Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Érdemes lenne bejelentkeznem egy haladóknak szervezett úszótanfolyamra nem kevés pénzért, vagy elég, ha eljárok uszodába hetente kétszer? fórum

Érdemes lenne bejelentkeznem egy haladóknak szervezett úszótanfolyamra nem kevés pénzért, vagy elég, ha eljárok uszodába hetente kétszer? (tudásbázis kérdés)


5. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Izaanyu)
2012. dec. 22. 17:27
Mivel nem a bikiniben illegetés a célja, mindenképp érdemes lenne.
2012. dec. 22. 17:20
attól függ, hogy milyen célból akarsz megtanulni úszni
3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2012. dec. 22. 17:16
Tanfolyam.
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - 24942a4452)
2012. dec. 22. 16:58

Megmondom őszintén,én inkább a tanfolyamot választanám.

egy tanfolyamon azért odafigyelnek az emberre és a pénzedért megtanítják,amit kell.....magadtól ellesel dolgokat,az oké,de szerintem ez kevés ha valóban komolyan gondolod a dolgot és nem csak NAGYON amatőr szinten akarsz úszni,és épp csak annyit tudni,hogy ne merülj el :))

2012. dec. 22. 16:49
Szeptembretől jártam úszásoktatásra,11-szer voltam,de csak a hátúszást tanultam meg,az első edző alig foglalkozott velem.Aztán a kurzus problémák miatt megszakadt,azóta egyedül jártam uszodába,hol kétszer két és fél óra alatt megtanultam gyorsúszást,és mellúszást is úgy,hogy figyeltem a pálya szélén úszni tanuló fiút.Érdemes lenne januártól ismét eljárnom klubhoz haladük közé,vagy inkább a jóval olcsóbb megoldás,hogy elmegyek egy uszodába,és figyelem a többieket,magamtól tanulok meg dolgokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook