Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sérvműtét után terhesség fórum

Sérvműtét után terhesség (beszélgetős fórum)


2012. dec. 25. 09:34
Szia, én gyakorlati tapasztalattal nem szolgálhatok, laikusént viszont úgy gondolom,mivel a sérv műtét gyógyulási ideje 1 hónap, a baba pedig jópár hónap múlva lenne akkora, hogy terhelje a hasfalad, ezért szerintem megtarthatod. Csütörtökön az orvos majd biztosabbat mond.
2012. dec. 25. 09:17
Kedves Hoxázók! Segítség kellene! Sérvműtét után vagyok egy héttel. Lágyéksérvem volt, elég pici, de a sebész úgy látta jónak, ha beépíti a hálót is. Csütörtökön megyek az első ellenőrzásre és cérnaszedésre. Most viszon úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Nem tudom, hogy örüljek vagy sírjak. Mennyire biztonságos most terhesnek lenni? Egyáltalán nem terveztük a babát, csak becsúszott. Friss házasok vagyunk a férjemmel, alig fél éve házasodtunk össze. Volt már szó gyerekről, de csak a felépülésem után. Arra volnék kíváncsi, hogy járt-e már valaki hasonló cipőben? Vagy egyáltalán megtarthatom most a babát? Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook