Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valakinek olyan, hogy negatív volt az ovu jósteszt, mégis volt baba? fórum

Volt már valakinek olyan, hogy negatív volt az ovu jósteszt, mégis volt baba? (beszélgetős fórum)


18. Regina005 (válaszként erre: 17. - Bea0124)
2012. dec. 18. 20:42

Jajj, de jó neked!

Én az elsőnél úgy voltam, hogy akkor helyeztek át új munkakörbe, még ki akartam volna próbálni és bizonyítani benne, úgyhogy mikor megcsináltam a tesztet, negatívat akartam és biztos voltam benne, hogy az is lesz. Erre pozitív lett. De mikor először láttam uh-n,egyből megszerettem, nem is értettem, hogyan nem akartam idáig gyereket. Most meg úgy vagyok vele, hogy jó lenne mégegy:) Csak az a gond, hogy szerintem rágörcsöltem:(

2012. dec. 18. 18:56

Én nagyon akartam a fiam megéreztem még mensi kimaradás előtt tudtam ott van:-D

Most a pocaklakót egyáltalán nem éreztem és nem hittem benne hisz most az első hónapban összejött.Tesztet se úgy csináltam hogy na biztos pozi,hanem úgysem az de legalább látom megnyugszom és megjön...erre meg két csíkos lett:-D

2012. dec. 18. 18:47
Na, ha már elkezdtem ezt a marhaságot, csináltam ma is. Most egyértelműen ott volt a 2. csík, lehet, holnap is tesztelek. El is számoltam asszem egy nappal a ciklusomat. Az a baj, hogy ebben a hónapban akaratom ellenére nagyon beleéltem magam és már napok óta, hiába érzek mensis tüneteket is, mégis terhesnek érzem magam. Bár lehet, hogy hülyeség, mert az előző terhességemnél meg pont abban voltam biztos, hogy nem vagyok az, még tesztet se akartam csinálni. Igaz, hogy akkor nem is igazán akartam gyereket.
15. Regina005 (válaszként erre: 10. - 5146e98818)
2012. dec. 17. 12:54
Ovu tesztelésre már amúgysem használom. Volt kb 3 hónap, mikor arra használtam, így már tudom, hogy a 12. napon van mindig, gondoltam, elsütöm jóstesztnek a maradékot.
14. Regina005 (válaszként erre: 13. - Bea0124)
2012. dec. 17. 12:11

Köszi.

Ovu tesztet én is vaterán vettem, sokkal olcsóbb, mint a Rossmanban. Terhességit nem vettem még. Lehet, hogy ez a pé utáni 9. nap nekem kora volt. Bár lehet, másoknál ilyenkor már mutat vmit, valakinek meg csak a 12-en, illetve ezt remélem.

2012. dec. 17. 12:02

Én vaterán teszen vettem 80ft körül.

Nekem mindig azt mutatta ami van.

Nemrég egy csütörtöki napon teszteltem először normál teszttel negatív volt hétfőn már pozitív halványan.Majd néztem kedden és szerdán kíváncsiságból egy ovut-is ellőttem kíváncsi voltam igaz-e.És igen full pozitív lett.

Szerintem is várj.Ilyen korán ritka hogy jelezzen valami valamit.a beágyazódás meg eltart 10-14napig.

Majd nem vártkor vagy utána csinálj tesztet.

Sok szerencsét.És kívánom hogy a fa alatt lehessen egy meglepi teszt is:-D

12. Regina005 (válaszként erre: 8. - C1a46ddede)
2012. dec. 17. 11:47
Hát, ez is lehet. Na mindegy, a terhességi teszttel azért várok pár napot. Tudom, hogy az olcsó is ugyanolyan jó, van már gyerekem.
11. Regina005 (válaszként erre: 7. - D71ef05a8e)
2012. dec. 17. 11:46

Köszi:)

Amiket írtál, abban mindenben igazad van amúgy. Tudom ám, hogy hülye vagyok, amiért ilyeneket csinálok.

10. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Regina005)
2012. dec. 17. 11:35
Minek pazarolni azt a tesztet? Pénzbe kerül.
9. d71ef05a8e (válaszként erre: 8. - C1a46ddede)
2012. dec. 17. 11:28
Én egyébként a Rossmann saját márkás tesztcsíkjára esküszöm. Mivel mi is nagyon készültünk a babára, jó előre beszereztem többet is, márkásat, flancosat, egyszerűt, meg ezt a nagyon olcsót. Ez volt az, amiről írtam, hogy már az elmaradt utáni nap délutánján erősen, egyértelműen, és gyorsan kimutatta, a többi még elszórakozott velem:)
8. c1a46ddede (válaszként erre: 5. - Regina005)
2012. dec. 17. 11:26
Simán lehet még, mert az lh nevű hormon nagyon hasonlít a hcg-re, mégsem fogja úgy kimutatni az lh teszt, mint a hcg teszt. Szerintem vegyél gyógyszertárban egy olcsót! (A drága semmivel sem jobb, mint az olcsó!) :)
7. d71ef05a8e (válaszként erre: 5. - Regina005)
2012. dec. 17. 11:25

Jaj, tudom, magam is átmentem ezen, hajaj! csak épp innen tudom azt is, hogy bizony felesleges elkeseredést hozhatnak magukkal a túl korai tesztelések:)És képesek arra, hogy levegyék az embertőla legfontosabbat: a hitet, hogy abban a hónapban sikerül. Ezért mondom azt, hog yhiába hitegetjük magunkat azzal, hogy ez csak játék, annyira negatív hatásuk lehet, hogy inkább ártalmasak, mint ártalmatlan tesztelgetések. De ez persze magánvélemény és tapasztalat.


Semmiképp ne add fel, és szurkolok, hogy ha kis csúszással is, de megkapjátok ezt a gyönyörű karácsonyi ajándékot!!!!!!

2012. dec. 17. 11:23

Tudom, hogy ilyenkor minden perc kínkeserves várakozással telík, de próbálj meg várni legalább holnap reggelig. "Akár" már holnap is kimutathatja egy olcsó terhességi teszt a terhességet, de akkor is nagyon halvány lesz a csík, ha pozitív.

Próbálj meg várni még pár napot! Ne add fel ilyen könnyen! :)

5. Regina005 (válaszként erre: 4. - D71ef05a8e)
2012. dec. 17. 11:21

Csak mikor vki már régóta próbálkozik, nem biztos, hogy van elég önuralma. Amúgy csak azért csináltam meg a jóstesztet, mert azt olvastam, a pé utáni 8. napon már el lehet kezdeni. Tudod, jön a kari és jó lenne, ha poz tesztet hozhatna a jézuska és annyira kíváncsi voltam, hogy nem bírtam megállni. Tudom, h hülyeség volt.


Az viszont jó, hogy azt mondjátok, lehet ilyen. akkor még nem adom fel.

4. d71ef05a8e (válaszként erre: 2. - Inta)
2012. dec. 17. 11:16

Igen, én is amondó vagyok, hogy annyi önuralomnak és türelemnek azért kell lenni, hogy legalább az elmaradt vérzést megvárja valaki.


Már csak azért is, mert én a Predictor Early-vel is ugyanúgy jártam, mint az ovulációs teszttel: már szintén tudtam egy olcsó, 25-ös tesztből, hogy van baba, amikor a fenti hiperszuper teszt, ami elvileg az elmaradt vérzés előtt már 4 nappal kimutatja a terhességet, még mindig negatív volt. Szóval szerintem az se ér egy kalapnyit sem.

2012. dec. 17. 11:13

Igen. Az elmaradt vérzés másnapjának délutánján már a legolcsóbb teszt is kimutatta a terhességet, míg a jóstesztnek nevezett ovulációs teszt még napokkal később reggeli első vizeletből sem.


Lehet, hogy van, akinél működik, és biztos tesztje is válogatja, de szerintem csak felesleges idegeskedés, meg kétségek forrása.

2. inta
2012. dec. 17. 11:07

Jósteszt? :))

Nekem a 28 napos ciklus 36. napján mutatta ki először a terhességi teszt a HCG-t... ez nem a leggyakoribb eset tudom, de hogy a "jósteszt" negatív, mégis baba van, na olyan már biztos, hogy mással is megesett nem egyszer.

Amíg nem jön meg (mondjuk én még barnáztam is 5 napot), vagy az orvos mást nem mond, addig van remény :).

Tesztelj az elmaradó menstruáció idejében.

2012. dec. 17. 10:56

Volt már vkinek olyan, hogy nega volt az ovu jósteszt, mégis volt baba?

Nekem 24 napos ciklusaim vannak, most tartok a 21. napon, nega a jósteszt. Viszont nem barnázok, ami nálam csodaszámba megy, mert normál esetben (tudom, hogy egyébként ez nem normális), már a 19-20. napon szoktam. Szerintetek reménykedhetek még, vagy hagyjam a francba ezt a hónapot és várjam az új reményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook