Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már több éjjel vele álmodok, és fáradtan kelek! fórum

Már több éjjel vele álmodok, és fáradtan kelek! (beszélgetős fórum)


23. töprengő (válaszként erre: 14. - 3f2a864951)
2012. dec. 27. 08:04

Oké, akkor hiperaktív. Akkor is szívja valakitől az energiát...

Egy témát a sok közül egyre ritkábban olvasok. Pedig napi szinten írnak, és érint a téma.

Lényeg : ha mégis elolvasok ott mindent, mintha valaki elszívná az összesenergiámat. És biza álmos, fáradt vagyok.

Én is arra tudok gondolni, energia vámpír.

2012. dec. 27. 07:56

10 hsz olvasd újból..

Nem ez jutott eszembe, de " hsonló ".

Pontosan az jutott eszembe, hogy valaki közeli rokona beteg.. Csak mivel ezzel a pasival találkozik sokat, az Ő képébe jelenik meg.

Jól járna a kérdező ha szót fogadna neked. Legalábbis, ritkitsa a találkozást, beszélgetést...

21. 9f86e86d50 (válaszként erre: 20. - Jstefan)
2012. dec. 26. 18:13
Hmmm.. Pedig Freddy Krueger sem volt egy férfiideál, akkor neki is sikerült. :D
20. jstefan (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. dec. 26. 18:07
Kívánod őt! Ezért jelenik meg az álmaidban!
19. 9f86e86d50 (válaszként erre: 16. - 342402de6d)
2012. dec. 26. 11:57

Jól látod, az energiavámpír nem mint misztikum, nem erdélyi Drakula, és nem Edward.:) Nevezhetjük őket Citromkarika Cecilnek, vagy Savanyú Sándornak, mindegy.:) Mint ahogy Isten neve is számtalan változatban és jelentésben nyilvánul meg.

Kétségkívül nem kellemes a panaszáradatot generáló, igazi megoldásokat elkerülő, meg sem hallgató „muszáj harcosok” társasága. Viszont a mi választásunk ahogy írtad, elkerülni őket.:)

18. 9f86e86d50 (válaszként erre: 15. - Pillangó86pillangó)
2012. dec. 26. 11:54

Picit viccesre is vettem a figurát. Természetesen ha a lelki stabilitásod rendben van akkor az energiaszinted is. Ha hétköznapi módon akarjuk megfogalmazni a problémát, akkor ezért az állapotért Te is „felelős” vagy. Táplálod az úgynevezett lila ködöt. Túlmisztifikálsz egy érzést, ha úgy tetszik piedesztálra emeled. Nincs ezzel sem baj, csak ártasz vele később önmagadnak. Ugyanis egy bár elsőre úgy látszik, mennyire hibátlan az a másik ember, sajnos mégsem az. Persze ez nem baj, nem hiba, de tudni érdemes erről is.

Szóval az érzéseidért is Te vagy a felelős és nem más. S most, hogy tudod hogy állapotodért Te felelsz, a szerelem megélésért is, nem árt ha tisztázod Magadban milyen valós értékekre vágysz, mit adsz Te bele ebbe a kapcsolatba.

Továbbá az sem rossz ha gondolataid jelentős részét kitölti most, de ezt az állapotot így képtelenség megtartani, és nem is célszerű. A szervezeted most jelez, szerintem vedd komolyan. Amikor találkoztok engedd át Magad azoknak a kellemes érzéseknek amik akkor és ott körülvesznek, de amikor nem vagy vele, esetleg élj a jelennek, és csinálj szintén kellemes dolgokat.

Olvass, filmezz, főzz vagy sétálj. A minőségi szerelem kulcsa a mértékletes adagolás, egyik része persze, mert igazi recept nincs. Most a Téged elárasztó érzések ajtóstól rontanak a házba, újra tinis bódulat veszi kezdetét. Ám mint tudjuk, mindez önmagunk illúziója, és a valóság az ami valóban megtörténik akkor és ott. Tehát a tanácsom: élj a jelenben.:)

17. c6766641b8 (válaszként erre: 16. - 342402de6d)
2012. dec. 26. 11:39

Ennél már csak az a rosszabb(számomra)amikor valaki nem mondja,de látszik rajta,hogy kb meg akar halni.Na így elmenni valahova valakivel....Nekem az osztálytársam ilyen,állandóan ráng a lába,magába van fordulva,de úgy kullog utánunk mint egy pincsi,és sosem szólal meg csak vágja a savanyú pofát.Én már elmondtam erről a véleményem,hogy legalább legyen partner a beszélgetésben,de le lettem b*szarintva,hogy miért nem kérdezem meg,hogy mi a baja:O


Na jó,ez már off,csak eszembe jutott....

16. 342402de6d (válaszként erre: 14. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 11:35
Sajnos pedig léteznek ilyen emberek,akkor keressünk rá más szót.Van egy elég jó barátnőmnek mondható ember,de már egyre kevesebbet találkozunk,mert én nem akarom,a találkozás után legalább 3 napig érzem magam rosszul,mivel egy csomó panaszáradatot rám zúdít,nem lehet elterelni,sem komolyan sem viccesen....és ez fárasztó,mit tehetek?Nagy ívben kerülöm.....
2012. dec. 26. 11:17
A félreértések elkreülése érdekében: nem energiavámpír! Mert ha vele vagyok, nyugodt kiegyensúlyozott és boldog vagyok :) Csak ha nincs velem...na akkor van gáz :(
2012. dec. 26. 11:10

Most más szempontból, úgy hogy ne misztifikáljuk a dolgot és ne hozzuk elő Bram Stoker anti-hősét és egy egész vámpír hadsereget, meg szeretném kérdezni: mit tegyünk, ha az úgynevezett "energiavámpír" a barátunk?


Én nem hiszek ebben a szóban. Megmondom, miben hiszek. Adott egy férfi, aki hiperaktív. Sosem fárad el, az alvásigénye körülbelül 2 óra naponta.


Ha elkezd beszélni, két óra alatt jó, ha egyszer szóhoz jutsz. Ha elmész vele szórakozni valahová, amikor már lecsuklik a fejed a fáradtságtól, ő még át akar menni egy másik helyre.


Ő ilyen. Tényleg fárasztó egy idő után, de tudni kell, mikor lépjek le tőle. De ezért egy gyermekkori barátságot nem fogok felrúgni, mert egyébként jó ember.

13. 342402de6d (válaszként erre: 10. - 9f86e86d50)
2012. dec. 26. 10:57
Igazad lehet,mert nekem is ez jutott eszembe legelőször....
2012. dec. 26. 10:46
Szerelem, szerelem, szerelem van születőben! :)
2012. dec. 26. 10:44

Én 30x napja folyamatosan arról álmododk akit a világon a legjobban szeretek.Képzelheted:D


De én nem vagyok fáradt utána,csak szomorú,hogy álom volt és nem valóság..:/

10. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. dec. 26. 10:25

Rossz hírem van, a barátod egy energiavámpír. Asztrális síkon csapolja az életenergiádat, és témáját nektárkén kínálva csalogat. Menekülj Bella!

A fáradtság és az élőhalott állapot egy figyelmeztető jel, hogy ne hagyd, hogy a csillogás elvakítson. Persze nem fogadod meg a tanácsom, mert a gondolataid látó szörnyeteg kísértetiesen vonzó.

Pedig, hidd el én csak a javadat akarom.

Jacob a Roma! :D

9. 2f8d7da1d6 (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. dec. 26. 10:20
Semmit nem kell beleképzelni...egyszerű álom, mert foglalkoztat téged a pasi.
8. 342402de6d (válaszként erre: 7. - Pillangó86pillangó)
2012. dec. 26. 09:03
Minél hamarabb találkoznotok kell,hogy ne légy fáradt és gyenge,ha szünet van épp azért:)
7. pillangó86pillangó (válaszként erre: 6. - 342402de6d)
2012. dec. 26. 09:01
Hát szerintem ő az...annyira gyengének érzem magam..bár lehet csak az álmok miatt...
6. 342402de6d (válaszként erre: 5. - Pillangó86pillangó)
2012. dec. 26. 09:00
Megtaláltad a lélektársad?!:)
5. pillangó86pillangó (válaszként erre: 3. - 342402de6d)
2012. dec. 26. 08:46
De lehetne, de szeretném, ha ő kezdeményezne...
4. pillangó86pillangó (válaszként erre: 2. - C671b9ecbd)
2012. dec. 26. 08:46
Nem ugyanazt :) Csak mindíg ő is bent van :) Igen ismerem nagyon jó barátok vagyunk, bár néha úgy érzem többek..pár hónapja ismerjük egymást, de mintha 1000éve lenne! Írtam róla egy másik fórumban! Kísérteties,mennyiszer van, hogy egyszerre gondolunk ugyan azt....Amúgy most van téliszünetünk, tehát 2 hétig nem találkozunk, de mindennap csevegünk, és van h skypolunk....De most is hullafáradt vagyok :)
3. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. dec. 26. 08:42
Találkoznotok kellene!Nem lehet??
2012. dec. 26. 08:40

valaki nagyon akar veled közölni vmit :D

Tudod ki ez a férfi és milyen szerepet tölt be az életedben? A mondanivalója jelent neked vmit?

Nemrég láttam egy előadást a tudatos álomról. Abban volt hogy amíg a balagyfélteke a racionális, logikus részünk, addig az álmaink során a jobbagyfélteke működik, ami csakis képekben tud üzenni. De minden kép mást jelent mindenki számára. Így az álmod minden részletét magadnak kell kielemeznek hogy neked mi mit jelent és így összerakni a kirakóst.

Mindenesetre nagyon izgalmas hogy már 4 napja ugyanazt álmodod :)

2012. dec. 26. 08:18
Sziasztok! Van egy férfi, akivel már 4. éjszaka álmodok, de nem tudom miről beszélünk, vagy hol vagyunk, leszámítva egyet,a mikor egy buszpályaudvaron beszélgetünk. Minden reggel úgy kelek fel, mintha egész éjjel ébren lettem volna! Most ez micsoda szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook