Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistestvérre várva fórum

Kistestvérre várva (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kistestvérre várva

2012. dec. 28. 10:19
Nem tudja valaki nekem meg mondani hogy egy napot volt meg a menszim de az nap estére elbarnásodot,csináltam tesztet és negativ lett.Hogy vajon lehetek-e terhesÍ?vagy mit jelent ez.Hányingerem van szédülők,fáj a derekam meg a pete fészeknél is görcsölget
19. mia1981 (válaszként erre: 18. - 116212323c)
2012. dec. 21. 09:02
Igazad van, ezen én sem aggódok már legalább is.Tudom,hogy jól megleszünk mi is, főleg,hogy a 2.babának már venni sem kell annyi mindent mint az elsőnek. Szüleim fognak csak kicsit aggódni mert nagyon anyagiasak, ismerem őket a reakciójuk ijedtség lesz: miből élünk majd, hogy neveljük fel őket stb.Mi tudjuk,hogy nem lesz baj
2012. dec. 21. 00:47

szörnyű hogy y babát pénzhez köti mindenki...

Nekünk a második babánk született meg aug végén az elsővel és most a másodikkal is CSAK gyest és családit kapok, mivel iskola után vállaltuk, így is 25évesen szültem először.. sose fogom megérteni miért fontos annyira a pénz hiszen amire kell hogy legyen arra van, hiszen a Párod keres és azért a családi meg a gyes is több a semminél...

Én nem néztem a pénzt és egy másodpercig se aggódtam azon hogy csak gyest fogok kapni, a gyerekeim viszont boldogok és kiegyensúlyozottak, mert meg van mindenük ami fontos!

Van egy Apukájuk és egy Anyukájuk, szeretet és biztonság de legfőképpen nyugalom...és mindenre futja a kis pénzből is...

17. mia1981 (válaszként erre: 16. - Andy79)
2012. dec. 20. 09:51

Szia!


Ha igazán akarjátok biztosan sikerül! Gratula a kisfiúhoz!

16. Andy79
2012. dec. 19. 22:37

Szia!

Gratulálok a babához. Nekünk is egy kisfiunk van, remélem jövő karácsonykor már 4-en leszünk :)

15. mia1981 (válaszként erre: 14. - Li Dzsin)
2012. dec. 18. 09:38
ez igy van és köszönöm!
2012. dec. 17. 11:10

Gratula a babához!


És nem kötekedni akarok, de már anya vagy! Ha egyszer az lettél, mindig az maradsz! ;)

2012. dec. 16. 12:22
Nagyon köszönöm nektek a biztatást, igen azóta jól mennek a dolgok. Zsüly, ne keseredj el, lesz majd nálatok is tesó, én is igy kezdtem, ráadásul még fiatal is vagy!
12. bibity
2012. dec. 16. 07:29
Jaj de jó! Ez a fejlemény biztatás minden hasonló cipőben járónak:))
2012. dec. 16. 04:45
én is szeretnék kistestvért a fiamnak de az anyagiak miatt nem lehet:(..talán 5 év múlva:)..az első babám úgy fogant hogy nem volt munka se külön lakás sőt suliba jártam..azóta van meló,anyumékkal lakunk,és nem járok suliba..kistestvért így nem mernénk bevállalni
10. sookye (válaszként erre: 6. - Mia1981)
2012. dec. 15. 23:03

Mikor olvastam a cikket (mivel tudtam, hogy jó nagy késéssel jelenik meg a cikk), reménykedtem egy ilyen kommentedben :)

Problémamentes, boldog babavárást kívánok neked!

9. sipumsipum (válaszként erre: 6. - Mia1981)
2012. dec. 15. 20:53
szupi, kellemes ünnepeket :)
2012. dec. 15. 19:10
gratulálok, hogy minden a legjobban alakult:)))) csak így tovább!!!
7. Titánia83 (válaszként erre: 6. - Mia1981)
2012. dec. 15. 15:39
Nahát, akkor minden rendeződött. Boldog babavárást!
2012. dec. 15. 14:36

Sziasztok!


A cikk írása óta változott néhány dolog,jelenleg dolgozom nyárig és már igen 7 Hetes terhes vagyok és nagyon Boldog. Védőnő azt mondta, betehetem a fa alá a kiskönyvemet!

2012. dec. 15. 11:40

Én az elsőt 24 évesen szültem, a másodikat most várom, 31 évesen. A munka..hát betöltöttem a 12 hetet, és elvesztettem az állásomat. Gyesem lesz csak.

De, ha te kapnál egy új állást, nem félnél otthagyni majd? Én ettől féltem évekig, hogy van biztos munkám, ami nem lesz, ha terhes leszek..be is jött. Utána sokáig csak vertem a fejem a falba..mostmár nem bánom, hiszem, hogy valamiért így kellett lennie.

2012. dec. 15. 10:51

Egy hét késésnél csináltál már tesztet? Hátha. ;)


Ne adjátok fel. Nálunk akkor állt helyre minden az életünkben, amikor megfogant a kisfiam. Pedig első babánál voltak ilyen nehézségeink.

2012. dec. 15. 10:05
Valaki egész életében egyetlen babára vár... egyetlen egyre. Meg van a lakás, viszonylag normális anyagi körülmények. De a gólya nem akar jönni...
2012. dec. 15. 09:20

én most várom az elsőt, 32 évesen, a párom 36... mindenképpen több babát szeretnénk...


most van állásom, de határozott munkaidőn vagyok, még állományban leszek, mikor szülők, így nem kapok majd olyan rosszul... de a másodikkal nem nagyon akarunk várni a korunk miatt elsősorban...


mindketten nagycsaládban nőttünk fel, ezért is szeretnénk több gyereket...


már 8 éve vagyunk együtt és mi is csak húztuk, halasztottuk.. volt hogy a munka, volt hogy a pénz, a lakásvásárlás, vagy éppen az esküvőnk miatt


ha újra kezdhetném sokkal előbb szülnék!


nagyon féltem, hogy nem fog egykönnyen öszejönni a baba


de egyből sikerült :) nagyon boldogok vagyunk


mindeközben már a második megfoganásának időpontját tervezgetem :D és nem érdekel, hogy nem lesz állásom, kevés lesz a pénz, majd mindent megoldunk és kész :)


csak így tekintek előre, sehogy másképp


Ti is álljatok úgy hozzá, hogy mindent meg fogtok oldani :)


fel a fejjel!


a párod is szerette volna a második babát

2012. dec. 15. 09:08
Kistestvért szeretnék a kisfiamnak. Bár ez nem volt mindig igy, mégis most mindennél jobban vágyom egy másik babára. Sajnos elég sok buktatón vagyok túl, aminek nem tudom az okát. Ezt a kissé szomorkás töténetet szeretném elmesélni most.

Ugrás a teljes írásra: Kistestvérre várva

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook