Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hideg végtagok fórum

Hideg végtagok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hideg végtagok

11. geranna7 (válaszként erre: 9. - Alvásguru)
2015. szept. 2. 13:00
Nem hallottam még erről a módszerről. De nagyim után én is mindig vödörben áztatom a lábam! Tudott valamit az én nagyim..:D
2013. febr. 13. 16:08
Tegnap voltam Egészségnapon, melyre azért mentem el, mert ígértek egy termokamerás állapotfelmérést, kíváncsi voltam, van-e góc a szervezetemben, ha az az ára, megnézek egy árubemutatót. Rá ment az egész délelőttőm, az állapotfelmérés összesen azt jelentette, hogy a kezem hőmérséklete alapján (22 C) kiderült, hogy olyan súlyos érszűkületem van, hogy rövidesen mind a négy végtagomat amputálni kéne, csak az általuk kínált 1 000 000 Ft értékű mágnesterápiás készülék menthet meg ettől. Elég hiteltelennek tűnt az egész, nehezen tudom elképzelni, hogy 40 éves létemre tényleg ilyen súlyos állapotban lennék. Jó lenne tudni, mi áll a hideg kezek hátterében, de ez az ijeszgetés mégiscsak erkölcstelen.
9. alvásguru (válaszként erre: 4. - 85a4a01a64)
2013. jan. 25. 15:58
A lábfürdő egyszerűen csodákat tesz, nekem nagyon sokat segített az elalvásban is! Ha nagyon stresszes vagy, segít lelazulni. Sok fortélya van a lábfürdőnek viszont a Kneipp-féle módszer nem mindig alkalmazható otthon (ő azt mondja, hogy ne lavórba tedd a lábad, hanem egy vádlimagasságig érő vödörbe).
8. kristo_f (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2013. jan. 12. 13:25

+ a scakra áramlása nem +felelő és az aurát ne is emlitsem


Angiologia és az életkor megemlitése nem is jácc?

2013. jan. 12. 13:05
Engem a forró fürdő melegít fel.
2012. dec. 28. 00:41
Rendszeres szaunázással is lehet segíteni a vérkeringés javításán.
2012. dec. 27. 18:50
nekem a kezem volt hideg, télen rendszeresen lila lett, csúnya a volt nagyon. Majd az első szülésem után, teljesen elmúlt...
2012. dec. 27. 10:58
Hideg végtag lehet a nagy a váll merevségétől is. Legfőképp nyak. Nem megfelelő vérellátás. Nem megy jól a keringés sem az ujjakba sem a lábba(talpba). mindenképp a torna, nyaktorna, vállkörzés, nyújtózás. Ami régen volt a napi 5 perc torna reggel este fontos. A meleg tea jó, de nem oldja meg a problémát. Mozgásszegény életmód inkább!
3. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2012. dec. 27. 10:21
Rossz vérkeringés..
2012. dec. 27. 10:18
Az alsó testfélben milyen méregagyagok és salakanyagok halmozódnak fel doktornéni?
2012. dec. 27. 09:08
Ez a tünet tömegeket érint, rengeteg betegség okozója, velejárója.
A betegségeknél gyakran vannak úgynevezett alapvető szempontok, melyeket, ha nem változtatunk meg, nem remélhetünk sem tartós javulást, sem gyógyulást.
Nézzük mi a helyzet a hideg lábakkal!

Ugrás a teljes írásra: Hideg végtagok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook