Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Helyre tudom még hozni? fórum

Helyre tudom még hozni? (beszélgetős fórum)


17. 526d586c57 (válaszként erre: 15. - Krisz42)
2012. dec. 18. 12:03
Nem lett volna rossz vele de valami tényleg visszahúzott és így később kiderült hogy mi
16. Hudvig
2012. dec. 17. 19:36
Szerintem felejtsd el a srácot mint pasit, próbálj beszélni vele, hogy barátok maradjatok, de ha tényleg több hétig gondolkodtál a dolgon, akkor ebből szerelem már nem lesz, de a barátságot még helyrehozhatod.
15. Krisz42 (válaszként erre: 12. - 526d586c57)
2012. dec. 17. 17:28
Szerintem még elkerülni sem kell.Csak tényleg hanyagold,ő visszakozott,megbízhatatlan és abból később is lehetnek problémák,ezt meg én tapasztaltam.Ha még nem tudja,h mit akar,akkor hagyd,még pár év kell,h eldöntse.Te pedig várd meg,h vki láttán már az első percben azt éezd,h igen,vele szeretnél lenni.Hidd el,lesz ilyen is:)
14. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. dec. 17. 16:42

Az a poén ebben hogy a szomorúság a fiú arcán valószínűleg őszinte volt. Ilyet amúgy sem játszik meg az ember.

Mert a fiúk ilyenek, mindenki, és minden kell nekik egyszerre, az egész világot akarják uralni.

13. Zarahell (válaszként erre: 12. - 526d586c57)
2012. dec. 17. 16:30
Nem is menekulni, csak visszahuzodni. Hogy kevesbe legy eszreveheto.
12. 526d586c57 (válaszként erre: 9. - Zarahell)
2012. dec. 17. 16:29
Elhiheted erre én is gondoltam :) De úgy vagyok vele hogy inkább nem menekülök. Max elkerülöm a srácot és a barátokkal leszek
11. Zarahell (válaszként erre: 9. - Zarahell)
2012. dec. 17. 16:29

...aztan hatha 2 het mulva valaki meg tobbet iszik majd, es akkor mar nem te leszel a tema.


Picit most csendesulj el, aztan akkor latjak majd, hogy te normalis vagy, es ez csak egy pillanatnyi zavar volt. A pasit viszont mindenkepp felejtsd el!

10. 526d586c57 (válaszként erre: 8. - 88b7828ca9)
2012. dec. 17. 16:26
Természetesen én is így gondoltam :) Nem jellemző rám nagyon ez a viselkedés, ezt többen tudják hálistennek. De a biztonság kedvéért nem iszok egy darabig inkább. Megtanultam a leckét
2012. dec. 17. 16:25
En a helyedben egy idore eltunnek, mert ez igy tenyleg kisse "gaz" volt.
2012. dec. 17. 16:22

Ha azt mondta, hogy mégsem akar Tőled semmit, akkor ezt vedd komolyan szerintem, és ne arra gondolj, hogy "szerinted" hogyan nézett... én anno a szerintem... miatt elszúrtam egy időszakot életemből, mialatt vártam egy pasira.

Szerintem innentől kezdve, hogy ezt mondta, legyél vele kedves, tárgyilagos, higgadt. Ha ezt látja Rajtad, az érzelmi kirohanásodat könnyebben a piára fogja.

Lássa azt Rajtad, hogy jól elvagy nélküle. Ez még kihozhat belőle valami jót is :)

7. 526d586c57 (válaszként erre: 6. - 337559eb16)
2012. dec. 17. 16:22
Tudom, a csajtól meg amúgy kb. mindenkitől már bocsánatot kértem. Mert igazából semmit nem úgy gondoltam, csak így az elmúlt idők gondjai alatt kissé kezdtem összeroppanni és kitört belőlem a méreg.
6. 337559eb16 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. dec. 17. 16:20
Egyébként meg a másik nőt nem kellett volna belevonni, mert itt a srác volt a hunyó!
5. 337559eb16 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. dec. 17. 16:17

Én hagynám most a helyedbe. Szerintem egyikőtük sem vette igazán komolyan a másikat. De ez, hogy két hét után mégis meggondolta magát. Ez elég egy sz*mét dolog volt részéről.

Ha Neked fontos azt tanácsolom karácskor írj neki egy sort. Ha arra vagy azt követő hetekben nem keres, reagál akkor ennyi volt. De addig ne keresd és amúgy is csak egy "boldog karácsonyra" erejéig. Szerintem.


És ne szégyelld magad, mert ő legalább olyan bunkó volt, mint Te vele. És részedről amúgy sem az inkább kiakadtál ami mindenkivel előfordul. Mindegy ha többet nem fenyegeted, mert nem írsz neki akkor ez betudható egyszeri alkalomnak ami mindenkivel előfordul, mégha tagadja is!

2012. dec. 17. 16:14
Meg kell beszélni azzal a fiúval, személyesen. Szerintem erre nincs más módszer.
2012. dec. 17. 16:13
Ha valamin 2-3 hetet kellett agyalnod,akkor az egyébként sem működött volna.Úgyhogy hagyd békén szerencsétlen pasit és keress mást.
2012. dec. 17. 16:11
Gyerek vagy te még...Ettől persze a problémád még fontos, legalábbis neked:) mit törődsz vele, lépj tovább, ennyi.
2012. dec. 17. 16:07

Nem rég egy ismerősöm elárulta hogy tetszem neki nagyon és szeretne többet mint barátság, nekem agyalnom kellett ezen , és mire kiötlöttem 2-3 hét alatt hogy akkor rendben , volt egy-két érintés, mélyen egymás szemébe nézés, aztán másnapra ő azt mondta még se akar tőlem semmit, inkább kitombolja magát és az orrom előtt kezdett ki mással , akivel azóta is kavar. A barátai szerint, szimplán nem engem akart kihasználni, de én olyan dühös lettem hogy kissé sikerült többet innom a kelleténél ( hozzátenném más gondom is volt ezen kívül és ez volt már akkor az utolsó csepp) és olyat mondtam hogy tönkre fogom őt tenni meg ilyenek. Ja és a szeme láttára csókoltam meg volt barátomat. Jó tudom ez nagyon gáz. Tetéztem azzal hogy a lánynak ( inkább nőnek mert jóval idősebb) elmondtam mindent, hogy őt csak kihasználja, pedig ebbe nem voltam biztos. Viszont a csókom után, láttam a srác arcán hogy mintha szomorú lenne, De lehet nincs összefüggés.

Bocsi, kissé zavaros, jöhetnek a szórások hogy XY vagyok ezért, de sajnos már nem bírom visszacsinálni... Van innen kiút? MEg esély talán bármire? vagy inkább hagyjam. Az a baj, hogy mielőtt elmondta volna hogy tetszem neki, mindig jó barátom volt... szépen elszúrtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook