Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 19. héten keményedés fórum

19. héten keményedés (beszélgetős fórum)


7. *ForróCsoki* (válaszként erre: 1. - 2545157c39)
2012. dec. 22. 12:57

Szia.

Nekem a 26. hét óta vannak keményedéseim, sokszor minden mozdulattól keményedtem.

Nekem mg citricii-t kell szednem, 3x2-t naponta, így a keményedés jóval ritkábbra csökkent, helyette felváltották a görcsök és a jóslók.

Most 30 hetes vagyok, egy ujjnyira nyitva a külső méhszáj. Teljes pihenő életmódon élek a 26. hét óta. Nem emelhetek, nem sétálhatok sokat, semmi megerőltető mozgás, szex és egyebek...


A derekam már ettől függetlenül nagyon nagyon régóta fáj, azt mondták a végéig ki is fog tartani, helyezkedik a baba, csinálja magának a helyet.

2012. dec. 21. 13:48
Köszönöm a válaszokat :) Most szednem kell magne b6-ot 6 darabot naponta.
2012. dec. 21. 09:27
Nekem is a baba megmozdulásától kezdve a szülésig végig iszonyatosan fájt a derekam & folyton keményedések voltak. Az NST görbéi össze-vissza ugráltak. A végefelé már a dokik azt mondták január 3-án szülök, aztán 21-én meg is lett a baba :D
2012. dec. 20. 17:51
A gondozó adjunktus az ilyen esetre egy kupaknyi konyak elfogyasztását javasolta. Ez fôleg reggelenként történt meg... Mondván, mikorra a gyógyszer hatna, már rég elvetélhetek.
2012. dec. 20. 17:25
Nekem nem volt a fiammal és eddig most sem.hétfőn múltam 18hetes.
2012. dec. 20. 16:05
Az elsô megmozdulástól egészen a szülésig...
2012. dec. 20. 16:02

Sziasztok,


19 hetes terhes vagyok és elkezdtem keményedni, bent is voltam 2 napot korházba, kaptam magnézium injekciót, most hazaengedtek kell szednem 3x2 magne B6-ot. ami még érdekes, hogy néha iszonyat módon megfájdul a derekam, volt valaki aki ilyen problémákat átvészelt? Kicsit aggódom (na jó nagyon :( )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook