mentés gombra, akkor ezt írja ki. Wav formátumban kell menteni, mert csak ezt érti. A fájl menüben találod. Így sikerülni fog!
2012. dec. 29. 21:02
én is használom ezt a programot, de soha nem írt ki ilyet.
2012. dec. 29. 16:52

Sziasztok!


Nagy nehezen sikerült csinálnom egy zene mixet az Audacity programmal és mikor elakartam menteni leállt kiírta hogy hibát észlelt ezért leáll. Mikor újra megnyitottam ezt írta ki:

Az Audacity ideiglenes fájlokat talált amik az utolsó használat óta nem lettek elmentve vagy törölve. Az Audacity nem tudja ezeket automatikusan visszaállítani de ha úgy döntesz hogy nem törlöd le őket manuálisan vissza lehet állítani. Töröljük az ideiglenes fájlokat? Én a nemre nyomtam de nem történik semmi. Tudna valaki segíteni, hogy hogy tudnám visszaállítani? Valahol olvastam hogy a temp könyvtárba menti de ott nem találom. Rákerestem a kiterjesztésére de úgy sincs. Egész nap ezzel szórakoztam és most nagyon idegesítő hogy elveszett az egész.


Előre is köszi a segítséget!

Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook