Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szeretet ereje 2. rész fórum

A szeretet ereje 2. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szeretet ereje 2. rész

2017. máj. 26. 11:27
Hasonló élményben volt részem úgy 2 évvel ezelőtt, értelmi fogyatékos "gyerekek" napközi otthonában. Ők is készültek műsorral, és mi is. Hatalmas élmény volt! Nevetett mindenki, de közben szem nem maradt szárazon. Jó volt olvasni a történetedet. Köszönöm!
2012. dec. 28. 08:25

Köszönöm, jól esett.

Jó tudni hogy ennyire elhivatott emberek foglalkoznak velük, akiket nem idegesít hogy sokszor hallják szeretlek, nem idegesít a sok puszi,örülök hogy téged gazdagítanak.

Boldog lehetsz hogy megtaláltad a feladatod ebben a világban, nem kell szamkát válts 10 ezerszer, kívánom hogy találd örömöd mindennapi munkádban, akkor is ha néha falakba ütköznél.

Én már elhiszem azt hogy ami nem öl meg, megerősít.

Puszi

2012. dec. 19. 21:12

Naagyon szép, megható a történet! Eltudom képzelni táncosaitok meghatottságát az őszinte gyermeki szeretet megnyilvánulására! De szép is lenne a világ, ha nemcsak az ünnepeink, de a hétköznapjaink is erről szólnának!

Boldog, szép Karácsonyt Mindnyájatoknak, és egy élhetőbb Új Évet!

3. Csingiling83 (válaszként erre: 2. - 1kata2)
2012. dec. 19. 19:06
Nagyon szépen köszönöm a fiataljaim nevében is!Neked is Áldott, békés boldog ünnepeket :)!!!
2012. dec. 19. 16:56

Én is nagyon meghatódtam! A gyerekek csodálatosak! Az Ő érzéseik még tiszták,érdek nélküliek,minden érzésüket ősszintén mutatják ki.Nagyon szép tett volt, amit adtatok a szeretet nevében a gyerekeknek,és valamennyi ottlévő felnőttnek is.

Ismeretlenül engedd meg, hogy kívánjak nektek,valamennyi táncosnak szeretteljes, békés,boldog Karácsonyi Ünnepeket és új évet

Kata

2012. dec. 19. 13:08
Egy nagyon szép élményben volt részünk nekem és a fiataloknak ma délelőtt. Ilyen csodálatos fellépésünk még sohasem volt. A tánccsoportban 8 lány van és most egy lány táncot vittünk, mivel a táncos fiuknak dolgozniuk kellett. Úgy gondoltam leírom ezt a különleges délelőttöt, amit átéltünk a táncos lányainkkal.

Ugrás a teljes írásra: A szeretet ereje 2. rész

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook