Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kindertojás - mit csinálnátok belőle? fórum

Kindertojás - mit csinálnátok belőle? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 30. 22:34
Ha nagyon sok van, akrilfestékkel befestve, felfűzve térelválasztó zizegős függönyt.
11. Nanda (válaszként erre: 10. - Nanda)
2014. ápr. 30. 22:30

Bocs az offért!

Húsvétkor kiscsibe figurát csináltunk néhányból,de én is gondolkodom mit lehetne még gyártani...

Most valahogy a felfűzött gömbökből akarok kihozni valamit.

10. Nanda (válaszként erre: 8. - -Gitti-)
2014. ápr. 30. 22:26
Jázmin a kék ruhás? olyan azt hiszem nekünk van.
9. szafaripók (válaszként erre: 8. - -Gitti-)
2014. ápr. 30. 14:23
???????????
8. -Gitti- (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2014. ápr. 30. 14:21

Szia :)


Véletlenül nincs Jázminod az Aladinból. A kishugom azt gyüjtti, és már más ötletem nem volt, mint hogy itt is megkérdezzem


Köszönöm: Brigi

7. szafaripók (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2012. dec. 26. 23:27

Köszi, tetszik az ötlet!

De kb. 75 db tojásunk van, várom még az ötleteket!:))

6. Hoxa
2012. dec. 26. 17:56

Hangmemória játékot tudsz belőle csinálni:


2-2 kindertojás kapszliba ugyanannyi azonos dolgot kell helyezni: pl. babszem, rizsszem, gomb, golyó, stb, vagy azonos mennyiségű homok, búzadara. A lényeg, hogy amikor összeállítod, akkor figyelj rá, hogy ha megrázod, legyen különbség a kiadott hangok között.

Ezután ragaszd le őket, nehogy játék közben szétnyíljanak, mert különben lesz mit takarítani... :)

Ha akarsz az aljára egy pici jelet elhelyezhetsz, hogy mi van benne.


A játékhoz összekeverve el kell őket helyezni a játékterületen(ha van rajta jel, akkor azokkal lefelé). Meg kell keresni a párokat a hangjuk alapján, mint a sima képes memóriajátéknál.

5. michelle.r (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2012. dec. 26. 16:36
Bevinném a suliba, jutalmazhatnák velük az elsősöket, ha valaki kivételesen jó volt, vagy okosakat mond ;)
2012. dec. 26. 16:14
A másik hogy gyűjtöttem bele apró ajándékokat pl. radír, cukor, stb, és tombolán vagy jutalomnak kisorsoltuk a gyerekek között.
2012. dec. 26. 16:13
Mi a suliban felakasztható bocóc orrát csináltuk belőle. Csinálsz egy kb. 20 cm-es nagy bohóc arcot, hajjal, kalappal stb. 2-t összeragasztasz hogy stabilabb legyen, és mindkét oldalra az orrának mehet a félbevágott belső. És felakasztható dísz. Ha csak egyik oldalra ragastrasz orrot akkor falra is tehető.
2012. dec. 26. 16:09
Visszaküldeném a Kinder tojás gyárba, hogy hasznosítsák újra.
2012. dec. 26. 16:09

Sziasztok!

Rengeteg "kindertojás-belső" felmozódott nálunk, kidobni nem szeretném - Ti mit csinálnátok belőle? Milyen kreatív ötletetek van?

Én már csináltam macskajátékot néhányból, de más ötletre is kíváncsi vagyok!

Köszi!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook