Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyi idő alatt lehet elérni, hogy kockahasam legyen? fórum

Mennyi idő alatt lehet elérni, hogy kockahasam legyen? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 28. 08:40

sajnos nekem sosem volt szép hasam... Már lánykoromban is, volt rajta kis zsír, hiába voltam "sak" 61 kg. 173 centihez, a hasam sosem volt tljesen lapos. Ezért nincsenek is ilyen vágyaim: megelégednék már azzal is, ha a kis "röcögős hájacskáim" (By Bridget Jones) eltünnének!! :D

Persze, nem maguktól, szeretnék, fogok is tenni ezért, nektek is sok sikert!!

12. Krisz42 (válaszként erre: 11. - Csillagpor0622)
2012. dec. 27. 21:58
Igen,kezdj el sportolni,hasazni és meglátod mennyire megy vissza.Nekem visszament,de a bőrödtől,is függ,h az is elég rugalmas-e.Ha nemakkor plasztika,de ált.az se fog lógni.Krémezd is és fogyj,sportolj.Legalább egy év,mire eltünik.
2012. dec. 27. 15:02
Sziasztok! Szülés előtt nekem is szép hasam volt,de két 4 és fél kilós baba utan sajnos löttyedt,csunya csíkos maradt. Ezzel tudok valamit kezdeni? Eleg ha ujra elkezdek dietazni es megdolgozni az izmokat? Nem szeretnék en már kocka hasat csak egy kicsit noralisabb külsőt neki :-D valakinek van tapasztalata szülés utáni "hasvisszaállitas"ról? :-D köszönöm
2012. dec. 26. 21:53
nemtom, nekem van...így születtem :))))))))))))
9. 2dfcd669cb (válaszként erre: 8. - Katykóca)
2012. dec. 26. 20:27
Ez valóban így van! Lehet, hogy kockahasam van már a zsír alatt! :-O
2012. dec. 26. 20:07

Szia!

Van egy tök jó hírem:D Mindenkinek "kockahasa van"

Rossz hír :Csak azoknak látszik akiknek igen a alacsony a tstzsírszázaléka...nem lehet hasról fogyni lokálisan,csak úgy tudsz ,ha az egész testedet zsírtalanítod ..és amilyen szemét a természet sajna pont onnan megy le utoljára ahonnan legjobban szeretnéd:DDD Szóval ,miután nekünk csajoknak 23 %-al több alapból a testzsírunk ..sokkal nehezebb elérni ,hogy kilátszódjanak a hasfalunkról a hasfal szelvényei...a fiúknak bezzeg..ugye milyen szemétség?!:D

2012. dec. 26. 19:53

Állítólag igazi kockahas nincs, a versenyzőknek látszik, de akkor napokig vízen kivül szinte semmit nem esznek, aztán még az sem.


Krisz42 tanácsát fogadd meg!


Továbbá ajánlom az insanityt, asylumot, P90-et, + szálkásításhoz diétát.


Sok sikert!

6. Krisz42 (válaszként erre: 3. - Vfruzsi)
2012. dec. 26. 19:24
Ha eltűnik az összes zsìr,látszani fog.Az az izom mindig ott van,csak a zsírtól nem látszik.Persze ha erosited,akkor jobban kiemelkedik,de a zsírt mindenképpen el kell tüntetni.Viszont az edzéstől nem biztos,h fogysz is a hasadnál.Akkor miét nem veszed célba az egész tested?Ajánlom a fegyencedzést.Fél év múlva látszani fog,de nem csak ott,h izmosodsz,ráadásul az izületeid is erősíti,tehát egészséges is.Ja és nem kell hozzá sok idő,otthon csinálhatod,súlyzók,stb.nélkül:)
2012. dec. 26. 19:21
"izmos kocka has, üres feeej bronzos bőr és kék szemek..." lálálá
2012. dec. 26. 19:12

Üdv,


tudok egy jó helyet ahol nagyon szépen, szemléletesen le van írva minden, az utolsó betűig sajátmagán tesztelte az illető.


[link]


Javaslom a tanulmámyozását.

2012. dec. 26. 19:09
Mennyi idő alatt lehetne elérni, hogy az ember hasa kockás legyen? persze ne úgy, mint egy férfinak, de azért 1-2 látszódjon. most van rajta egy kis úszógumi
2012. dec. 26. 19:09
kockahas
2012. dec. 26. 19:08
Kockahas

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook