Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekel valakit a horoszkópja? fórum

Érdekel valakit a horoszkópja? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. aug. 24. 07:02
Én is írtam privit.
2013. aug. 16. 10:07
Ha kíváncsi vagy a horoszkópodra ,add meg a pontos születési időt és hejet.
67. istván54621 (válaszként erre: 65. - Ronka)
2013. aug. 10. 18:52
Személyre szóló horoszkóp kell,azon keresztül,jobban megismerheted magad ,azért az is valami.
66. istván54621 (válaszként erre: 64. - Tempest)
2013. aug. 10. 18:46

Pontos születési idő,és hej kell.A jellemet egész

jól körül lehet írni.Azt pedig, hogy mi fog történni,csak találgatni lehet,habár az is igaz,hogy a sorsot nagymértékben a személyiség alakítja a szabad akaraton keresztül.Várom az adatokat.

65. ronka
2013. aug. 10. 18:21
én naponta elolvasom de sosem jön be
64. Tempest (válaszként erre: 63. - István54621)
2013. aug. 10. 15:53
engem nagyon érdekelne az enyém, valaki olyantól aki egyáltalán nem ismer, mert csinált egyet a barátnőm és vannak benne passzoló dolgok, de ott motoszkál bennem, hogy ő ismer, és ha ismerek valakit akkor könnyen írok találó dolgokat... persze lehet h nem így van nem tudom. István Te készítesz horoszkópot?
63. istván54621 (válaszként erre: 62. - Grizus)
2013. aug. 10. 14:49
Igen,próbálkozok.
62. grizus
2013. aug. 10. 04:58
Kedves István, foglalkozol még ezzel a dologgal?
61. istván54621 (válaszként erre: 60. - Mártuska02)
2013. aug. 9. 10:29
Bocs a késlekedésért,priviben válaszoltam.
2013. márc. 11. 21:45
lesz ebböl a horoszkopból valami?
59. istván54621 (válaszként erre: 14. - Babuci08)
2013. febr. 19. 16:30

Bocs,hogy csak most írok a horoszkópodról.Megpró lényeget kivenni.A érdekel valakit a horoszkópja témánál olvasd el az 56-os hozzászólást,és az52-nél megtalálod a jegyek leírását.Tehát a nap a születésedkor az oroszlánban volt,és nem csak a nap hanem a merkúr is a másik két tüzes jegyben a nyilasban és a kosban is van bolygó,ugyfóhogy te biztosan,lendületes,kezdeményező,

nyílt őszinte ember vagy.A hold a lélek bolygója a szűz jegyében van,itt van még a vénusz is a vénusz azt jelöli,hogy az illető hogyan szeret.A másik két föld jegy is fontos a bakban van az ascendens(felkelő jegy) és a bikában van a mars.A földies jegyek kétlábbal állnak a földön,gyakorlatiasak,anyagiasak,praktikusak tehát ezek a jellemvonások is megvannak benned.Az ascendens a bakban van,de nincs benne bolygó így talán nem is anníira erős hatás.Viszont a descendes (lenyugvó jegyben) rákban van bolygó is így ezt is olvasd el.A munkában,vállalkozás-

ban jó eredményeket érhetsz el.Családban és magánéletben vannak problémák.Hát ennyit tudok mondani.

2013. febr. 19. 08:24
Én is érdeklődöm..........
2013. febr. 19. 07:32
Érdeklödök....várható a hóroszkópom?
2013. febr. 10. 13:42

Születésünk pillanatában,nagyfokú érzékeléssel,érzékenységgel rendelkezünk tudat alatti szinten. Szinte belénk égnek azok a hatások, amelyek ekkor érnek bennünket.Így van ez a bolygók jegyhejzetével,és eggymáshoz való viszonyával ,és a lokális hejzet is számít.

Gondolom mindenki tudja,hogy születésekor a nap melyik jegyben volt,hát igen a nap hejzete igen fontos a tudatos énünket jelöli.De fontos a hold,amely a lélek bolygója,azt mondják ,hogy a nőknél a hold fontosabb mint a nap,ők ugyanis nagyobb lelki életet élnek.

Aztán ott van az ascendens(felkelő jegy) a születés pillanata annyira fontos pont,hogy a keleti horizonton felkelő jegy is beleég a tudatunkba.Ezek a rétegeket úgy tudnám leírni mint a hagyma rétegei,az ascendens a kúlső réteg,ezt látja belőlünk a világ,belyebb van a nap,és legbelül a hold.Természetesen a többi bolygó is hatással van a jellemünkre,a vénusz a szerelem ,szépség és harmónia bolygója,na és nem utolsósorban a pénzé,amejik jegyben a vénusz van az illető úgy szeret.A merkúr a gondolkodás mijenségéért és a kommunikációért

felel,mars a fizikai aktivitásért .A jupiter a szerencse ,jólét,megelégedettség bolygója,a szaturnusz ellembena nehézségek,megpróbálltatások,akadályok,gátlások jelölője,de kitartást és erőt is ad az elviseléséhez,és segíti az elmélyedést.Az eggyes tulajdonságok néha erősítik,néha gyengítik eggymást,és van hogy más,más élethejzetekben,más más énünk kerűl előtérbe.Az ember személyisége összetett dolog,ezért fontos,hogy megismerjük önmagunkat,ha a csillagokon változtatni nem is tudunk megértsük,hogy mi miért van,és megpróbáljuk a legjobban kihasználni adottságainkat.Mindenki saját sorsának kovácsa.

2013. febr. 9. 07:54

Engem is érdekel! :)


1990.09. 11 Balassagyarmat, reggel 4-óra!

54. Monzol
2013. febr. 8. 23:31

Én is szeretném tudni, hogy mit mond a horoszkópom.

Debrecen, 1986.10.11. 07:30

2013. febr. 4. 21:38
Engem nagyon érdekelne 1971.01.02.án Debrecenben születtem elöre is köszönöm!
2013. febr. 3. 12:36

Kos.Tüzes elem,kardinális minőség.A kos a tettek embere,energikus,harcias,vezetésre törekvő,mindenütt mindenben első akar lenni,a nők is kissé férfiasak,családban ők az irányítók,nehezenn uralkodik magán,rossz esetben agresszív,nem a tervek,hanem a cselekvés az első,kezdeményező,vezető,vakmerő,lobbanékony,önérvényesítő.

Ajánlott foglalkozás:Tűzoltó,rendőr,katona.

Testrész: Fej


Bika:Föld elem,szilárd minőség.Kissé nehézkesek.gyakran konzervatívok,művészetkedvelő,

anyagias,nyugodt higgadt alkat,kiváló pénzemberek,ínyenc nem csak az étkezésben,de a szerelemben is,gyakran elhízik,nehezenn változtat,a meglévő lehetőségeket használja ki a végtelenségig.féltékeny és birtokló,gyakorlatias,állhatatos,konok,érzéki,érzékeny.

Ajánlott foglalkozás:Múvész,kertész,énekes,szobrász,szakács.

Testrész:Nyak.


Ikrek:Levegő elem,változó minőség.Szellemileg és fizikailag eggyaránt mozgékony,minden érdekli,de hiányzik belőle az alaposság,hajlamos és képes arra,hogy eggyszerre több dolgot csináljon,kitűnő beszélő,jó szónok,jó az íráskészsége,jó kereskedők,ügynökök lehetnek,gyorsan vág az eszük,néha többet vállal mint amit el tud végezni,mindíg siet,sokoldalú,kíváncsi,mozgékony,könnyed,inteligens,felszines,jó kapcsolatteremtő.

Testrész:Karok,kezek,váll,felső tüdőcsúcs.


Rák. Vizes elem,kardinális minőség.Érzelmes,érzékeny,gondoskodó,igazi anya,fontos számára a család otthon,fanatikus,szeszé-

jes,hangulata gyakran változik,szeret utazni messzire vágyik,de hama hazatér,fontos számára a múlt az emlékek,kemény, makacs, romantikus ,céltudatos,bosszúálló,nőies,védekező,sérülékeny,rasszista,termékenyek.

Ajánlott foglalkozás:Anyaság,pedagógus,történész,régész.

Testrész: Mellkas,gyomor.


Oroszlán:Tüzes elem,szilárd minőség.Vezetői uralkodói hajlamok,vágyak vezetik,nyílt,őszinte,bátor,egyenes,energikus,kényelemszerető,szereti a luxust,nagy hibálya,hogy hiú,lobbanékony,türelemből gyakran dühkitörések lesznek,nem haragtartó,jó egészség,életerő,szereti a sportokat,előkelő társaságot,luxust,ínyenc,vállalkozókedvüek,gyerekszeretők,de álltalában nincs sok gyereke,életörömök,szórakozás,játékos,méltóságteljes,öntudatos,nagylelkű,bátor.

Foglalkozás:Vállalkozó.

Testrész:Szív,gerinc.


Szűz:Főld elem,változó minőség.Gyakorlatias,agyagias gondolkozás jellemzi,értelmi beállítottságú,racionális,visszahúzódó,nagyon jó munkaerő,jó beosztott,de nem jó főnők,kötelességtudó,fegyelmezett,precíz,pontos,megbízható,részletek iránt érdeklődő,analizáló,aorólékos,kitartó és türelmes,szorgalmas,igényes,szigorú ,szolgálatkész jó rendszerező,takarékos,szerény,visszahúzódó,jó kritikai érzéke van szeret kritizálni,gyors felfogású,könnyen sértődik,de hamar megbocsát,éedekli a táplálkozás,egészség,munkája leköti.

Ajánlott foglalkozás:Író,kritikus,könyvelő,gyógyszerész,orvos,ápoló.

Testrész:Emésztőrendszer,belek.


Mérleg:Levegő elem,kardinális minőség.Szellemi érdeklődésű,kezdeményező,önálló,érdekli a szépség lelki harmónia egyensúly szép környezet,rendetlenek.Szeretik a sok dekorációt,harmóniát,békességet,szeretnek szerepelni,fontos számukra a párkapcsolat szerelem,sokat elnéz,megenged,eltűr a párkapcsolat érdekében,mindíg kompromisszumot keres ,kihasználhatják.Jószívű a társaság középpontja,luxuskedvelő,hiú,életvidám,rendetlen,

harmonikus,társas,diplomatikus,esztétikus,önérvényesítő,habozó,külsőséges.

Ajánlott foglalkozás:Jó táncosok,manökenek,fodrász,idegenvezető,diplomata,művész.

Testrész:Derék,vese,kiválasztófungciók.


Skoroió:Víz elem,szilárd minőség.Mély érzelmek ,elmélyülés jellemző rá,szenvedélyes erős akaratú,diplomatikus,nagy lelkierő,érdeklik a kutatások,bátor,született stratéga,lelkileg érzékeny néha túlérzékeny,nehezen felejt kédőbb bosszút áll,önsanyargatásra hajlamos,szélsőséges minden tekintetben,mértéktelen,szerelem és a szexuálitás fontos szerepet játszik életében.Öngyilkosság előfordúlhat.Vezető szerepre tör,azt a közeget szereti ahol elismerik.Kűlsőségek nem érdeklik,nagy képzelőerő,szenvedélyes,féltékeny,jó diplomata,ravasz,végletes,kitartó,érzékeny,türelmes,inteligensek,jól tud titkot tartani.

Ajánlott foglalkozás:Politikus,kutató,orvos,sebész,vegyész,kém,titkárnő.

Testrész:Nemi szervek,szaporítószervek.


Nyilas. Tüzes elem,változó minőség.Nyilt, őszinte,bátor szellemi érdeklődésű,mindent bővíteni szélesíteni szeretne,másokon segít,emberszerető,segítőkész,barátkozó,jókedélyű,lelkesedő de ez nem tart soká,érdekli a vallás,filozófia,jog,szociológia,sportok,nagyvonalú,nagylelkű,nem haragtartó,szereti a békességet,de nem riad vissza a harctól,jó önuralommal rendelkezik,fontos az igazság,törvényesség,erkölcs,vonzák a szerencsejátékok.Szereti a kényelmet,jólétet,bőséget.Romantikus,állmodozó,vonzák a távoli országok, szeret utazni.Bölcsesség,bölcselkedés,összefüggésekben gondolkozik,nagyvonalú,optimista,szabadság szerető.

Ajánlott foglalkozás:Jogász,ügyvéd,bírók,papok,vonzák a magas állami tisztségek,politikusok,szociológusok.

Testrész:Csípő,combok.


Bak:Föld elem,kardinális minőség. minőség.Anyagias,gyakorlatias,lassú,megfontolt,kezdeményező,önálló,kitartó,nem könnyen mennek a dolgok,idősebb korban beérik,szorgalmas,céltudatos nagy akaraterejű,szívós,jó állóképesség,akadájok ösztönzik,nem adja fel,meggondolt,higgadt,óvatos,körűltekintő,bi-

zalmatlan,szigorú,makszimalista,lelkiismeretes,megbízható,takarékos,jó emlékezőtehetségű,jó szervezőkéstség,rendszerető,pesszimista,borúlátó,jó szervezőkészség,kiváló vezető,egzisztenciális kérdések érdeklik,fontos a munka,karier,pozíció,tekintélyelvű,becsvágyó,törekvő,komoly,reálista,tekintélyelvű.

Ajánlott foglalkozás:Építész,tanár,mérnök,szobrász,grafikus,tervező.

Testrész:Térd.


Vízöntő:Levegő elem,szilárd minőség.Mozgékony,szellemi érdeklődésű,jó kapcsolatterem-

tő,idejében cselekszik,szereti az újat modern dolgokat,divatot,szokatlant,gyors gondolkodású,felgyorsúlt idegi működés,gyorsan kapcsol,imádja a változásokat,jó szellemi képességek,vonza a modern technika,szabadság és függetlenség vonza,türelmetlen,anyagias,

emberszerető,humanista,segítőkész,de önző is.Jó emberismerő,eredeti egyéniség,sok ötlete van,kissé különc,sokoldalú.Független,nyitott,intuitív,forradalmi,kiszámíthatatlan,lázadó,

szabad.

Ajánlott foglalkozás:Divattervező,művész,politikus,újító,feltaláló,felfedező,forradalmár,

szabadságharcos,számítástechnikus,pilóta.

Testrész:Lábszár,vegetatív idegrendszer.


Halak:Viz elem,változó minőség.Eggyüttérző,magasrendű szeretet,empatikus,önfeláldozó,

megértő,érzékeny,de akaratgyenge és befolyásolható,nehéz helyzetekben kicsúszik lába alól a talaj,alkoholista,kábítószeres lehet,alkalmazkodó,gyengéd,zavaros,jók a megérzéseik.

Ajánlott foglalkozás:Ápoló,orvos,operatőr,fotóművész,színész,zenész,filmrendező,vendég-

lős,látnok.

Testrész:Lábfej,nyirokrendszer.

2013. jan. 9. 08:22
nem érdekel
50. mmria
2013. jan. 9. 08:17
Igen, de miért kérdezed, tudsz valamit nekünk mondani a horoszkópunkról? ' 56 09 16 este 6,7óra körül születtem.
49. júliusi (válaszként erre: 45. - 9c57fd10dc)
2013. jan. 9. 07:29
Irigykedsz mi??:))
2013. jan. 8. 23:59
Szia :) Engem nagyon erdekelne a szemelyre szabott horoszkopom.1988.04.15.reggel 10:50,debrecen.elore is koszonom szepen,Udv:Kitty
47. Suesue
2013. jan. 8. 22:59

Átgondoltam, ha még belefér akkor engem is érdekelne. :)

1975.05.13 Pápa valamivel ebéd után sikerült világra jönnöm. :)

46. 0dc8690296 (válaszként erre: 45. - 9c57fd10dc)
2013. jan. 7. 21:06
Én is megkaptam..:-)
45. 9c57fd10dc (válaszként erre: 43. - Júliusi)
2013. jan. 7. 21:02
A kis mázlista! :o)
2013. jan. 7. 15:20
1953.05.09 Celldömölk
2013. jan. 7. 15:13
Köszönöm, megkaptam.
42. istván54621 (válaszként erre: 41. - Kristo_f)
2012. dec. 30. 12:32
Te mint bika:Kissé nehézkes,konzervatív,anyagias,nyugodt,higgadt ember vagy.Van egy olyan mondás,hogy egy bikát kötőféken egy gyerek is elvezet,de ha bedühödik megkergeti az egész falut.Egyébként a jellemednek csak egy szelete,fontos azascendens,a hold meg persze a többi bolygó is.
2012. dec. 29. 20:05

Én mint Bika

[link]


Az egész egy baromság, talán 1-2 mondat amit rám lehetne húzni

40. 0dc8690296 (válaszként erre: 38. - István54621)
2012. dec. 29. 18:48
Akkor várunk..:-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook