Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki tapasztalt már a Rezai fogamzásgátló tabletta szedésénél kéz zsibbadást, vagy rossz vérkeringést? fórum

Valaki tapasztalt már a Rezai fogamzásgátló tabletta szedésénél kéz zsibbadást, vagy rossz vérkeringést? (tudásbázis kérdés)


8. erika13 (válaszként erre: 7. - Hedi13)
2013. jan. 23. 10:46
Az azért elég durva!! :-( Az helyett, hogy minél kíméletesebb gyógyszereket gyártanának, csak még jobban tönkre teszik a szervezetet. Le is mondok inkább teljesen a győgyszerről, nem érdemes kísérletezgetni.
2013. jan. 21. 19:42

Szia! Most olvastam egy cikket az inforadio.hu-n, hogy a fogamzásgátlótól agyvérzést kapott pár nő Francia o.-ban, többen beperelték a gyártót.

Jól tetted, hogy abbahagytad!

2013. jan. 16. 07:18
Köszönöm szépen a tanácsokat! Sajnos eddig nem tudtam jönni, de én is arra jutottam, hogy abbahagyom a szedést. A felét szedtem csak be, azalatt végig tartott a menstruációm, most meg már egy hete késik. Nem tudom ez a gyógyszernek köszönhető-e, de valószínűnek tartom, hogy jól bekavart. De legalább a zsibbadás elmúlt, ahogy abbahagytam!
2012. dec. 19. 08:38

Szia! Én abbahagynám azonnal a szedését! Okozhat ilyet simán!

Nem tudom, hogy történt -e kivizsgálás, mielőtt szedni kezdted volna a gyógyszert (pl. trombózis hajlam vizsgálat)??

Elképzelhető, hogy nem vagy alkalmas a gyógyszer szedésére, ezt jelzi a szervezeted! Figyelj rá!

4. tmt1
2012. dec. 19. 08:14

Én is ezt szedem. Nekem múlt hónapban még volt 9 szem egy ívből, és így jött meg....jelzem ma tart 11 napja a vérzésem :S

voltam dokinál, nem tett semmit, szedjem tovább....

2012. dec. 19. 07:14
A másik dolog: fogamzásgátló szedése esetén tilos a dohányzás. Sokan ezt sem tudják. (Ezzel nem azt akarom mondani, hogy dohányzol, csak a figyelmet szerettem volna felhívni erre a tényre.)
2012. dec. 18. 22:04

Én nem szedem, de rákerestem. A tájékoztatója szerint, ha zsibbadást tapasztalsz bármelyik testsrészen, azonnal abba kell hagyni a szedését.

Úgy látom, elég komoly figyelemztetések és ellenjavallatok vannak, ne viccelj ezzel, mert belehalhatsz.

2012. dec. 18. 19:58
Valaki tapasztalt már a Rezai fogamzásgátló tabletta szedésénél kéz zsibbadást, vagy rossz vérkeringést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook