Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan javíthatnám meg a laptopomat? fórum

Hogyan javíthatnám meg a laptopomat? (tudásbázis kérdés)

12. 36a26f5226 (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2012. dec. 15. 23:55

Ilyen nekem is volt, hogy az avast leállt, és nem tudtam újra installálni sem, de letörölni sem engedte magát.... végül szervízbe kellett vinnem, mert valami a firefox kiegészítőkbe úgy beette magát, hogy még én sem tudtam eltávolítani, szakember segítsége kellett.

Aztán újra kellett telepíteni az egész gépet.

2012. dec. 15. 20:11

Avira virusirtó letölt

és

pctools firewall plus a begatolások ellen


De nem hinném hogy az Avast fagyasztana nullára

10. mkjudit (válaszként erre: 9. - 55875e9863)
2012. dec. 15. 19:57
Köszi, most már úgy néz ki, hogy sikerült feltelepíteni a legújabb avast, most ellenőrzi a gépet. Ha esetleg nem talál rajta vírust és továbbra is ezt műveli akkor mi lehet még a baj?
9. 55875e9863 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2012. dec. 15. 18:59

Szia!

Nekem hasonló lefagyásokat az okozott, hogy a gyárilag rá installált 90 napos verziójú Norton progit rajta hagytam, de mivel letelt a 90 nap, utána fogtam és az Avast-ot tettem fel rá, és frissítettem a legújabb verzióra és nagyszerűen működött, egészen addig amíg egyszerűen összeomlott állandó jelleggel a rendszerem és el kék-halálozott minden alkalommal. (Hozzáteszem egy vadonat új 250 ezer ft-os laptopról volt szó, azt hittem tökön szúrom magam, hogy mi baja lett, mert semmi oka nem lehetett a hibának, mert még a bios-ban futtatott diagnosztikai progik sem mutattak hardver/softver hibát.)


Egyszerre 2 vírusirtót ne használj, mert lehet ütni fogják egymást és amiatt valami nem fog tetszeni a gépednek.

Másrészt amióta újra telepítettem a laptopom és a Norton-t azonnal letöröltem, és CSAK az Avast-ot használom, semmi lefagyás, se kékhalál nem jelentkezik.

Más megoldás: Keressetek neten más ingyen letölthető vírusirtót, amihez van kód is, és lehet azt már elviseli a géped.


VAGY, ha még van garancia a gépedre, nézd meg a szoftverekre vonatkozik-e a gyártó garanciája, vagy sem. HA ezekután sem lesz jó, mentsd le a cuccaid a gépről, és csinálj egy rendszer visszaállítást gyári beállításra vissza.

Vagy tegyél fel rá egy megfelelő operációs rendszert, és telepítsd újra.


Ezek után valamelyiknek be kell jönnie.

Ha még sem akkor szerviz...

Csak NE szereld szét!

A programokkal nagy kárt szerintem nem tehetsz, ha megfelelően csinálod, ha pedig nem boldogulsz a szervizben megcsinálják, vagy ha van számítógép zseni ismerősöd, biztosan segít benne. :)

2012. dec. 15. 18:29
Nem tudom... nálam régóta működik az avast, gond nélkül! Nem nagyon vettem észre, hogy a gépem lelassult volna tőle. Igaz ez az ingyenes verzió. Rendszeresen frissül, néha magam csinálok vele egy víruskeresést. Van hogy talal is. Biztosan van más vírusirtó ami talán másik gépre jobban passzol. Keresni kell , van fenn több is a neten. Jobb ha kettő is van, az nagyobb biztonság!
7. mkjudit (válaszként erre: 5. - 2f8d7da1d6)
2012. dec. 15. 18:19
Az nekem is jól esne...
6. 2f8d7da1d6 (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2012. dec. 15. 18:18

Avast=lehúzni a képzeletbeli wc-n...nekem se jött be, plusz belassította a gépem kegyetlenül...

Töröljétek és töltsetek le egy másik vírusirtót.

2012. dec. 15. 18:16
Hát...mivel semmit nem tudunk...én azt javaslom vágd földhöz. :D Nem javul meg, de jólesik! :D
2012. dec. 15. 18:16
Mire a kérdést leírtam volna már le is fagyott! Tehát a problémám a következő: az avast vírusírtóm valamiért inaktiválva volt így valószínű, hogy rákerült valami vírus. Nem tudjuk újra aktiválni hiába van meg a licence kódja ! Van hozzá lemez is de nem jó a lemez meghajtója, így nem tud róla bootolni! Mit csináljak?
2012. dec. 15. 18:14
:D
2. 2f8d7da1d6 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2012. dec. 15. 18:10
? :D
2012. dec. 15. 18:08
Hogyan javíthatnám meg a laptopomat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook