Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fekélyes vastagbélgyulladás (colitis ulcerosa) fórum

Fekélyes vastagbélgyulladás (colitis ulcerosa) (beszélgetős fórum)


13. mellékhatás (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2012. dec. 31. 18:02
Kedves szafaripók! E-mail címem trafipax@hotmail.hu Ha erre kapok kapok egy e-mail címet, szívesen küldöm a gél nevét és az egyéb szükséges információkat.
12. mellékhatás (válaszként erre: 4. - Vikica76)
2012. dec. 31. 17:11
A lényeg egy gél( a piacon sokféle előfordul, nem működik mindegyik). Ez a gél viszont megfelelő táptalajt biztosít, az un. jó baktériumoknak. Ezt megfejeljük patikában kapható un. jó baktériumokkal és nincs mellékhatás, a vastagbél funkcionálisan kezd működni.E-mail címem : trafipax@hotmail.hu Ha szükséges erre kérek egy e-emailt és elküldöm.
11. mellékhatás (válaszként erre: 9. - Szafaripók)
2012. dec. 31. 17:06
Természetes, nagyon szívesen. Fórumszabályzat:(se terméket, se üzletet, se más honlapot). A lényeg egy gél( a piacon sokféle előfordul, nem működik mindegyik). Ez a gél viszont megfelelő táptalajt biztosít, az un. jó baktériumoknak. Ezt megfejeljük patikában kapható un. jó baktériumokkal és nincs mellékhatás, a vastagbél funkcionálisan kezd működni.E-mail címem : trafipax@hotmail.hu Ha szükséges erre kérek egy e-mailt és elküldöm.
10. mellékhatás (válaszként erre: 7. - C1e9612cd3)
2012. dec. 31. 16:43
Kedves bubó! Nem akarok senkinek semmit beadni. Én valamit csupán megtaláltam. A férjemnél működik. Ma már nem szedi a Budenofalkot, a Salazopyrint, csupán 3x2 szem Xalazin helyett napi egy szemet még bevesz és úgy néz ki, hogy az is elhagyható. Elnézést kérek, csak azt gondoltam, hogy megosztom a tapasztalatom, remélve, hogy másoknak is minőségi ugrást hozhat az életében.
9. szafaripók (válaszként erre: 8. - Mellékhatás)
2012. dec. 31. 16:27
És elmondod, mi az?
8. mellékhatás (válaszként erre: 2. - Várhegyi Márton)
2012. dec. 31. 16:12
Őszintén, nem akarok semmit eladni. Nem árulok semmit. Tíz évig ápoltam súlyos betegségeikkel küszködő szüleimet. Született egy unokám, akiről kiderült, hogy gyógyíthatatlan beteg. Jött a férjem gyomor és vastagbél vérzése. Kiderült, hogy teljes hosszában fekélyesen gyulladt. Keresővé váltam, sokszor hajnalig a net-en lógtam, Kínától- Nevadáig.Sok mindent kipróbáltunk. Szkeptikus vagyok. Sok-sok átverés. Ember legyen a talpán , aki képes eligazodni. Annyi és annyiféle a táplálékkiegészítő, hogy duzzadnunk kéne az egészségtől. Nem így van. Mégis valamit nem feltaláltam, csak megtaláltam. A férjemnek használt és használ.
2012. dec. 17. 12:57
anyám..... ismét vki aki be akarja adni a népeknek, h a colitis és a chron maximálisan gyógyítható.....
2012. dec. 17. 12:00
Elnézve az adatlapot,én "picit" aggódom...:(
2012. dec. 17. 10:04
Salazopyrin hosszú évekig szedtem, semmilyen mellékhatása nem volt... bár lehet, hogy csak szerencsés voltam?
2012. dec. 17. 10:03
Roppant kíváncsi lennék...
2012. dec. 17. 09:58
Engem speciel érdekelne...:)
2. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Mellékhatás)
2012. dec. 17. 09:51
Na, mit akarsz nekünk eladni?
2012. dec. 17. 09:01
Hosszú évek szenvedése, a Budenofalk és a Salazopyrin súlyos mellékhatásai volt jellemző az elmúlt éveinkre. Kutatás, keresés eredményeként, ma már nincs gyógyszerszedés és az életminőségben jelentős javulás következett be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook