Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Shea vaj pattanasra de hogyan? fórum

Shea vaj pattanasra de hogyan? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 20. 00:34
Akkor is teli lett az arcom pattanassal es fajtak is :/
2012. dec. 20. 00:33
De rájöttem am mitől van :/ a szűrő mar pirosan villogott es kitudja mióta nem szürte meg a vizet :/ volt mar ilyen régebben :/
2012. dec. 17. 03:09

Koszike a hozzászólásokat :)

Vettem ma afrikai fekete szappant van benne shea vaj is remelem eltűnnek tőle a pottyeim

2012. dec. 16. 16:20

Szia!


Én teafaolajat kevertem shea vajba(gőz felett olvasztani kevergetni) és a pici irritációkra patikra jó volt pl mellkasomon, de borotva használat után is a legjobb szóval nem olyan nagy butaság ,bár a teafa elég erős illatú,így inkább csak éjszakára.

2012. dec. 16. 15:59

ezt találtam róla:


a shea vaj. Nagyon sok bőrprobléma kezelésére ajánlják, most a pattanásokra gyakorolt hatását nézzük meg.


Mivel a shea vaj gazdag A, E, F vitaminban és esszenciális zsírsavakban, kitűnő bőrápoló, képes tökéletesen felszívódni és hosszan hidratálni. Gyulladáscsökkentő hatása révén válik alkalmassá csípések, kiütések és pattanások kezelésére is.


Így használd a pattanásokra:


Este, lefekvés előtt alaposan tisztítsd meg az arcot valamilyen natúr szappannal (pl. afrikai fekete szappannal, mert az tökéletesen tisztítja a pórusokat és nem szárítja az arcbőrt), majd vékony rétegben kend be a pattanásokat (vagy akár az egész arcodat) shea vajjal. Egész éjjel hagyd az arcodon, hogy kifejthesse a hatását.


Reggel mosd le az arcodat (szintén a fekete szappant ajánlom erre a célra) és ha szükségesnek érzed, használj valamilyen könnyű hidratáló krémet – lehetőleg olyat, aminek alaposan áttanulmányoztad az összetevő listáját:)

2012. dec. 16. 15:42
A pattanásokra a legjobb a teafaolaj.Én a Dm-ben vettem és pár cseppet tettem esténként az arclemosomba.1 hét alatt eltüntette az összeset még a hegeket is.
2. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Db005c479b)
2012. dec. 16. 15:26

A pattanásokat szárítani szokták, és mellette lehet krémezni, hogy ne legyen túl száraz a bőr.


"érdekes" ötlet. Én nem tenném.

2012. dec. 16. 15:17
sziasztok!Olvastam hogy a finomitatlan shea vaj jo a pattanasok kezelesere na de azt mar sehol nem talalom hogyan hasznaljam :( csak naturon ra kenhetek belole az erintett borfeluletre?vagy higitani keverni kell valamivel? Bar nekem tok furi ez mert egy nagon zsirok kremrol van szo es ha rakenem a gyulladt amugy is zsiros borre... nemtudom.Valaki hasznalja erre a celra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook