Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírtörő masszázs : tapasztalatok, kérdések, masszőrök! fórum

Zsírtörő masszázs : tapasztalatok, kérdések, masszőrök! (beszélgetős fórum)


7. f64f0d9a69 (válaszként erre: 6. - Wiki76)
2012. dec. 26. 20:56

:))

Ha jó, akkor használd!

Nekem szerencsére a torna, jóga és az étrend is megteszi.

6. wiki76 (válaszként erre: 5. - F64f0d9a69)
2012. dec. 26. 20:02
szűztea krémmel szoktam átmaszirozni a fenekem combom.Ilyen hidegben direkt jól esik a fütőhatás.
5. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - 77c9742c2e)
2012. dec. 26. 18:21

Nem kell fájdalmasnak lennie a kezelésnek.

A torna, jóga is jól eltünteti.

Bárki otthoni, egyszerű masszázzsal is segíthet magának:)

Ez ingyen van. Csodálatos! :))

Na jó, vannak nagyon jó kis segítők is, keringésjavító krémek pl.


Mit kell tudni a cellulitról?

A cellulit jellegzetes narancshéjhoz hasonló tünetei elsősorban a nőket érintik. A női nemi jelleget kialakító női hormon, az ösztrogén hatására a bőraljában lévő zsírszövetben fokozódik a zsírsejtek lerakódása.

A cellulit fő tömegét a bőr kötőszöveti rétegében felhalmozódott és lerakódott salakanyagok képezik, melyek a környező szövetekből további nagy mennyiségű vizet vonnak magukhoz. Ez a felgyülemlett anyag ödémát okoz, és a megduzzadt csomók bőr felületét narancshéjszerűen egyenetlenné teszik. A megnagyobbodott csomók emellett nyomást gyakorolnak a vér- és nyirokerekre is, ezért romlik a keringés, és az anyagcsere is lassul. A cellulites bőr emiatt általában tapintásra is hidegebb.


A cellulit külsőleges kezelése során nagy hangsúlyt kell fektetni az olyan módszerekre, melyeknek anyagcsere és keringésfokozó, salakanyagokat elszállító hatása van.

4. Zizisicc (válaszként erre: 3. - 408020f45e)
2012. dec. 26. 17:45
Egyetértek. A nyirokmasszázs eredményesebb és kíméletesebb.
2012. dec. 26. 17:43

Én kék-zöld voltam és eléggé fájt. De eredmény minimális. (annál költségesebb volt nekem)

Kb 1 hónapig jártam heti 2x, de hónapokba telt, amíg elmúltak a nyomai, a foltok. Szerintem a nyirok masszázs sokkal kíméletesebb és eredményesebb.

Ha úgy veszed észre, hogs az anyukád-féle masszás bejön, maradj nála!:)

2012. dec. 24. 22:37
Az egy kicsit fájdalmasabb lesz...de megéri!
2012. dec. 24. 22:35

1 hónapja hetente 3x masszíroz anyukám de januártól kifejezetten erre is szakosodott masszőzhöz is megyek :) Csodálatos, eltűnt a narancsbőröm és kisebb lett a fenekem! :)


Kinek milyen tapasztalatai vannak? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook