Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halló, Édes! fórum

Halló, Édes! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halló, Édes!

1 2 3 4 5 6
180. Donna Juanna (válaszként erre: 179. - 8b7e22b4a7)
2013. jan. 2. 20:55
Nekem is van pár macskusz. :)
179. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 178. - Donna Juanna)
2013. jan. 1. 10:21
Mint egy kis rongybaba,lehet nyúzni,hajtogatni,békésen tűri ahogy a 2,5 éves kislányom cipeli,közben dorombol :).Végtelen türelmes.
178. Donna Juanna (válaszként erre: 177. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 30. 13:49
Nagyon édes lehet! :)
177. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 176. - Donna Juanna)
2012. dec. 30. 08:49
Igen:).Tegnap hazajöttünk,a Szilvesztert már hármasban(4esben) töltjük :).Csak a 4 órás út csökkenne 4 percre,borzasztó még nekünk is,nemhogy a picinek.Találtam még ehónap elején egy kiscicát az útkereszteződésben lévő járdán,nem igen élte volna túl....szerencse,hogy a válltáskám szinte üres,pénztárcán és szemceruzákon,1pelenkán és baba törlőn kívül nem sok lapul benne átlagosan.A cicust eltettem,haza úton megejtettük az állatorvost,egy jó párszor vissza kellett menni,antibiotikum kúrára,mert meg volt fázva,csont és bőr volt.Mostmár egy labda,vettem macska boxot,kapott karácsonyra macskamentás egereket,szóval őt is csempésztük a vonaton a nagyiékhoz,majd vissza :).Ő végig aludta az utat,szereti a fészkét.Elsőre sikerült szobatisztaságra nevelni,evés után 10 perc bili ,kezd már egyre rongyabb lenni reggel alszik este csatatér a lakás,csörög csattog,szaladgál,a távkapcsolóval játszik....olyan deja vu-m van,mintha nemrég szültem volna,akkor volt utoljára éber éjszakám,azzal a különbséggel,hogy hozzá nem ugrálok fel csak oda dobok egy párnát :).Egy édes rongy kismacska.Méduskánk el van varázsolva tőle.
176. Donna Juanna (válaszként erre: 175. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 28. 11:01
Ez nagyon jó, jó kimozdulni a hétköznapok mókuskerekéből néha. :)
175. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 174. - Donna Juanna)
2012. dec. 27. 09:15

Nálunk a család végig látogatásával :), a mamáék babáznak,mi pedig tudunk turbékolni,nosztalgiázni.Olyan könnyűnek érzem ilyenkor magam,szó szerint kövek esnek le a vállamról,hogy nem mindent nekem kell csinálnom :).Jó haza jönni, sosem otthon karácsonyozunk,mindenki vágyik az unokára és persze ránk is.

A bejglit én csináltam,csak a süti most az én reszortom :).

Hosszú hónapok után ma a párom hozta ágyba a reggelit.

Csodás ez a karácsony :)!!

2012. dec. 25. 18:02
Nálunk videómaratonnal múlik a karácsony és üdvös békességben a szélesebb családi kör nélkül. És nálatok? :)
2012. dec. 25. 12:03
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
2012. dec. 24. 20:04
Boldog Karácsonyt nektek!
171. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 156. - Tashadow)
2012. dec. 21. 10:17

:). De te ennyivel is már másabb vagy,mert érted a hibákat, tisztában vagy vele miket kell(ett) javítani.:)

Fiatal kor,majd az élet és tapasztalatok:).

De vannak sajnos akik maradtak azon a szinten és semerre nem fejlődnek.

170. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 151. - Donna Juanna)
2012. dec. 21. 09:40

S mivel a könyörgés ilyen unintelligens volt,a megbántás talán még ennél is unintelligensebb....

Egy ilyen fejben nem oké ember akár George Clooney hasonmása is lehetett volna,akkor is a világ összes nőjét ki tudta volna zavarni a világból,aki nincs azon a szinten mint ő.


Ő csak ott hibázott,hogy nem magához hasonlók közül próbált választani,mert azokat lekicsinyli esetleg magához képest,a túl jóhoz pedig rá sem jön,hogy nem képes megfelelni.

Mint írtam arról a szemüveges srácról és a barátnőmről.

Egy vele hasonlóval,talán még aranyosnak is hatnának a buta kis megjegyzéseikkel és könyörgésével,amit a másik fele kedves cirógatással viszonozna.Szóval nem is volna vele gond,ha jó helyen próbálkozna.


Egy füstös kiskocsmában ,ott hasonlóan elgabalyodnak a törzsvendégek gondolatai:),és mikrofon nélküli előadásokat tartanak,majd együtt táncolhatnak az árokparton,a holdfényben:).

Viccet félre téve, láttam már két pszichiátriai beteget egy párt alkotva és a maguk módján nagyon édes szerelmesek voltak,egyáltalán nem lehetett olyat mondani,hogy szánalmasak,mert tökéletesen kiegészítették egymást.


Másrészt pedig ha meg is bántják az embert,és azt nem egy ilyen elméjű fazon teszi,hatalmas dac közepette is,ha csak látom a komoly arcát miközben csak annyit mond elnézést nem akartalak megbántani,esetleg rosszul fogalmaztam vagy véletlenül másra asszociáltam..teljesen más a helyzet.

Mi is egy nagy vitából bimbóztunk egy párrá :).Sokszor bármit mond ,a szem nem tud hazudni!

169. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 150. - Krisz42)
2012. dec. 21. 09:17
Bele tört a bicskája.Végre :) vissza térhet akár,ha akarja nem hiszem,hogy ezek után bármelyikünk is fog foglalkozni vele.Csak mégjobban lejáratná magát.
168. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 160. - Donna Juanna)
2012. dec. 21. 09:11
Ráadásul,ha a könyörgés ilyen primitív volt és ország világ előtt nem jött rá milyen kínos magára nézve amit művel,milyen lehetett a megbántás?Szerintem csak nem tudott viselkedni normális férfiként és észre vette a lány reakcióiból,ettől pedig mégjobban elszakadt a gépszíj nálla.
2012. dec. 21. 00:14
Sajnos aludnom kell, jó éjt! Holnap jövök, ha szeretnél még beszélgetni. :)
166. Donna Juanna (válaszként erre: 164. - Tashadow)
2012. dec. 21. 00:13
Lehet érzelmi kötődés találkozás nélkül is, de... mert nálam is volt, de... tudom, hogy millióból egy, ahol meg is marad és nem száll el első pillantásra.
165. Donna Juanna (válaszként erre: 162. - Tashadow)
2012. dec. 21. 00:12

Ha megengeded, szerintem ő egyáltalán nem volt tudatában, hogy elveszítette a méltóságát és egyúttal a játszmát is.


Mindent meg lehet érteni.


Neki minden bizonnyal volt egy erős feltűnési viszketegsége és erős egoizmusa, hogy azt gondolta egy tele busznyi utas szívesen hallgatja. :)

164. tashadow (válaszként erre: 162. - Tashadow)
2012. dec. 21. 00:11
Ja persze, nem ilyen helyzetben értem meg. Mert ő nem is kötődött még. Érzelmi kötődéssel már nehezebb.
163. Donna Juanna (válaszként erre: 154. - Krisz42)
2012. dec. 21. 00:09

Én szeretem a férfiakat, tehát így, hogy a férfiakat támadnám ez nem lehet igaz, különben ne legyen a nevem Donna Juanna. :)


De a férfiak között is vannak "ritka szép példányok" ugyanúgy, ahogyan nőkben is. :)

Nem szeretnék általánosítani sem. Remélhetőleg egyedi, de legalábbis ritka esetnek voltam szem és fültanúja.

162. tashadow (válaszként erre: 160. - Donna Juanna)
2012. dec. 21. 00:08

"de szerintem tudni kell méltóságteljesen elviselni a vereséget is"


Ha már itt tartunk, aránylag sikerült megtartanom a méltóságomat mindig, csak meg szakadtam belé. Ezért megértem azt is ha valaki nem tudja.

161. Krisz42 (válaszként erre: 157. - Tashadow)
2012. dec. 20. 23:55
Hát a felbolydulás okozója szerencsére már nem akarja tovább borzolni a kedélyeket:))
160. Donna Juanna (válaszként erre: 158. - Tashadow)
2012. dec. 20. 23:49
Igen, nem így kellett volna. Veszett ügy volt, ahogy kihallottam belőle, és a könyörgés csak rontott a helyzeten. Szerintem, és nem biztos, hogy igazam van, de szerintem tudni kell méltóságteljesen elviselni a vereséget is. Engem esetleg még az az egy, további megfontolásra késztetett volna. De a férfihez nem méltó könyörgés semmi sem.
159. Donna Juanna (válaszként erre: 157. - Tashadow)
2012. dec. 20. 23:45

Mindig jó megbeszélni. :)


Nem baj, hogy tudjuk, hogy a busz nem színpad, ahol mi vagyunk a színészek és mikrofon híján teljes hangerővel kell a "közönség" számára megtartanunk az előadásunkat. Ez valahol alapvető etikett.

158. tashadow (válaszként erre: 151. - Donna Juanna)
2012. dec. 20. 23:42

"Ha megbántok valakit első találkozásnál, repesve fogja várni, hogy újra találkozzunk?"


Jó, de feltételezem szerette volna visszacsinálni a dolgot valahogy, dehhát nemmm íígy kelllett vollna... :)


A pasi nézőpontjából nézve.

157. tashadow (válaszként erre: 152. - Donna Juanna)
2012. dec. 20. 23:38

Rendben van.

Nem csak magam miatt vetettem fel.

Nagy volt itt a felbolydulás, gondoltam nem árt ha feldolgozzuk a traumát. :D

156. tashadow (válaszként erre: 147. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 20. 23:35

:DD


Hát ez teljesen kész.


De ez igaz, némely dologban magamra is ismertem. :)

155. tashadow (válaszként erre: 149. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 20. 23:33

Megértem.

Na csodálkozz ha túl megértő vagyok. Vannak részben feldolgozott sérüléseim.

De örömmel tölt el hogy ezt átbeszéltük.

154. Krisz42 (válaszként erre: 152. - Donna Juanna)
2012. dec. 20. 23:31
Én is ezt magyaráztam neki.Leírtad mi volt,ha nagy hangon mondta,akkor azt is,de az még nem minősítés.Ráadásul úgy érezte,a ffiakat támadod ezzel,holott a másik ffi-aki téged várt-nem ilyen volt.Az én férjem se ilyen,ezért szeretem:)
153. tashadow (válaszként erre: 141. - Névtelenutazó)
2012. dec. 20. 23:31

:D


Nem, csak ismerem a pasikat, voltam én is gyerek. :)

152. Donna Juanna (válaszként erre: 133. - Tashadow)
2012. dec. 20. 22:55
Megalázás... figyeld meg, sehol nem írtam, hogy ostoba balfácán, pancser analfabéta, stb. Ha ilyen jött le bárkinek, azt a véleményt saját maga alkotta meg. Direkt nem is minősítek, legalábbis törekszek rá, hogy ne alkossak befolyásoló véleményt, egyszerűen csak megörökítettem az eseményeket és a reakciókat.
151. Donna Juanna (válaszként erre: 145. - Tashadow)
2012. dec. 20. 22:50

Értsd...

egy önmagát megalázó és lejárató könyörgés

egy átlagos fazontól

egy jó ötvenestől

tudom, hogy én mit reagáltam volna a nő helyében, a férfi szavaiból feltételezhető volt


Ha megbántok valakit első találkozásnál, repesve fogja várni, hogy újra találkozzunk?


Láttam magamat a nő helyében.


Kb így.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook