Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek a helyemben? Teljesen tanácstalan vagyok. fórum

Ti mit tennétek a helyemben? Teljesen tanácstalan vagyok. (beszélgetős fórum)


12. Kistanítónéni (válaszként erre: 10. - Migerben)
2012. dec. 18. 22:18

A lányom 97-es. Szerencsére neki még nincs exe és szerencsére azt sem írná le soha, hogy ércsen.

Én mindkét pasi hanyagolását és egy kis nyelvtanozást javasolnék.

11. tornászjány (válaszként erre: 3. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 18. 21:39
Mega giga lájk! Én sem ércsem! :)
2012. dec. 18. 20:21
Ha jól sejtem az a 98 ott a neved végén nem véletlen. Akkor még igen fiatalka vagy ahhoz, hogy komoly kapcsolatról, és exről lehessen beszélni. Teljesen egyet értek az előző hozzászólással. Tanulj, készülj a felvételire, a szerelem meg majd alakul idővel.
2012. dec. 18. 20:07
Én a helyedben megírnám a házi feladatomat, és készülnék a felvételire.
8. Sirga (válaszként erre: 1. - Cukorcica1998)
2012. dec. 18. 19:39
Adjatok időt Magatoknak! Egy kapcsolatot csak "tisztán" érdemes elkezdeni - a múlt iránti érzelmi kötelék nélkül. Mert amíg a múltban vagytok érzelmileg-agyilag, addig az új társ csak pótlék. Egyikőtöknek részéről sem valódi, teljes értékű az új kapcsolat, az együttlét.
2012. dec. 18. 19:36
Hagyd mind a kettőt.
2012. dec. 18. 19:28
Az természetes hogy sokat gondolsz az exedre.Még legbelül nem zártátok le egymással.Szerintem az idő fogja mejd eldönteni hogyan tovább..Légyj őszinte mind2jükkel.Akkor tudjuk meg igazán hogy mit is jelent számunkra a másik ha elveszítjük.
2012. dec. 18. 19:26
Csak várj, várj, és várj.....
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cukorcica1998)
2012. dec. 18. 19:25
Én mindkettővel szüneteltetném, hogy magamban tisztázni tudja, melyik a fontosabb.
2012. dec. 18. 19:24
Nem teljesen ércsem :D
2012. dec. 18. 19:23
Ha az exed veled akar lenni, és te is még ő utána vágyakozol, akkor miért szakítottatok?
2012. dec. 18. 19:19
A helyzet hogy nem régen lett vége egy hosszú kapcsolatomnak.Közben megtetszettem egy másik srácnak nagyon jól meg vagyunk eddig vele!Nagyon jól néz ki,kedves és aranyos is !De ott van a volt pasim akire nagyon sokat gondolok is akin még nem vagyok túl és hiányzik nagyon minden nap. a sráccal őszinte voltam,hogy az exemen nem vagyok túl.Ő is ebben a helyzetbe van hogy nincs túl az exén de ő kapcsolatot szeretne már mindenképp én meg nem igazán mert nem rég lett vége a párkapcsolatomnak.És félek a csalódástól.Az exemnek meg elmondtam mi a helyzet hogy megtetszett más de ő még azt mondta ezt is megbocsájtaná idővel annyira szeretne velem lenni.Mit tegyek?Mit mondja neki hogy ércsen belőle mind2,hogy most mi a helyzet?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook