Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kutya az ágyban..... fórum

Kutya az ágyban..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
110. mr.az
2011. jan. 29. 13:19
Nanä,szinte mindig,ezt a figurät sose hagynänk ki!
2011. jan. 25. 23:21
néha jó:)
108. vidran (válaszként erre: 100. - FHelga)
2011. jan. 8. 20:32
ez a legszimpatikusabb hozzászólás, mi jó barátok lennénk!:D
107. Berniee
2010. júl. 14. 00:58

Az én yorkim is velem alszik, sőt, hozzám is bújik!

Nem zavar, sőt imádom! Mintha a gyerekem lenne:)

Puszilgatom, ölelgetem egész nap, és maximálisan meghálálja!

Hetente fürdik, ápolt, gondozott kutya!

Nincs kutyaszaga, nem bolhás!

A legdrágább nyakörvet hordja, a nővérem 3 éves kisfia "lovagol" rajta!

Nem finnyogni kell, megnézném némely nő férjét, aki büdösen, cigisen, gombás lábbal fekszik ágyba....

106. kiddy
2010. júl. 2. 19:00
ki van zarva!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 2. 18:59
Nálunk is aludt már a kutyusunk az ágyunkba, és semmi baj nem lett belőle. Most mondjuk próbáljuk leszoktatni róla, de nem azért, mert nem tiszta, csak azért szeretnénk fegyelmezni, hogy mit szabad és mit nem.
2010. ápr. 16. 16:32
Ugyan már micsoda ötlet:állat az ágyban?Na nem !
2010. márc. 16. 22:33
német juhász aludhat az ágyban?? csak azért mert az egy nagyobb állat
102. bufo3
2009. nov. 21. 11:37
Mit fújjogtok, szerencsétlenek? Igenis családtagnak számít a kutya és, ha akar feljön az ágyra. Soha nem volt benne bolha, a természetesen jelenlévő atkák és más apróságok amúgyis ott nyüzsögnek az ágyon és az ember testén. Tisztább a kutya szája,mint a magunké , az emberi harapás fertőzőbb, mint a kutyáé. Fejtetvet meg a buszon is összeszedhetsz valamelyik -hozzád hasonló- embertársadtól.
101. a4cf17146e (válaszként erre: 100. - FHelga)
2009. szept. 15. 11:03
Így volt nálunk is. Azt a kutya döntötte el, hogy hol akar aludni.
100. FHelga
2009. szept. 15. 11:01
Nálunk ha akar,az ágyban alszik,ha nem akar nem alszik ott.Meg lehet kövezni érte,de nem hiszem,hogy sokkal egészségtelenebb a kutyával egy ágyban aludni,mintha a gyerekkel alszik valaki együtt.Valjuk be öszintén,valahol az is beteges.
2009. febr. 23. 14:08

Aki szereti,annak miért ne!

Én is imádom a kutyákat,de az ágyamba biztos,hogy nem engedném.

2009. febr. 13. 19:10

Nem értek sokakkal egyet, mert én az angol cocker spánielemet teljes családtagként kezelem.kiskorától fogva velem van és ha akar velem alszik az ágyban.és nem lesz szörös tőle az ágy mert egy gondos gazdi gondozza a kedvencét, 2 hetente megyünk kozmetikushoz reggel és este fésülöm a szörét napközben ha simogatom felveszem a kesztyüt amivel a szőrt is összeszedem, ha kint sár van akkor megáll az ajtóban addig amig nem törlöm meg a lábát, és persze ha kint esik vagy rossz idő van akkor csak a dolgát megy ki elvégezni úgy hogy kiviszem ölben leteszem egy helyre, elvégzi ott a dolgát és vissza ölbe veszem és beviszem.úgy hogy nekem az ágyban van és egy deka kutya szőrt nem lehet a házban találni.csak egy kis odafigyelés kell.ja és tegyük hozzá korom fekete.

Arra meg hogy bolhás egy állat a gazdája tehet az én kicsikém még soha nem szenvedett bolháktól, de nem is fog mert ez aztán az amire minden gazdinak oda kell figyelnie!

97. Brad
2009. jan. 23. 15:32
fúj! Egy állatot sem engedek az ágyamba! Jó szőrös, meg büdös lenne az ágyneműm. Meg bolhák, meg egyéb élősködők. fúújjj...undorító!Mégha napi szinten fürdetném szerencsétlen állatot, akkor sem!
96. lamoni
2009. jan. 23. 15:22
Szerintem ez undorító.
2008. okt. 10. 13:51
Nincs azzal semmi baj, nekem mig volt cicám, mindig velem aludt az ágyikoban :)) Aki kutyát tart, az is aludhat a kutyussal :D ha egyszer ugy jo neki
94. asszonyka (válaszként erre: 93. - Lacototh)
2008. aug. 26. 18:52
Teljesen igazad van.Nekem egy palata pincsim van szeret felugrani az agyra de en mindeg lazavarom mert en sem szeretem az agyban a szort.
2008. aug. 26. 18:19
Sziasztok! Szerintem kutyát bárhol lehet tartani, kint, bent, lakásban, házban. Sok évig laktam családi házban, sok évig olyan lakásban, ahol a kutya velünk élt (néha nem is egy :) ), de az ágyba sehol nem jöhettek be. Nem, mert nem szeretem őket annyira, hanem mert aludni nem tudok velük együtt, és ott nem tudom elviselni a szőrt. Sajna ez van.
2008. aug. 21. 17:38
Sziasztok! Nekem egy angol vizslám van, szuka. Bizony, bizony, ott alszik mellettem! Télen olyan jól melegít! :)))) Jobb mint egy dunnapaplan! :)))
2008. aug. 13. 21:15
Ágyba? Még a házba se jöhet be!
2008. aug. 13. 16:16

Nekem nem kutyusom van hanem cicám.És igen velünk alszik:)

Régen,amikorcsak kinti állataink voltak akkor el sem tudtam volna képzelni, hogy esetleg a szobámig is eljöjjön.

De elköltztünk a párommal egy panelba:)aztán megláttam a kincsem a vásárba, és olyan szépen rám nézett, hát hazahoztuk:)

Aztán még aznap azt vettük észre, hogy ahogy lefeküdtünk aludni,mászott fel az ágyikóba:)

Én először idegenkedtem tőle, de a párom mondta, hogy had maradjon:)Azóta nem mindig alszik velük, de ha igen, akkor mindig fölöttem alszik:)Olyan kis aranyos, a dorombolására alszom el:P:)

89. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 68988e313f)
2008. jún. 25. 22:06
Inkább valaki mást engednék az ágyamba,lehet egy kicsit szőrös is!
88. 12075a76b9 (válaszként erre: 86. - Zsu81)
2008. jún. 25. 21:45
Azért az is fontos részlet ,hogy milyen fajta kutyáról beszélünk,szerintem!Én se engednék be az ágyamba egy németjuhászt!
87. rexona (válaszként erre: 86. - Zsu81)
2008. jún. 25. 21:40
:-) erre nemtudok mit írni.
86. zsu81
2008. jún. 25. 21:36

na neeee..... nekem is van kutyám,szeretem is de azért az ágyba nem engedném!!!!!!!!

1. ő nem fürdik minden nap

2. az utcán sétálgat ahová az emberek köpködnek

3. hullik a szöre

4.nálunk a gyerek alszik az ágyban!!!!

85. 12075a76b9 (válaszként erre: 84. - Rexona)
2008. jún. 25. 21:28
Az tuti,hogy szívesebben is megpuszilom,mint néhány ember társamat!:)
84. rexona (válaszként erre: 83. - 12075a76b9)
2008. jún. 25. 21:25
Én is ezt szoktam mondani, hogy biztos tisztább, mint néhány ember. Egyépként az enyémnek sem hullik a szőre.
2008. jún. 25. 21:23
Az én drágaságom is velem ill.velünk alszik az ágyban,és én imádom ha odabújik hozzám.Nem hullik a szőre (fajta sajátosság),és többet fürdik mint jó néhány ember.
82. rexona (válaszként erre: 76. - Kék)
2008. jún. 25. 21:19
Szerintem az mond ilyet, aki még nem szeretett annyira egy állatot, hogy beengedje a lakásba, vagy akár az ágyra. Régen énis hasonló véleményen voltam. Szerettem a kutyákat nagyon, de mindig azt mondtam, a lakásba nem való. Aztán most van egy westim, aki napközben általában anyukémáknál van, kertes házban amíg dolgozom. De ahogy végzem, megyek érte és viszem haza. Tiszta, ápolt kutya, és családtagnak számít, úgyhogy jöhet-mehet a lakásban.És egy tündér amikor az ágyban alszik.
2008. jún. 21. 16:55

Nálunk csak cicó van, de nem alhat az ágyban, pedig nagyon tiszta, mert szobacica. De sajnos fekete szőrű, s mivel óhatatlanul hullik némi szőre, valahogy a fekete szőr nem mutat jól a fehér ágyneműn :)


Mondjuk, ha kint dörög az ég, és fél, akkor van egy kis kivételezés :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook