Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok ajánlani egy jó belgyógyászt Miskolcon? fórum

Tudtok ajánlani egy jó belgyógyászt Miskolcon? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 29. 19:36
Néztem az Endomedix-et, de ahogy látom, 2.-án dr. Orosz Péter és prof. Dr. Újszászy László rendel.Sajnos akikről találtam információt, vagy akit ajánlottatok, azok 7.-én rendelnek legkorábban. Ha valakinek lenne valamelyikükkel tapasztalata, nagyon megköszönném, ha megírná, akár magánban is, mert anyukámat eléggé megviseli a gyomorfájás, szeretném, ha minél hamarabb látná egy jó gasztroenterológus.
2012. dec. 28. 11:34
Endomedix-ben Dr. Csongrádi Csaba, türelmes és figyelmes
3. sheila1 (válaszként erre: 2. - Ági05)
2012. dec. 27. 06:52
Nagyon köszönöm.
2. Ági05 (válaszként erre: 1. - Sheila1)
2012. dec. 26. 23:37

Endomedix (gasztroentorológiai központ) a Jókai utcán,10000 Ft egy konzultáció.Nevet nem tudok,több orvos is van,csak ismerőstől hallottam róla.Illetve van még a Szent János Magánorvosi Központ a Búza téren Dr.Kékesi Katalin belgyógyász-diabetológus. Itt a neten találsz róluk bővebb információt.

A családban viszont akikkel személyes tapasztalatunk volt Dr. Varga Eszter a megyeiben,illetve Dr.Takács István a Semmelweisben.Mindkettő kiváló szakember,alaposak,emberségesek,de tudtommal nincs magánrendelésük.

Mielőbbi gyógyulást édesanyádnak!

2012. dec. 26. 20:58

Sziasztok,


kérlek segítsetek, ha ismertek jó belgyógyászt Miskolcon, akinek van magánrendelése. Nagyon aggódom anyukámért, sokat fogyott az utóbbi pár hónapban, nincs étvágya és fájlalja a gyomrát. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook