Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászokat szeretnék kérdezni, hogy az Alfaparf 9.1 es hamvasszőke hajfestékhez elég a 6-os oxi vagy 9-es lenne jobb? fórum

Fodrászokat szeretnék kérdezni, hogy az Alfaparf 9.1 es hamvasszőke hajfestékhez elég a 6-os oxi vagy 9-es lenne jobb? (tudásbázis kérdés)


6. csildiko60 (válaszként erre: 5. - Pinkdreams)
2012. dec. 27. 20:09
Köszönöm szépen, lehet, hogy marad a festék és fodrászhoz megyek inkább.
2012. dec. 27. 20:07

Így látatlanban nehéz tanácsot adni. Lehet, hogy egy lépésben nem is lehet szép hamvas szőkét kapni. Ha sárgás a haj, én szoktam bele egy kis lilát keverni, hogy semlegesítsem. Vagy ha valakinek nem tudom festékkel kiszívni, akkor melírcsíkokat is rakok bele.

Szerintem menj el egy fodrászhoz, mert furcsa dolgokat produkálhat egy nem szakszerűen kiválasztott festék.

2012. dec. 27. 19:53

A kérdező vagyok.Köszönöm az eddigi válaszokat is!Egységes világos hamvasszőke ( nem fehér ) hajat szeretnék kapni. Adjatok kérlek tanácsot.

A tövem őszes, a "többi" szőkére volt festve a többféle drogériás festékkel amitől kissé sárgás. A hajam sajnos vékonyszálú, gyenge, hullásmos.

2012. dec. 27. 19:50

Ősz hajhoz elég a 6 %-os oxi, de félő, hogy nagyon szürke lesz tőle a haj. Én általában keverem 9.0-val a 9.1-est.

Ha nincs ősz haj, akkor viszont kell a 9 %-os. Persze ez attól függ, milyen az alap hajszíned. A szőke hajfestés néha még a fodrászokat is próbára teszi.

2012. dec. 27. 19:38
Én nekem azt mondták attól függ mennyire vagyok ősz.
2012. dec. 27. 19:26
Fodrászokat szeretnék kérdezni, hogy az Alfaparf 9.1 es hamvasszőke hajfestékhez elég a 6-os oxi vagy 9-es lenne jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook