Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi munkavállalás 2 fórum

Külföldi munkavállalás 2 (beszélgetős fórum)

7. 0e83a78045 (válaszként erre: 6. - Maku2434)
2012. dec. 27. 21:05
az a baj olaszal hogy lelakták a románok.lenyomták a béreket.ugyebár ők könnyen tanuljak az olaszt,mivel nagyon hasonló a két nyelv,söt nagyon tanulniuk sem kell.de ha te ott képzeled el...én magam részéről soha nem mennék oda.utálom a stilusukat is,keves a pénz is.és emellett nem olcsó.uzemagyag ott pl a magasan a legdragabb.500ft felett van,d volt 600ft közelében is.ugyan én pékárut nem eszek,de ott nagyon drága,ugyhogy jobb ha még itthon lemondsz rola:)
2012. dec. 27. 20:35
Én olaszba szeretnék kimenni tavasszal v nyáron..bár tudom ottse jó most a helyzet...
5. 0e83a78045 (válaszként erre: 4. - Maku2434)
2012. dec. 27. 19:52

én kamionozok,német cégnél,saarbrücken ben,de angliában ülök (dolgozok)minden nap.itt fuvarozok.


barátom dolgozik németben mint takarito,1300-1400euró,igaz perfekt német.ö angliábol jött at,és sokkal jobban érzi magát.ide jo az angol is.en is igy beszélek a főnökömmel.nemkülönben sokkal olcsobb nemet mint anglia.akar az alberlet de az etel főként,mivel sokmindenben olcsobb magyarorszagnal.


angliaban is van baratom aki takarit,itt 1000-1200fontot keresnek,de sokkal nehezebb az élet,draga a lakas, sok a bevandorlo,neki pl csak szoba berletre futja(heti 60font)londonban.az etel igen draga,pl fel kilo csirkemell 1500ft kb.


igaz itt könnyebb talan munkat találni,azaz angliában.de német sokkal biztonsagosabb,szebb jobb tisztabb.


voltam hollandiaban is,azt imadtam,nagyon szeretik a külföldieket. avagy spanyolban eltem 3 evet,imadtam,de veget ert,ott nagy a baj.sok a román,nincs munka,leestek a bérek de drasztikusan.


en nemetet vagy ausztriat ajanlom.osztrakban magasabbak a bérek.

2012. dec. 27. 19:43
És te hol élsz kint?én szobalányként szeretnék majd dolgozni
3. 0e83a78045 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2012. dec. 27. 19:31

én 5 éve élek kint.

én ugyan meghívásra mentem,de én csak javasolni tudom a személyes érdeklődést,föleg mert ha van felvétel,a felvételi vezető lát téged,igy szerintem nagyobb az esély.közvetítön keresztűl gyorsabb,pl angliában,DE ugy kevesebb a pénz,mivel a közvetítő levesz magának.de ha sűrgős,akkor ez a leggyorsabb.

2. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2012. dec. 27. 19:27
Van, csak sok helyre kell így bemenni. Ismerek olyanokat akik Londonban helyezkedtek el így a vendéglátóiparban, igaz kiváló angol nyelvtudással indultak neki.
2012. dec. 27. 19:22
Van közöttetek olyan aki dolgozott külföldön és úgy talált munkát hogy bement valahova,leadta az önéletrajzát,v beszélt a managerrel és visszahivták? V így esély sincs?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook