Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy fejeznéd be a történetet? fórum

Hogy fejeznéd be a történetet? (beszélgetős fórum)


7. 408020f45e (válaszként erre: 5. - Fdd93feee0)
2012. dec. 27. 18:18
dettó!:)
6. pista55 (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2012. dec. 24. 15:59
A dokinak elege lett a nénikéből és elbocsátotta, mivel csak annyi baja van, hogy szexmániás.:))))
2012. dec. 24. 15:58

:) De aranyos mamika.


Valahonnan ismerős már a történet...

2012. dec. 24. 15:53
bemásoltam
2012. dec. 24. 15:53

Kedden megérkeztem ebbe a kórházba,nagy meglepetés volt,mert a kórház inkább szállodára hasonlított,volt plazma tv,modern ebédlő,fürdőszoba,modern az egész épület,ez az,ami megynutatott,hiszen az orvosoknak a kórházban arról kellett dönteniük,hogy kell-e műteni engem,vagy sem,De szerencsére nem kellett,ez utóbb kiderült.Kaptam egy kétágyas szobát,ahol szerencsére egyedül voltam,a nővérek jófejek voltak,mindig nevettek,segítettek,ha kellett.Aztán jött a szobába a kezelőorvosom kivizsgálni,ő nagyon aranyos,mosolygós ember volt,és értett a munkájához.Keddtől pétekig voltak a kivizsgálások,csütörtökön a CT vizsgálat alapján úgy döntöttek,nem fognak műteni,felllélegezhettem,és kérdezte a doki,mikor tudnak értem jönni,mert mehetek haza.



Én értem csak vasárnap tudtak jönni.Pénteken jött a feketeleves.Addig tartott a szobán a nyugalmam,ugyanis szobatársat kaptam,egy 65 éves néni személyében,aki már a megérkezésekor kijelentette,hogy azok a kórházi ágyak jók a szexre!Innentől fogva csak szexről beszélt.Belezúgott a kezelőorvosunkba,aki 45 éves volt,és a néni ő róla álmodozott naphosszakat.Néha arról is beszélt,kivel,mikor,mennyit hancúrozott.



Na ekkor betelt a pohár,azt hittem,ettől rosszabb nem lesz,de lett....a nénike fejébe vette,hogyha majd hazamegyek,akkor behívja az édes,drága szobaorvosunkat egy kis szexre!Mert szerinte azokon az ágyakon jókat lehet szexelni.Szobaorvosra elég erősen rákkattant a néni,rendesen udvarolt neki,ezen a doki csak nevetett,s közben azt mondta:Hétvégén majd meglátogatom magát.-de ezzel csak heccelte a mamikát.Ő meg persze várta,mikor jön hétvégén az ő Petikéje(szobaorvos),persze nem jött.És kiabálta:Széttépem ezt a helyeskét,ha nem jön be,mert nem tudok kivel szexelni!Nekem a mamika sokszor a melleit mutogatta,ezen csak nevettem.Szombat este jöttem ki a fürdőből,néni megjegyezte:Édes leányom,te olyan szexi vagy,nemhogy elmész kandúrok után.



Amikor kedve volt,azzal csesztette a személyzetet,hogy adják neki oda a doki címét,telefonszámát,akibe a néni szerelmes volt.Az egyik ápolónő végül megadta neki,és azóta csesztetett azzal,hogy állítsam be neki a rejtett számon való hívást a telefonján,mert hívogatni akarta a dokit,én persze nem tettem.Majd azt mondta,felkeresem a dokikát a lakásán,mert nem lakik messze a kórháztól,és szexelünk egyet.Ez volt az utolsó beköpése,mert aztán mentem már haza

2. pista55 (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2012. dec. 24. 15:51
Sajnos nincs megjeleníthető bejegyzés...
2012. dec. 24. 15:32

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook