Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki Dr. Tömösváry Zoltánnál? fórum

Járt már valaki Dr. Tömösváry Zoltánnál? (tudásbázis kérdés)


1 2
31. Dio08
2019. okt. 6. 08:38
Én most vagyok a betege. Mióma miatt műtött. Siet és minden beteggel egyformán bánik de mindig volt ideje rám a férjemre a kérdéseinkre. Nem buksisimogató lélekdoki, hanem szakember.Mi szeretjük.
30. life14 (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2014. ápr. 29. 15:33

Egyszer voltam nála.

Nekem szimpatikus volt, kedves, aranyos és odafigyelt rám.

2014. ápr. 28. 22:59

sziasztok!

nekem csak jó tapasztalatom volt Dr Tömösváry Zoltánnal. Nekem egy nőgyógyászati műtétem volt nála. Műtét előtt leültünk és részletesen átbeszéltük a műtét menetét, majd műtét után oda jött az ágyamhoz és elmondta hogy endometriumom volt, laparaszkópiával megműtött és 3 nap után haza is mehettem. Azóta panaszaim szinte teljesen elmúltak.

2014. ápr. 27. 11:07
Aztért azt még hozzátenném, a második gyerekemmel is hozzá mennék. Összeségében korrekt volt.
2014. ápr. 24. 14:33
Nála születem. Ami rossz volt, hogy hangulat ember, ha jó kedve volt tök laza volt, ha rossz kedve mert valaki felidegesítette, mogorva, kapkodó. Ez érthető volt a munkájára is, ha volt kedve alapos volt, ha unta és sokan voltak, 1 perc volt amit ultrahangozott. Elhadarta amit lát, mutogatta és nem is mertem mondani én abból semmit nem látok amit mond. Amikor a klinikára mentem azt vettem észre, ugyanúgy bánik velem, mint a többi beteggel, pedig én fizetek a magán rendelésén. Igaz a Klinikán soha nem kért pénzt. Összességében elégedett vagyok, mert van egy gyönyörű gyermekem. A szülés végére ért be a műtőbe, de később megtudtam a nővérektől ott volt ő, csak kint, szóval ha baj lett volna jött volna. Utána is bejött hozzám, igaz pár percre. Szerintem nem adtam sokat az is baj volt.
2014. ápr. 20. 03:03

Nekem elcseszte a terhesgondozásom, nem vett komolyan általam jelzett problémát (én meg voltam olyan hülye, hogy azt gondoljam, ő az orvos, csak tudja).


Fenyegető koraszülésnél nem adta be azonnal a tüdőérlelőt.


Papírokat amúgy nem adott a diagnózisairól, kiskönyvbe sem írt bele a vizsgálatokon, csak ha kértem.


Egyébként oltári mázlink volt, mert a gyerek végül megúszta élve és egészségesen a "kalandot", így csak annyi baj történt, hogy azzal, hogy a terhességem végét kórházban töltöttem, elbuktuk a gyerekcuccokra szánt pénzösszeget, plusz én egy olyan munkahelyet, ahol a munka 70%-át csinálhattam volna itthonról a gyerek mellől, (A maradék 30%-ra csak lett volna megoldás.).

2014. ápr. 19. 19:27
Én Tömösváry doki ikres kismamaja vagyok.Csak terhessegem alatt kezdtem hozza jarni.3 hete fekszem korhazban,de o 2-3 naponta eljon latogatni, megkerdezi jogy vagyok, pedig csak megfigyeles miatt tartanak bent.En csak jokat tudok mondani rola, imadom!!
24. goze
2014. febr. 20. 16:15

Én csak annyit tudok mondani,hogy van hová fejlődnie!

Nem vagyok elégedett,sőőőőőt!!!!

Megműtött,de a végeredményt nem tudom,mert nem jött be másnap elmondani h hogy sikerűlt mi a további teendőm stb.!Ilyen hozzá állással még nem találkoztam,pedig sajnos gyakran vagyok páciens,de olyan még nem volt a műtő orvos konzultációja nélkűl hagytam el volna a kórházat!A IIes nőin csak a nővéreket tudom dicsérni!Dr.Tömösváryt nem!!

2013. jún. 24. 20:08
Olyan rutinszerű, se nem jobb se nem rosszabb más orvosoknál. Amúgy is azt veszem észre, hogy a sote-s orvosokra is igaz, mint minden egyetemén ott maradó szakmagyakorlónál (bármely szakmában) hogy aki leválik az alma materről, többet ér szakmailag, több idő jut a gyakorlatra mint az elméleti síkra. A magánrendelése futószalag, a kórházban ha összetalálkozol vele, nem nagyon ismer meg, (lehet rossz az arcmemóriája) és én már többször jártam úgy, hogy hívtam telefonon, nem vette fel, aztán láttam kollégáival beszélgetni, aztán vissza se hívott. És közben úgy tűnik, hogy mindig rohan. Pedig rendszeresen járok hozzá. Más dokikat meg látom, hogy kedvesen visszaköszönnek a pacienseiknek, és tényleg érdeklődve megkérdik legalább azt, hogy „hogy van?” Szóval, ha nem vágysz „reflektorfényre” pont neked való. Persze több pénzért más orvostól több tutujgatást kapsz, viszont túlzás lenne nem szakmabeliként szakmailag megítélni.
2013. jún. 11. 16:03
Sziasztok! Én Tömösváryt senkinek nem ajánlom. Két okból sem! Az egyik, hogy meddőség terén teljesen tapasztalatlan, csak a clostilbegyt gyógyszer ismeri. Függetlenül hogy milyen hormonértékeid vannak. A másik ami teljsen megdöbbentett vele kapcsolatban, hogy 2012. nyara óta járok hozzá meddőség miatt és egészen most tavaszig jártam hozzá, míg meg nem untam hogy csak egy témán lovagol, azon hogy alacsony a progeszterom. Amit szintén hibásan clostival akart kezelni. (még jó hogy nem kezdtem el, ugyanis ezt a gyógyszert peteérés serkentésre írják fel, holott nálam félidőben mindig voltak értett tüszők). Szóval tavaly nyár óta legalább 4-5-ször vizsgált ultrahanggal és nem szólt hogy polipom van. Ez most derült ki, és az is hogy ez is az akadálya lehet a meddőségemnek. Ilyet hogy nem vesz észre egy nőgyógyász???!!!!
21. panini
2012. dec. 27. 14:24
Nekem nem ő a dokim, de egyszer volt hozzá szerencsém. A 35. héten beküldtek ügyeletre a babám szívhangja miatt. Ő ultrahangozott. Nagyon lekezelő, kapkodó, felületes volt. Nem mondott semmit, nekem kellett minden szót kihúznom belőle. Öltözéssel, vetkőzéssel együtt max ha 1 percet szánt rám, pedig nem volt sem előttem sem utánam senki. Én biztos nem mennék hozzá!
2012. dec. 26. 22:30
ki az a tömösváry zoltán
19. Handa27 (válaszként erre: 9. - Szerénke79)
2012. dec. 26. 22:12
A szülőszoba még elment, na de utána...
18. telifánt (válaszként erre: 17. - Szerénke79)
2012. dec. 26. 20:20
ez nagyon bíztató. lehet hogy kezdek optimista lenni :-)
2012. dec. 26. 20:18
Ja hogy mennyi idöt a gyogyszeres kezelés után a következö hónapba már bent tartott a korházba mert terhes voltam....) Durván olyan két honap alatt teherbe estem....:)
16. telifánt (válaszként erre: 15. - Szerénke79)
2012. dec. 26. 20:17
akkor meddőség miatt is érdemes hozzá menni...
15. Szerénke79 (válaszként erre: 13. - Telifánt)
2012. dec. 26. 20:16
Valami peteérés zavar mert nekem már a második terhesséeg volt és az elsövel nem volt semmi gond...
14. Szerénke79 (válaszként erre: 10. - GabCSIGAbcsi)
2012. dec. 26. 20:10
Ez igaz imádni valo egy doki...:)
13. telifánt (válaszként erre: 12. - Szerénke79)
2012. dec. 26. 20:02
mennyi időt vártatok a picire? kiderült hogy mi volt az oka hogy nem akart jönni a pici?
12. Szerénke79 (válaszként erre: 11. - Telifánt)
2012. dec. 26. 19:56
De én a fiam neki köszönhetem...)))mEG SOK-SOK VIZSGÁLATNAK MEG GYOGYSZERNEK....DE SIKERÜLT..)
2012. dec. 26. 19:52
meddőségi gond miatt nem járt nála senki?
2012. dec. 26. 19:50
Én is hozzá járok és imádom!!! :) Nekem endometriózisom van, áprilisban műtött és egy fillért nem adtam neki a műtét után (sajnos nem voltam abban a helyzetben, hogy adhassak, de magánrendelésre jártam hozzá) és így is figyelt rám, törődött velem, többször rámnézett amíg bent voltam... én maximálisan meg voltam vele elégedve! :)
9. Szerénke79 (válaszként erre: 6. - Handa27)
2012. dec. 26. 19:48
Én mikor szültem egyágyas szülöszobát kaptam és azt is megkérdezték akarok-e valamilyen zenét hallgatni....)
8. Duncan (válaszként erre: 7. - Szerénke79)
2012. dec. 26. 19:47
Egyértelmű, hogy Vele, most is oda járok a régi dokimhoz a második babámmal vagyok terhes jelenleg, Én csak azt írtam le, hogy velem milyen volt, lehet, hogyha felfogadja valaki azzal normális nem tudom. Ez 2008-ban volt, akkor szültem az első babámat.
7. Szerénke79 (válaszként erre: 5. - Duncan)
2012. dec. 26. 19:45
Hát nem tudom kivel találkoztál lehet hogy megváltozott nem tom ......Mondjuk mikor én megfogadtam akkor még rezidens volt akkora lett klinikai orvos mikor szültem.....Velem nagyon rendes volt....)
2012. dec. 26. 19:44
A doki biztos jó, de a SOTE katasztrófa. Ott szültem a lányomat, biztos nem mennék oda még egyszer szülni...
2012. dec. 26. 19:39
Az Én dokim is ott dolgozik, Én egyszer találkoztamm ezzel a dokival, nem volt szimpatikus. Legikább az volt a furi, hogy ultrahangot kellett csinálnia 40 hetes terhes voltam ezért már bent voltam a kórházban, valamiért neki kellett csinálnia. Ultrahang közben megkérdezte mikor szültem? mert látja a császár helyét, hát én akkor még nem szültem soha. Nekem ez furi volt, hogy egy orvos nem látja, hogy van-e heg vagy csak a nagy pocak nyomott oda egy csíkot. Az ultrahang alatt is végig lekezelő volt velem, állandóan azt akarta, hogy tartsam bent a levegőt és úgy nyomkodta az ultrahanggal a hasam... hát 40 hetes terhesen tartsa bent Ő percekig a levegőt. Szóval egyszer találkoztam vele, ennyi elég is volt belőle... de lehet, hogy jó doki, nem tudom.
2012. dec. 26. 19:38
Sziasztok Én nála szültem a most 6 éves kisfiamat.....:)A fiam második neve Zoltán lett mert a doktor ur megérdemlte hogy ezt megtegyem....))Nagyon rendes és oda figyelt rám mindig minden nap bejött nem is egyszer mikor kórházba kellett feküdnöm....Én rosszat nem tudok rola mondani csak azt hogy bár minden szülész ilyen legyen mint ö.....Csak ajánlani tudom mindenkinek....:)))
2012. dec. 26. 19:33
igen
2. Duncan (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2012. dec. 26. 19:33
SOTE?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook