Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló és felfázás fórum

Fogamzásgátló és felfázás (beszélgetős fórum)


3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. dec. 28. 17:58
Addig is, amíg eljutsz az orvoshoz, igyál sok-sok langyos teát, az átmos!
2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. dec. 28. 10:20

Attól a doki egyáltalán nincs kilőve.

Mehetsz nyugodtan.

Ha nem is vizsgál meg de tud adni olyan gyógyszert amit ha este utolsó pisilés után beveszel, reggelre többnyire már semmi bajod nem lehet.

Egyébként tévhit, hogy ilyenkor kizárt a doki, én is azt hittem majd kiderül mindent tud akkor is vizsgálni csak rákszűrést nem tud csinálni.

2012. dec. 28. 10:17

Sziasztok.

2 dilemmám van. Egyik, hogy 3 fázisú fogamzásgátlót szedek, az első fázis utolsó előtti szemét elhagytam, így a következő napra esőt vettem be akkor este, és utána a soron következőt. Tudni kell még, hogy nem hagytam szünetet az ünnepek miatt, tehát rögtön a következő levelet kezdtem el szedni. Szerdán voltunk együtt a barátommal, rögtön utána megjött úgy, hogy szedem a gyógyszert.

Rendes mentruáció, nem pecsételő, stb. Félnem kellene, hogy nem hat a gyógyszer, mert kimaradt 1 szem? Lehetek így terhes? Járt már így valaki?

A másik, hogy felfáztam, de mivel megvan, így doki kilőve. Van valakinek valami házipraktikája?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook