Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szédülős - elgyengülős rosszullét fórum

Szédülős - elgyengülős rosszullét (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Szédülés, gyengeség

2012. dec. 27. 17:12

Valami ilyesmit éltem át az utóbbi hónapokban több alkalommal. Tudom, hogy alacsony a vérnyomásom, szerintem ez lehet az okozója.

Furi, nehezen körülírható állapot. Egyszercsak megszédülök, szinte pillanatok alatt elbágyadok, furcsán távolinak tűnik az egész világ, a féyek, a hangok megváltoznak, és közben kimegy az erő minden porcikámból. Ha gyorsan lefekszem, akkor aránylag gyorsan rendbe jövök, akkor van gáz, ha erre éppen nincs mód. Azokban a percekben szinte az is nehezemre esik, hogy a kezem felemeljem, és a lábaimból is kifut minden erő. Tényleg jártányi erőm sincs pár percen át. Kell hogy valaki mellettem legyen, megfogjon, belém karoljon, vagy valami ilyesmi, mert különben összecsuklanék. Mintha nem érezném a lábaimat, illetve mintha nem is a saját testem lenne. Mint egy rongybábu.

Ha végre valaki segít és le tudok feküdni, akkor jónéhány perc fekvés után javul a helyzet, szép lassan kezd visszatérni a tagjaimba az erő.

Ismerős????


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook