Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki Dr. Bencsik Zsuzsanna endokrinológusnál? fórum

Járt már valaki Dr. Bencsik Zsuzsanna endokrinológusnál? (beszélgetős fórum)


5. ffda657edd (válaszként erre: 3. - Judy24)
2012. dec. 28. 14:53

Szia!

Neked is köszönöm, hogy írtál! :-)

Nyaki uh-n voltam, azzal minden a legnagyobb rendben van. A tsh-m emelkedett egy kicsit (4 a felő határ és nekem 4.150 volt). A t4 és t3 az jó. Baba miatt kellene, csak lombik lesz és sűrgős lenne, hogy kapjak rá végre gyógyszert. Természetesen friss vérképpel mennék. Egyébként, mennyi idő múlva adnak időpontot? Én Fehérváron mennék hozzá magánrendelésre. Akkor ott azonnal fel is írja a gyógyszert a konzultáción? Természetesen tudom, hogy folyamatosan menni kell és ellenőriztetni.

4. ffda657edd (válaszként erre: 2. - 982a4ba0ea)
2012. dec. 28. 14:50

Szia!

Köszönöm szépen, hogy írtál! :-)

Van egy korábbi, amiben néztek és a tsh-m egy kicsit emelkedett (4 a felső határ és nekem 4.150). Baba miatt kellene (lombikra megyünk, azért is lenne sűrgős, hogy kapjak gyógyszert rá). Januárban a következő cilusban mindenképpen megyek vérvételre, ahol ezeket is néznék. Csak kíváncsi voltam rá, hogy más intézet eredményét elfogajda-e, ha friss. Nyaki uh-n voltam amúgy, azzal minden rendben van.

2012. dec. 28. 14:46
Én nála voltam mikor kiderült. Elküldött vérvételre, de úgy hogy 3 hó múlva kell mennem, nézték vérvételből, hogy antiimmun betegség-e nálam és nyaki uhra kellett mennem. És igen írt gyógyszert és 3 hó múlva kellett mennem újra. Friss vérvétel kell mindig.
2012. dec. 28. 14:43
Szia. Én nála mem voltam,de én is szedek PM re gyógyszert. Ha néztek a vérképben TSH-t, vagy FT3, FT4-et, akkor nem lesz újabb vérvétel! De ha nem, akkor fognak vért is venni természetesen! Szerintem PM UH-ra is el fog küldeni, és lehet hogy scintigraphiara is! Remélem segítettem! Minden jót! :)
2012. dec. 28. 14:39

Sziasztok!


Véleményekre lennék kíváncsi, hogy milyen orvos? Meg az lenne a kérdésem, hogy ha friss vérképpel mennék hozzá (egy hónapon belüli), akkor ő írna fel nekem a pajzsmirigyemre gógyszert, vagy mindenféle képpen vennének tőlem ott is vért és csak az alapján? Mindenképpen fogok telefonon érdeklődni előtt, csak addig is kíváncsi lennék rá.

Köszönöm szépen a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook