Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszem után nem jött meg de negativ a teszt. Mi van ilyenkor? fórum

Inszem után nem jött meg de negativ a teszt. Mi van ilyenkor? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 25. 10:41

Szoritok nagyon!

Kivánom, hogy sikerüljön! :-)

2012. dec. 21. 12:43

30.cn menses sehol.

Ma voltam ultrahangon persze nem látott semmit.

Tesztet nem csináltam 3 napja.

Ha nem jön meg 27.éig vissza kell mennem és csinálnak terhességi próbát.

2012. dec. 19. 10:52
Valaki?
2012. dec. 19. 09:01

[link]


itt a görbém.

Rossz helyre huzta ez nem mérvadó mert inszem a 14. napon volt és a 18. napon volt egy uh, hogy megrepedt e mind. Szóval a zöld vonal nem jó de a többi igen.

Bár nem értem az alaphőmet miért nem huzta meg egy vizszintes vonallal is, meg szokta.

Szóval ovu után.

Tegnap azt hittem meg fog jönni mert leesett 0,2-et, de ma meg megint emelkedett picit.

2012. dec. 19. 08:58

Sajna már be van programozva a ciklusom.

Ez volt az utolsó "kisérlet" a lombik előtt.

Ezért nem értem miért nem jött meg ha negativ a teszt.

Aggódom.

Már évek óta figyelve van a ciklusom és sem a stimutól sem mástól nem volt mensi késésem mióta rendszeres kezelésben van részem.


25ös tesztet csináltam, elvileg mutatnia kellene már a 28. napon, nem? Főleg, hogy a repiszuri 14 napra mindig mensit hozozz eddig.

:(

2012. dec. 19. 08:55
Tényleg csinálj még tesztet majd. Legbiztosabb a vérvétel lenne. Viszont van amikor nem jön meg uitána rendesen a hormonok miatt, van akinek kell kis segítség hozzá, vagy hogy késik.
2012. dec. 19. 08:53
Két nap múlva csinálj egy újabb tesztet.
2012. dec. 19. 08:50

Tegnap volt 14. napja, hzogy megkaptam a repesztőt és ma van 14 napja, hogy megvolt az inszemináció.

Máskor a repesztő után 14. napon megjön. Nem jött meg, még ma sem. Hőm fent van, ezért bátorkodtam csinálni egy tesztet ma reggel mert amugy ha nem nézem a repi szurit akkor ma van a nemvárt napja.

Negativ lett.


Mi van ilyenkor?

2012. dec. 19. 08:49
Inszem után nem jött meg de negativ a teszt. Mi van ilyenkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook